SSM Wisła Płock Rocznik 2005

W  przedostatniej kolejce Ekstraligi Trampkarz C1  drużyna rocznika 2005 podejmowała na własnym boisku MOSIR Mińsk Mazowiecki. Pierwsza polowa , zupełnie przespana przez zespół Wisły, dużo niecelnych podań, błędy w ustawieniu spowodowały, że to goście prowadzili 2:0. Na druga połowę wyszedł zupełnie inny zespół gospodarzy. Zmiana ustawienia, lepsza intensywność gry  oraz wysoki pressing sprawiły, że Wisła odrobiła straty i zremisowała mecz 2:2, chociaż sytuacji , które powinny dać zwycięstwo było bardzo dużo. Cieszy postawa zespołu w drugiej połowie, gdzie zdominował rywala, martwi na pewno nieskuteczność oraz to, że kolejny już raz jedna połowa od drugiej wygląda zupełnie inaczej.
Bramki:
0:1 Przeciwnik 15’
0:2 Przeciwnik 21’
1:2 Oskar Tomczyk (as. Artur Szymański) 48’
2:2 Adrian Tomala (as. Artur Szymański) 68’

Wisła Płock 2:2 (0:2) MOSIR Mińsk Mazowiecki

Skład: Filip Kraska, Artur Szymański, Krzysztof Dynus, Miłosz Korpowski, ,   Adam Kotarski,  Filip Bieniek,  Jakub Brzeziński,  Wojciech Jakubik, Adrian Tomala, Bartłomiej Grzegórski, Oskar Tomczyk
a zmiany wchodzili: Konrad Kłodawski , Adam Staniszewski, Mateusz Tomczyk, Adam Bonkowski, Jakub Mieszkowski, Piotr Koper, Igor Strzeszewski.

30/10/2019

W XII kolejce Ekstraligi Trampkarz C1 Wisła Płock zdobyła na trudnym terenie w Siedlcach 3 punkty. W pierwszej połowie to jednak gospodarze wyszli na prowadzenie po stałym fragmencie gry, ale szybko do wyrównania po indywidualnej akcji doprowadził Bartłomiej Grzegórski. Był to dobry fragment gry naszego zespołu. Wisła stwarzała kolejne sytuacje, a bramkę na 2:1 tuż przed przerwą zdobył Igor Strzeszewski. W drugiej połowie jakość gry zdecydowanie spadła, zespół popełnił sporo niewymuszonych błędów, a w pewnych momentach oddał inicjatywę gospodarzom, którzy zagrożenie stwarzali głownie po stałych fragmentach gry. Wynik jednak do końca spotkania się nie zmienił. Wisła wywiozła cenne, ale bardzo wymęczone 3 punkty.
Pogoń Siedlce 1:2 (1:2) Wisła Płock
Bramki:
1:0 przeciwnik 15’
1:1 B. Grzegórski  25’
1:2 I. Strzeszewski 38’
Skład: Filip Kraska, Artur Szymański, Krzysztof Dynus, Miłosz Korpowski, Adam Bonkowski, Filip Bieniek, Jakub Brzeziński,  Wojciech Jakubik, Piotr Koper , Bartłomiej Grzegórski, Adrian Tomala
Na zmiany wchodzili: Konrad Kłodawski ,  Adam Kotarski, Filip Krupiński, Sebastian Seidler, Julian Kolbus, Mateusz Tomczyk,  Igor Strzeszewski.

22/10/2019

W XI kolejce Ekstraligi Trampkarz C1 Wisła Płock wysoko pokonała Drukarz Warszawa. Poza pierwszymi nerwowymi minutami, kiedy  goście po stałym fragmencie objęli prowadzenie to Wisła miała dużą przewagę i do przerwy prowadziła 4:1. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił, a gospodarze dołożyli kolejne trzy bramki.
7:1 O. Tomczyk 77’
Skład: Filip Kraska, Artur Szymański, Krzysztof Dynus, Miłosz Korpowski, ,  Adam Kotarski, Filip Bieniek, Julian Kolbus Wojciech Jakubik, Piotr Koper , Bartłomiej Grzegórski, Adrian Tomala
Na zmiany wchodzili: Konrad Kłodawski ,  Jakub Brzeziński, Jakub Mieszkowski, Oskar Tomczyk, Adam Staniszewski, Cezary Pietrasik, Igor Strzeszewski.

W X kolejce Ekstraligi Trampkarz C1 nasza drużyna rocznika 2005 zasłużenie przegrała ze Zniczem Pruszków. Stawką pojedynku była pozycja lidera w tabeli (po porażce Radomiaka Radom). Goście okazali się zespołem lepszym, szczególnie w pierwszej połowie, gdzie przewagę udokumentowali dwoma bramkami. Początek drugiej połowy to ataki Wisły, lecz wykreowane sytuacje nie przyniosły bramek. W końcówce Znicz podwyższył prowadzenie bramką po stałym fragmencie gry.
Wisła Płock 0:3 (0:2) Znicz Pruszków
Bramki:
0:1 przeciwnik 14’
0:2 przeciwnik 24’
0:3 przeciwnik 70’
Skład: Filip Kraska, Artur Szymański, Krzysztof Dynus, Miłosz Korpowski, , Jakub Mieszkowski,  Adam Kotarski, Filip Bieniek, Wojciech Jakubik, Piotr Koper , Bartłomiej Grzegórski, Oskar Tomczyk, Konrad Kłodawski , Julian Kolbus, Mateusz Tomczyk, Adam Bonkowski, , Filip Krupiński, Adrian Tomala, Jakub Brzeziński

W niedzielę o godzinie 11:00 drużyna SSM Wisły Płock w roczniku 2005 podejmowała na własnym boisku Varsovię Warszawa. Po 40 min i zdecydowanej przewadze Nafciarzy nic nie wskazywało, że będzie to trudne spotkanie. W pierwszej połowie mimo dużej nieskuteczności Wisła wyszła na prowadzenie w 32 minucie,  za sprawą Oskara Tomczyka, który po podaniu Bartłomieja Grzegórskiego otworzył wynik spotkania. Kilka minut później gospodarze nie wykorzystali  rzutu karnego,  co zemściło się w 40 minucie  bramką do szatni zespołu Varsovii. Ta bramka źle podziałała na drużynę z Płocka, w ich poczynania  wkradło się dużo chaosu i niedokładności. Bramkowy remis utrzymywał się do 63’ gdzie Bartłomiej Grzegórski  trafił na 2:1, a kilka minut później  z rzutu karnego na 3:1 podwyższył  Miłosz Korpowski. Na 5 minut przed końcem Varsovia po stałym fragmencie gry zdobyła bramkę na 3:2 i do końca meczu było dość nerwowo, jednak nafciarzom udało się wygrać to trudne spotkanie. Cieszą 3 pkt oraz awans w tabeli na 2 miejsce (Znicza Pruszków,  dość niespodziewanie przegrał z ostatnim w tabeli Drukarzem).
Martwią na pewno dwie zupełnie odmienne połowy w wykonaniu zespołu Wisły.

Wisła Płock 3:2 (1:1) Varsovia
Bramki:
1:0 Oskar Tomczyk 32’ (as. Bartłomiej Grzegórski)
1:1 przeciwnik 40’
2:1 Bartłomiej Grzegórski 63’
3:1 Miłosz Korpowski 70’
3:2 Przeciwnik 75’
Skład: Konrad Kłodawski, Artur Szymański, Krzysztof Dynus, Miłosz Korpowski, , Filip Krupiński,  Adam Kotarski, Filip Bieniek, Wojciech Jakubik, Szymon Antczak , Bartłomiej Grzegórski, Adrian Tomala      Na zmiany wchodzili: Filip Kraska , Jakub Mieszkowski, Adam Staniszewski, Mateusz Tomczyk, Piotr Koper, Oskar Tomczyk, Sebastian Seidler.

Skład:
Kraska, Szymański, Dynus, Korpowski, Mieszkowski, Kotarski, Jakubik, Koper, Grzegórski, O. Tomczyk, Tomala. Na zmiany wchodzili: Kłodawski, Bonkowski, Staniszewski, Kolbus, M.Tomczyk, Strzeszewski i Seidler

Wisła Płock 2:2 (0:0) Radomiak Radom...

Wisła Płock 6:0 (3:0) Pogoń Siedlce

Mecz od początku układał się pod nasze dyktando, stworzyliśmy sporo sytuacji, lecz tylko część wykorzystaliśmy. Druga połowa rozpoczęła się od absurdalnej drugiej żółtej kartki dla Miłosza Korpowskiego (za wcześnie wznowił rzut wolny bez ostrzeżenia sędziego). Mimo tego w drugiej połwoie grając w 10 dołożyliśmy kolejne trzy bramki.

Bramki: 1:0 Wojciech Jakubik
2:0 Mateusz Tomczyk (as. Bartłomiej Grzegórski)
3:0 Adam Kotarski
4:0 Krzysztof Dynus
5:0 Krzysztof Dynus
6:0 Oskar Tomczyk (as. Wojciech Jakubik)

Skład: Filip Kraska, Artur Szymański, Krzysztof Dynus, Miłosz Korpowski, Jakub Mieszkowski, Adam Kotarski, Mateusz Tomczyk, Wojciech Jakubik, Piotr Koper, Bartłomiej Grzegórski, Oskar Tomczyk     Na zmiany wchodzili: Konrad Kłodawski, Filip Krupiński, Cezary Pietrasik, Julian Kolbus, Adrian Tomala, Szymon Antczak, Igor Strzeszewski