SSM Wisła Płock Rocznik 2004

W ostatnim meczu tego sezonu podejmowaliśmy lidera - Deltę Warszawa. Mecz ułożył się dla Nas wyśmienicie, bo już na samym początku spotkania bramkę po strzale z dystansu zdobył Michał Olczak. Niedługo jednak cieszyliśmy się z prowadzenia bo zespół Delty szybko wyrównał, a później podwyższył prowadzenie z rzutu karnego. Po zmianie stron Wisła rzuciła wszystko na jedno kartę i za sprawą pięknej bramki z „nożyc" Adama Iwińskiego wyrównała. Nicolas Brzeziński miał znakomitą sytuacje na objęcie prowadzenia jednak pojedynek sam na sam wygrał bramkarz gości. Nafciarze dążyli do wygranej, lecz jednak Delta wyprowadziła kontratak po którym sędzia podyktował rzut karny i goście prowadzenia nie oddali już do końca spotkania.
SSM Wisła Płock – Delta Warszawa 2:3 (1:2)

Bramki dla Wisły – Olczak, Iwiński.
Skład: Kłodawski – Więckowski (Przybyszewski), Smulski, Wydrzyński, Jasieniecki (Tomczak) – Nowierski (Ramel), Kalinowski – Łątka (Bielecki), Olczak (Dybiec), Iwiński (Narodzonek) – Pawełkiewicz (Brzeziński)

W 11 kolejce Ekstraligi B2, nasza drużyna rozegrała wyjazdowy mecz z Polonią Warszawa. Mecz nie ułożył się dla Nas pomyślnie. Już w pierwszych minutach spotkania straciliśmy bramki i do przerwy przegrywaliśmy 3:0. Po zmianie stron chcąc odrobić wynik zaatakowaliśmy przeciwnika, lecz nasze ataki nie przyniosły goli, dodatkowo popełniliśmy kilka błędów i mecz zakończył się wynikiem 7:0.

Polonia Warszawa – SSM Wisła Płock 7:0 (3:0)
Skład: Lodziński O – Kalinowski (46' Domżałowicz), Więckowski, Nowierski (72' Dybiec), Wydrzyński – Olczak, Smulski (55' Lodziński F.) – Olejniczak (72' Ramel) , Szczurowski (46' Iżewski), Iwiński (55' RutkowskI) – Brzeziński ( 46' Łątka)

W kolejnym wyjazdowym meczu podejmowaliśmy drużynę Unii Warszawa. Mecz otworzył się dla Nas znakomicie i już w 8 minucie spotkania swoją pierwszą bramkę w tym meczu zdobył Nikolas Brzeziński. Gospodarze szybko ruszyli do odrabiania strat i w 18 min zdobyli dwie bramki. Po stracie drugiej bramki błyskawicznie odrobiliśmy straty dzięki bramce Brzezińskiego. Gospodarze po kolejnym błędzie wyszli do przerwy na prowadzenie. Chcąc szybko odrobić straty naraziliśmy się na kontry i błędy które wykorzystała Unia strzelając jeszcze dwie bramki.  Pod koniec spotkania w 89' po kombinacyjnej akcji całego zespołu zdobył Miłosz Iżewski, a minutę przed zakończeniem meczu bramkę kontaktową po strzale głową zdobył Eryk Wydrzyński.

Unia Warszawa – SSM Wisła Płock 5:4 (3:2)

Bramki dla Wisły: Brzeziński Nikolas 8'; 26', Iżewski Miłosz 89', Wydrzyński Eryk 93'
Skład: Lodziński O. – Kalinowski, Więckowski, Wydrzyński, Tomczak (75' Kołowrocki) – Olczak (60' Nowierski), Smulski (75' Iżewski) – Iwiński (72' Dybiec) , Szczurowski (55' Lodziński F.), Łątka (46' Bielecki) – Brzeziński (72' Grzegorowski)

SSM Wisła Płock – Legia Warszawa 2:5 (1:2)

W meczu rozgrywanym awansem podejmowaliśmy drużynę Legii. W 9 minucie meczu po strzale z rzutu karnego goście objęli prowadzenie. W 25 minucie spotkania po błędzie obrony Wisły, drużyna Legii podwyższyła prowadzenie. Kontaktowego gola po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zdobył Nikolas Brzeziński. Przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę znakomitą okazję z rzutu wolnego z  30 metrów miał Adam Iwiński, lecz piłka trafiła tylko w słupek. W drugiej połowie Wisła odważniej zaatakowała i za sprawą Michała Olczaka doprowadziła do remisu. Zarówno Wisła jak i Legia mieli swoje sytuacja, lecz goście byli bardziej skuteczni i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:5.

Bramki dla Wisły – Brzeziński Nikolas 35' , Olczak Michal 61'
Skład : Lodziński O. – Jasieniecki (80' Tomczak), Więckowski, Wydrzyński, Kołowrocki (46' Kalinowski) – Nowierski (46' Olczak), Smulski – Iwiński, Iżewski (46' Szczurowski), Bielecki (58' Łątka) – Brzeziński (65' Grzegorowski)

Mecz od początku nie układał się po myśli naszej drużyny. Dwie stracone bramki pod koniec pierwszej połowy zdecydowanie załamały morale Naszych zawodników. Na początku drugiej połowy spotkania chcąc odrobić wynik, popełniliśmy kilka błędów co wykorzystał przeciwnik strzelając kolejne bramki. Mieliśmy również swoje okazję w tym meczu, ale zabrakło zimnej krwi w polu karnym przeciwnika i ostatecznie przegrywamy z Deltą 5:0.

Delta Warszawa – SSM Wisła Płock 5:0 (2:0)
Bramki:
1:0 42' Delta
2:0 43' Delta
3:0 54' Delta
4:0 57' Delta
5:0 61' Delta
Skład: Lodziński O. – Łątka (69' Ramel), Więckowski, Nowierski, Tomczak (57' Kalinowski) – Smulski, Olczak (45' Lodziński F.) – Rutkowski (45' Dybiec), Szczurowski (57' Brzeziński), Iwiński (69' Bielecki) – Grzegorowski (57' Pawełkiewicz)

SSM WISŁA PŁOCK – LEGIONOVIA LEGIONOWO 4:1 (2:1)

Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków Naszej drużyny i już w 6 min meczu objęliśmy prowadzenie. Po zdobyciu bramki nadal mieliśmy swoje okazje, ale po rzucie rożnym dla przeciwnika obrońca Wisły zagrał ręką i rzut karny na bramkę zamienił zawodnik Legionovii. Po stracie bramki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego ponownie objęliśmy prowadzenie. Drugą połowę spotkania bardziej odważnie zaczęli goście którzy dążyli do wyrównania. Jednak w 76 min po jednym z kontrataków Wisła podwyższyła prowadzenie, a w 87min pięknym strzałem z dystansu wynik spotkania ustalił Filip Lodziński.

1:0 6' Grzegorowski (Jasieniecki)
1:1 14' Legionovia (rzut karny)
2:1 28' Grzegorowski (Jasieniecki)
3:1 76' Pawełkiewicz (Przybyszewski)
4:1 87' Lodziński F. (Pawełkiewicz)

Skład : Lodziński O. – Kalinowski (58' Przybyszewski), Więckowski, Wydrzyński, Jasieniecki (66' Kołowrocki) – Olczak ( 62' Iwiński) Smulski – Łątka (64' Lodziński F.), Szczurowski (62' Iżewski) Rutkowski (58' Pawełkiewicz) – Grzegorowski (64' Brzeziński)