SSM Wisła Płock Rocznik 2004

Opiekun rocznika (trener konsultant): Filip Lesniak

23 marca Marcin Więckowski zanotował nieoficjalny debiut w pierwszej drużynie Wisły Płock. W grze kontrolnej z Pogonią Siedlce nasz wychowanek rozegrał całą drugą połowę, która trwała sześćdziesiąt minut.


Przyznawane za maj 2022 roku wyróżnienie Mazovia Młodzieżowiec Miesiąca trafiło do Marcina Więckowskiego. Kapitan SSM Wisła Płock U-18 odebrał nagrody z rąk prezesa klubu Tomasza Marca oraz przedstawiciela Galerii Damiana Falkowskiego.


Drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2004 w trzynastej kolejce rundy rewanżowej swoich rozgrywek podejmie u siebie MKS Znicz Pruszków. Początek spotkania został zaplanowany na 11 czerwca, na godzinę 11:00. Transmisja, której sponsorem jest Galeria MAZOVIA, na kanale YouTube WisłaPłockTV pod tym linkiem.


Krzysztof Bazarnik pojawił się w Płocku latem, kiedy przyszedł do nas z Akademii Piłkarskiej Reissa. Po dobrej rundzie w drużynie z rocznika 2004 także został zaproszony na obóz przygotowawczy drugiego zespołu Wisły Płock. Jak ocenia swoje dotychczasowe pół roku w naszym klubie?


Na obóz przygotowawczy do Rybnika z drugą drużyną Wisły Płock udało się aż trzech obrońców ze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisły Płock. W obu sparingach zagrał Marcin Więckowski. Co sam zainteresowany powiedział na ten temat?


Wraz z pierwszą drużyną Wisły Płock na obóz do tureckiego Belek udał się Oskar Lodziński. Nasz wychowanek jesień spędził na wypożyczeniu w Starcie Proboszczewice.


Drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2004 rozgrywa znakomity sezon. Jak na razie młodzi Nafciarze nie ponieśli ani jednej ligowej porażki. Na drodze do kontynuowania świetnej passy stanie im w sobotę Escola Varsovia.


W ramach 1/8 finału Pucharu Polski MZPN Wisła II Płock pokonała wczoraj na wyjeździe Huragan Bodzanów aż 8:1. Łącznie trzy bramki zdobyli absolwenci Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock — dwie Miłosz Iżewski oraz jedną Adam Iwiński.


Skład: Kubacki (81'Nowatkiewicz) – Kołowrocki (46' Ramel), Dynus (72' Marcinkowski), Więckowski, Kalinowski, Łątka (63' Jasieniecki) – Smulski (72' Przybyszewski), Lodziński F., Iżewski (57' Nowierski) – Dybiec, Rutkowski (Grzegorowski 57')

Bramki:
1:0 – 7' Lodziński F. (Rutkowski) 
1:1 – 10' Drukarz Warszawa
1:2 – 20' Drukarz Warszawa 
1:3 – 22' Drukarz Warszawa 
2:3 – 30' Dybiec (Łątka)
2:4 – 41' Drukarz Warszawa
3:4 – 45' Rutkowski 
3:5 – 69' Drukarz Warszawa
3:6 – 73' Drukarz Warszawa

Żółte kartki: Lodziński F.


Skład: Kubacki (32' Lodziński O.) – Kołowrocki (46' Ramel), Dynus (72' Marcinkowski), Więckowski, Kalinowski, Iwiński – Smulski, Nowierski (63' Dybiec), Lodziński F. (46' Łątka), Iżewski (81' Burdyka) – Rutkowski (56' Przybyszewski) 

Bramki: 
0:1 – 3' Iżewski (Kołowrocki) 
1:1 – 32' Legionovia 
2:1 – 48' Legionovia (rzut karny) 
3:1 – 62' Legionovia (rzut karny) 

Żółte kartki: 
Lodziński F, Rutkowski, Więckowski 


W 12 kolejce ekstraligi podejmowaliśmy MKS Piaseczno. Mecz ułożył w się dla Nas wyśmienicie. W 4 minucie meczu objęliśmy prowadzenie po strzale z rzutu wolnego którego egzekwował Mateusz Dybiec. Pierwsza połowa była cały czas pod kontrolą gospodarzy, ale zabrakło zimnej krwi pod bramką Piaseczna, żeby podwyższyć wynik spotkania. Po zmianie stron do głosu doszli goście stwarzając sobie bardzo dobre okazje, lecz nie potrafili pokonać w bramce dobrze spisującego się Oskara Lodzińskiego. Goście mieli znakomitą okazję do wyrównania w 76 minucie meczu, ale piłkę z linii bramkowej wybił Krzysztof Dynus. W doliczonym czasie gry wynik spotkania ustalił Emmanuel Kalinowski. 

Wisła: Lodziński O. – Marcinkowski (70' Dynus), Więckowski, Kalinowski – Kołowrocki (Ramel 78'), Lodziński F. (85' Burdyka), Smulski, Dybiec, Jasieniecki (60' Łątka) – Grzegorowski (64' Rutkowski), Przybyszewski (46' Iwiński) 
Na ławce rezerwowych obecny był również Bartosz Kubacki.

Bramki : 
1:0 – 4' Dybiec
2:0 – 90+4' Kalinowski (Rutkowski)                                                                                                        

Żółte kartki : Smulski, Ramel 


W niedzielnym wyjazdowym meczu zmierzyliśmy się z Polonią II Warszawa. Pierwsza połowa meczu układała się pod nasze dyktando. Stworzyliśmy bardzo dużo sytuacji, lecz niestety zabrakło skuteczności. W doliczonym czasie gry bramkarza gospodarzy pokonał Konrad Przybyszewski. Po zmianie stron gospodarze ruszyli do odrabiania strat ale nie przynosiło to skutku. Odpierając ataki gospodarzy mieliśmy kolejne sytuacje na podwyższenie prowadzenia, lecz znów zawiodła skuteczność. Pod koniec meczu udało się gospodarzom doprowadzić do wyrównania. W 94 minucie meczu, w polu karnym  sfaulowany został zawodnik gospodarzy - sędzia podyktował rzut karny. Zawodnik Polonii pewnie wykorzystał jedenastkę i ustalił wynik spotkania.

Skład:  – Lodziński O. – Dynus, Więckowski, Marcinkowski, Kalinowski – Smulski, Lodziński F. – Łątka, Dybiec, Rutkowski (46' Narodzonek) – Przybyszewski (66' Kołowrocki) 
Bramki
0:1 – 45+1' Przybyszewski
1:1 – 87' Polonia Warszawa
2:1 – 90+4' Polonia Warszawa
Żółte kartki : Lodziński O. , Lodziński F., Marcinkowski


Po trzech wyjazdowych meczach, tym razem na własnym boisku podejmowaliśmy Ząbkovie Ząbki. Mecz zaczął się wyśmienicie dla nas, bo w 2 minucie meczu z rzutu wolnego bramkę zdobył Adam Smulski. Ząbkovia zaledwie 4 minuty po stracie bramki doprowadziła do wyrównania. W 12 minucie meczu po faulu na Ramelu, sędzia wskazał na "jedenastkę". Do karnego podszedł Marcin Więckowski - bramkarz obronił strzał, ale dobitka była skuteczna i wyszliśmy na prowadzenie. W 25 minucie meczu sędzia podyktował kolejny rzut karny, tym razem dla drużyny gości i było 2:2. Do przerwy ząbkowianie zdobyli jeszcze jedną bramkę. Uskrzydlona końcówką pierwszej połowy Ząbkovia, po zmianie stron zaatakowała bramkę nafciarzy i w ciągu 2 minut zdobyła kolejne dwa gole. W dalszej części spotkania udało nam się strzelić jeszcze jedną bramkę i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:5.

Skład: Lodziński O. -Więckowski, Dynus (Jasieniecki 46'), Dorsz (Nowierski 72'), Marcinkowski (Iżewski 80') – Olczak, Smulski – Ramel (Grzegorowski 59'), Frątczak (Lodziński F. 46'), Rutkowski (Łątka 46') – Iwiński ( Dybiec 75') 
Bramki: 
1:0 – 2' Smulski 
1:1 – 6' Ząbkovia Ząbki 
2:1 – 12' Więckowski
2:2 – 25' Ząbkovia Ząbki 
2:3 – 32' Ząbkovia Ząbki 
2:4 – 54' Ząbkovia Ząbki 
2:5 – 56' Ząbkovia Ząbki
3:5 – 84' Łątka (Dybiec)


W kolejnym meczu wyjazdowym, zawitaliśmy do Stolicy - na mecz z Unią. Już w pierwszych akcjach odważnie zaatakowaliśmy i po rzucie rożnym stworzyliśmy bardzo dobrą okazję do zdobycia bramki. W 11 minucie meczu wynik otworzył Arkadiusz Ramel. Gospodarze chcąc odrobić jak najszybciej wynik, ruszyli do ataku. Napastnik gospodarzy wyszedł sam na sam z bramkarzem Wisły, ale przegrał ten pojedynek. Po zmianie stron Unia miała ponownie znakomitą okazję. Po faulu zawodnika Wisły w 58 minucie meczu sędzia podyktował rzut karny, który obronił nasz bramkarz - Bartosz Kubacki. Jak mówi piłkarskie przysłowie "niewykorzystane sytuację lubią się mścić" i tak było tym razem. W 62 min. meczu wynik podwyższył Szymon Rutkowski, a w 70' już mieliśmy 3 bramki na koncie, tym razem za sprawą Adama Iwińskiego. Mieliśmy jeszcze kilka okazji na podwyższenie prowadzenia, lecz nie wykorzystaliśmy kilku znakomitych okazji. W 89 minucie meczu gospodarze strzelili bramkę honorową. 

Skład: Kubacki – Dynus (Kołowrocki 80'), Więckowski, Marcinkowski, Kalinowski (Dorsz 58') – Nowierski, Smulski – Ramel (Dybiec 65'), Iżewski (Lodziński F. 58'), Rutkowski ( Łątka 73') – Grzegorowski (Iwiński 46') 

Żółte kartki: Kubacki, Iżewski, Rutkowski, Kalinowski

Bramki: 
0:1 – 11' Ramel 
0:2 – 62' Rutkowski (Iwiński) 
0:3 – 70' Iwiński (Lodziński F.) 
1:3 – 89' Unia Warszawa 


W pierwszym meczu rundy rewanżowej zmierzyliśmy się z Delta Warszawą. Mecz od początku był pod dyktando gospodarzy i już w 10 minucie otworzyli wynik meczu. Po stracie bramki bardziej zdecydowanie zaatakowaliśmy ale zabrakło zimnej krwi pod bramką rywala. Gospodarze zdołali strzelić jeszcze jedną bramkę do przerwy. Po zmianie stron mieliśmy bardzo dobrą okazję do strzelenia kontaktowej bramki ale na wysokości zadania stanął bramkarz gospodarzy. Delta przeszła do ofensywy strzelając kolejne bramki. W 79 minucie po faulu przed polem karnym czerwoną kartką został ukarany Oskar Lodziński i między słupkami bramki stanął boczny obrońca Kacper Burdyka. Więcej bramek już nie padło i mecz zakończył się wygraną Delty 7:0.

Skład: Lodziński 0. – Łątka (Kołowrocki 75'), Więckowski, Marcinkowski, Kalinowski (56' Burdyka) – Smulski, Nowierski (65' Iżewski) – Iwiński (Rutkowski 65'), Olczak (Narodzonek 82'), Dybiec (Ramel 56') – Lodziński F. (Grzegorowski 62')
Żółte Kartki : Łątka, Ramel
Czerwona Kartka : Lodziński Oskar
Bramki :
1:0 – Delta Warszawa 10'
2:0 – Delta Warszawa 34'
3:0 – Delta Warszawa 50'
4:0 – Delta Warszawa 52'
5:0 – Delta Warszawa 58'
6:0 – Delta Warszawa 62'
7:0 – Delta Warszawa 71'


Mecz zaczął się od niewykorzystanych sytuacji z obu stron. Po błędzie obrońców Wisły, drużyna gospodarzy nie wykorzystała sytuacji sam na sam z Bartoszem Kubackim. Wisła miała swoje okazje, lecz po dwóch strzałach piłka trafiła w słupek. Po rzucie wolnym w 35' minucie meczu, piłkę do bramki skierował Szymon Dorsz. Po zmianie stron gospodarze rzucili się do odrabiania strat. Udało im się wyrównać po rzucie rożnym w 81 minucie meczu. W doliczonym czasie gry po błędzie obrony, sam na sam z Bartoszem Kubackim stanął zawodnik Drukarza i ustalił wynik końcowy meczu.

Skład: Kubacki – Łątka (Kołowrocki 75') Więckowski, Dorsz, Kalinowski – Smulski, Nowierski (Iżewski 60') – Ramel (Dybiec 57'), Olczak (90' Bielecki), Iwiński (Lodziński F. 81') – Grzegorowski ( Rutkowski65')
Na ławce rezerwowych obecny był również Oskar Lodziński
Bramki:
0:1 – 35' Dorsz
1:1 – 81' Drukarz Warszawa
2:1 – 92' Drukarz Warszawa
Żółte Karki: Kalinowski, Smulski


W 6 kolejce obecnego sezonu zmierzyliśmy z Legionovią Legionowo. Początek meczu ułożył się po Naszej myśli, bo już w 5 minucie spotkania Jakub Łątka otworzył wynik meczu. W 36 minucie po bardzo dobrym strzale z dystansu wynik podwyższył Adam Smulski. W 40 minucie meczu po faulu na zawodniku drużyny gości został podyktowany rzut karny, który pewnie wykorzystała Legionovia. Po zmianie stron goście zdecydowanie zaatakowali czego efektem już w 47 minucie była bramka dająca remis. SSM Wisła grała konsekwentnie, stwarzając bardzo dużo okazji do zdobycia bramek. Bramka samobójcza na 3:2 w 73 minucie ustaliła wynik spotkania i SSM Wisła z dorobkiem 13 punktów pozostaje nadal liderem ligi.

Skład: Lodziński O. – Więckowski, Dorsz, Marcinkowski, Kalinowski (Jasieniecki) – Smulski, Nowierski (Narodzonek 79') – Łątka (Ramel 70'), Lodziński F. (Olczak), Iwiński (Kołowrocki 85') – Grzegorowski (Dybiec 57') 

Na ławce rezerwowych obecny był również Bartosz Kubacki. 
Żółte kartki : Kalinowski

Bramki : 
1:0 – 5' Łątka (Smulski) 
2:0 – 36' Smulski
2:1 – 40' Legionovia (Rzut Karny) 
2:2 – 47' Legionovia 
3:2 – 73' Bramka Samobójcza 


W V kolejce Ekstraligi B1 zmierzyliśmy się na wyjeździe z MKS'em Piaseczno. Pierwsza połowa toczyła się pod nasze dyktando. Byliśmy częściej przy piłce, tworzyliśmy sytuację pod bramką rywala, ale nie potrafiliśmy skutecznie zamienić ich na bramkę. Po zmianie stron gra się nie zmieniła, ale w 62 minucie po wyprowadzeniu kontry drużyny gospodarzy MKS objął prowadzenie. W 78 minucie udało się odrobić straty za sprawą bramki Adama Iwińskiego. W doliczonym czasie gry drużyna gospodarzy miała wyśmienitą okazję na bramkę, ale zwycięsko z pojedynku sam na sam wyszedł Bartosz Kubacki. 
Skład: Kubacki – Łątka, Więckowski, Marcinkowski, Kalinowski (Jasieniecki 75') – Smulski, Olczak (Dybiec 56') – Ramel (Rutkowski 46'), Iżewski (Lodziński F. 46') – Grzegorowski (Przybyszewski 56') (Bielecki 71')
Na ławce rezerwowych obecny również był bramkarz Oskar Lodziński.
Bramki:
1:0 – 62' MKS Piaseczno
1:1 – 78' Adam Iwiński


SSM Wisła Płock – Polonia II Warszawa 6:1 (2:1)
Po przegranym meczu w Ząbkach z Ząbkovią kolejnym rywalem była druga drużyna Polonii Warszawa. Początek meczu nie ułożył się po naszej myśli, gdyż w 18 minucie po rzucie rożnym przeciwnika straciliśmy bramkę. Po stracie bramki drużyna bardziej zdecydowanie przeszła do ataku, czego efektem były dwa zdobyte gole do przerwy. Po zmianie stron całkowicie kontrolowaliśmy przebieg spotkania i mecz zakończył się Naszą wygraną 6:1.

Bramki :
0:1 – 18' Polonia II  
1:1 – 38' Iwiński (Łątka)
2:1 – 42' Więckowski (K)
3:1 – 51' Smulski (Łątka)
4:1 – 56' Grzegorowski (Olczak)
5:1 – 72' Lodziński F. (Iwiński)
6:1 – 85' Przybyszewski (Kołowrocki)
Żółte kartki : Kalinowski, Olczak, Łątka

Skład: Lodziński O. – Łątka (Kołowrocki 72'), Więckowski, Marcinkowski, Kalinowski – Smulski, Olczak (Nowierski 60') – Ramel (Dybiec 56'), Iżewski (Lodziński F. 65'), Iwiński (Rutkowski 72') – Grzegorowski (Przybyszewski 60')


III Kolejka Ekstraligi B1 U-17
Ząbkovia Ząbki – SSM Wisła Płock 1:0 (1:0)
Wisła : Kubacki – Łątka (Kołowrocki 69'), Więckowski, Marcinkowski, Kalinowski (Narodzonek82') – Smulski, Nowierski (Iżewski 46') – Iwiński, Olczak (Bielecki 79'), Dybiec (60' Rutkowski) – Lodziński F. (Przybyszewski 46')


Partnerzy

Sponsorzy i Partnerzy

  | 

 

Patroni medialni