SSM Wisła Płock Rocznik 2001/02

Od pierwszych minut meczu byliśmy bardzo zmotywowani i głodni zwycięstwa. Po raz kolejny niestety mieliśmy duże problemy ze skutecznością. Gol Kacpra Kiewela otworzył wynik meczu i do przerwy schodziliśmy z jednobramkowym prowadzeniem. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, byliśmy stroną dominującą w tym spotkaniu, czego efektem były 3 bramki zdobyte po przerwie. Dobry występ po przerwie zanotował Paweł Kwaśniewski, który zdobył dwie bramki oraz zaliczył asystę przy bramce Szczytniewskiego.

Skład: Zapytowski (Zamani) - Stawicki, Szymon Kiewel, Duchnowski (Sworski), Szczytniewski - Ignaczewski (Kwaśniewski), Malinowski (Dąbrowski), Chojnacki (Zaroślak), Straus (Matusiak), Zieliński (Pawlak) - Kiewel Kacper.


27/10/2019

Mecz dobrze ułożył się dla naszego zespołu. Już w 4 minucie meczu Kacper Kiewel wyprowadził nas na prowadzenie. Niestety w 21 minucie meczu tracimy bramkę i zespół Znicza doprowadza do wyrównania. Gdy wydawało się, że do przerwy nic złego się już nie wydarzy, w 44 minucie spotkania tracimy bramkę do szatni.

W przerwie odbyła się męska rozmowa i na drugie 45 minut meczu wyszliśmy bardzo pozytywnie naładowani. Od początku drugiej połowy staraliśmy się odrobić straty. W 61 minucie meczu wyrównujemy po stałym fragmencie gry, a bramkę dla naszego zespołu strzela nasz kapitan - Szymon Kiewel. W 83 minucie meczu sędzie dyktuje rzut karny. Do piłki podszedł Paweł Kwaśniewski i ze stoickim spokojem umieścił piłkę w siatce. Dzięki temu trafieniu pokonaliśmy zespół z Pruszkowa 3:2!

Skład: Zapytowski - Sucharski, Kiewel Szymon, Szczytniewski (Łyszczarz), Stawicki - Nowak, Malinowski (Zaroślak), Chojnacki, Straus (Matusiak), Kwaśniewski - Kacper Kiewel (Kowalski)


Po rozegranym w tym sezonie najsłabszym meczu wiślacy przegrywają z Legionovią 2:4. Zasłużona porażka.
Bramki: 1:0, 1:1 - CHOJNACKI, 2:1, 3:1, 3:2 NOWAK - karny, 4:2


Skład: SULIŃSKI-ZAROŚLAK, KIEWEL SZ,SWORSKI (70 ŁYSZCZARZ), IGNACZEWSKI-STAWICKI (55 SZCZYTNIEWSKI), CHOJNACKI, MALINOWSKI, NOWAK, KWAŚNIEWSKI (65 KOWALSKI)-KIEWEK K


Partnerzy
Patroni medialni

.