SSM Wisła Płock Rocznik 2005

14 czerwca o godz. 19:00 rocznik 2005 SSM Wisła Płock podejmowało na własnym boisku zespół Pogoni Siedlce w meczu, którego stawką był tytuł mistrza Mazowsza w Ekstralidze U-14.
 


Mazowiecki Związek Piłki Nożnej ogłosił powołania Reprezentacji Mazowieckiego ZPN na mecz z Łódzkim ZPN, który to odbędzie się w dniach 8-9.05.2019 r. w Ząbkach. Wśród powołanych znalazło się aż trzech zawodników SSM Wisły Płock.


W najbliższy weekend 30-31 marca piłkarze z rocznika 2006 spędzą na mocno osadzonym turnieju FAB RESIDENCE SEMP & VICTORIA CUP.


Już w ten weekend (8-10 marca) młodzi wiślacy z rocznika 2005 biorą udział w turnieju Estima Cup w Nowej Rudzie.


Na turnieju w Mariampolu na Litwie zawodnicy SSM Wisła Płock 2005 zajęła 6 miejsce.
W turnieju udział brało 12 zespołów z Polski, Litwy, Łotwy i Rosji.


Dwaj zawodnicy dostali powołania na mecz eliminacyjny pomiędzy Mazowieckim Związkiem Piłki Nożnej a Świętokrzyskim Związkiem Piłki Nożnej w ramach rozgrywek kadr wojewódzkich


W piątek wieczorem  do Opola zjechały jedne z najlepszych akademii piłkarskich w Polsce aby wziąć udział w sobotnim turnieju U-13 Rodło Cup. Rozgrywki odbywały się w systemie „każdy z każdym” 1 x 30 minut w składach 11 osobowych .W sumie młodzi nafciarze rozegrali 7 spotkań , czyli 210 minut grania na najwyższym poziomie.

W pierwszym meczu trafiamy na drużynę Zagłębia Lubin z którą po zaciętej walce remisujemy 1:1.Drugi mecz to pojedynek z Wisłą Kraków, z którą wygrywamy 1:0. W trzecim spotkaniu gramy ze Śląskiem Wrocław i ponownie wygrywamy 1:0. Czwarty mecz to rywalizacja z Rodłem Opole. Niestety sporo pecha sprawia że remisujemy to spotkanie 1:1.Chwila przerwy i następny mecz z drużyną Pogoni Szczecin. W tym meczu Pogoń była zespołem lepszym, lecz tym razem to nam szczęście sprzyja i udaje się zremisować 0:0. Kolejny rywal to mocny zespół Legii Warszawa. Po całkiem niezłej grze wygrywamy ten mecz 3:2. Po obliczeniu minut poszczególnym zawodnikom, niektórzy dostają wolne w ostatnim meczu z Odrą Opole, który nie miał żadnego wpływu na końcowy układ tabeli. Przegrywamy to spotkanie i ostatecznie zajmujemy trzecie miejsce w bardzo mocno obsadzonym turnieju.

Biorąc pod uwagę fakt że dla naszych zawodników był to debiut w składach 11 osobowych, wszystkim chłopcom należą się ogromne brawa.

SSM Wisła wystąpiła w składzie;

Kraska Filip, Dynus Krzysztof, Kotarski Adam, Bonkowski Adam, Korpowski Miłosz, Krupiński Filip, Jakubik Wojciech, Orzeszek Marcel, Seidler Sebastian, Strzeszewski Igor, Koprucki Maks, Tomala Adrian, Bieniek Filip, Grzegórski Bartek, Koper Piotr, Tomczyk Mateusz, Kamiński Dawid, Staniszewski Adam, Zawodnik testowany.


W piątek 15 czerwca rocznik 2005 wyjedzie na bardzo mocno obsadzony turniej do Opola, gdzie będzie miał okazję rozegrać 7 spotkań w skladach 11 osobowych.

Druzyny biorące udział:
Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin
Wisła Kraków
Wisła Płock
Legia  Warszawa
Śląsk Wrocław
Odra Opola
Rodło Opole.


Miło nam poinformować, że po raz kolejny trzech naszych zawodników otrzymało powołania do Kadry Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej i w dniach 5-7.06.2018r. będzie reprezentować nasze Województwo na Turnieju selekcyjnym w Warszawie. Do kadry Mazowsza powołani zostali: 
Dynus Krzysztof
Grzegórski Bartłomiej
Jakubik Wojciech

Życzymy zawodnikom powodzenia i dalszych sukcesów sportowych !


W miniony weekend chłopcy z rocznika 2005 udali się do Gniezna na dwudniowy turniej.W zawodach wzięły udział 24 zespoły z Polski, Litwy, Ukrainy oraz Włoch w sumie około 550 zawodników. Młodzi Wiślacy w fazie grupowej zwyciężyli w czterech meczach oraz raz remisowali co dało im pewne pierwsze miejsce w grupie i grę w ćwierćfinale.

W meczu ćwierćfinałowym trafiliśmy na mocny zespół Widzewa Łódź, jednak bardzo dobra dyspozycja naszych zawodników pozwoliła nam wygrać pewnie 3:1 i mogliśmy się cieszyć z półfinału.

W meczu półfinałowym trafiliśmy na silny fizycznie włoski zespół Anagni Calcio. Bardzo brutalnie grający włosi, długo bronili się przed naszymi atakami, jednak na minutę przed końcem najmniejszy na boisku Mateusz Tomczyk pokonuje bramkarza i mamy upragniony finał.

W finale trafiamy na zespół Lecha Poznań. Po ostrej walce z Włochami pięciu zawodników narzeka na kontuzje lecz każdy zgłasza chęć gry w finale. Po ambitnej walce niestety przegrywamy 0:1 i zajmujemy II miejsce w stawce 24 drużyn.

Nasz zawodnik Miłosz Korpowski zostaje wybrany do najlepszej piątki turnieju.

SSM Wisła 2005 wystąpiła w składzie:

Kraska Filip,Korpowski Miłosz,Staniszewski Adaś,Krupiński Filip,Bonkowski Adaś,Orzechowski Janek,Orzeszek Marcel,Grzegórski Bartek,Kamiński Dawid,Jakubik Wojciech,Tomczyk Mateusz,Strzeszewski Igor,Seidler Sebastian,Tomala Adrian,Bieniek Filip,Koprucki Maksio.

Zdobyty puchar drużyna dedykuje Bartkowi Ciesielskiemu, który dzień przed wyjazdem złamał rękę i będzie musiał pauzować sześć tygodni.


Zawodnicy Wisły Płock - Krzysztof Dynus grający na co dzień w roczniku 2004, oraz Bartłomiej Grzegórski, który od tego roku dołączył do naszego zespołu w roczniku 2005 w dniach 8-10.05.2018r. w Aleksandrowie Łódzkim będą reprezentować nasze województwo na Turnieju selekcyjnym kadr wojewódzkich dla rocznika 2005. Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów sportowych ! 


W dniach 26-27.05.2018r. zawodnicy Wisły Płock rocznika 2005 wystąpią na Turnieju Gniezno Cup

Obsada:

SPN Szamotuły
Zawisza Bydgoszcz
Legia Warszawa
Pogoń Szczecin
GOSRiT Luzino
Ząbkowice Orzeł Śl.
Chrobry Głogów
Lech Poznań
Akademia Reissa Poznań
FASE Szczecin
Humań ( Ukraina )
Anagni ( Włochy )
Esztergom (Węgry )
PSV Łódz
SMS Łódż
Mieszko Gniezno
GKS Morena Gdańsk
Warta Poznań
Górnik Konin
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Polonia Bydgoszcz
AP Maciej Murawski Zielona Góra
De La Salle Gdańsk


W dniach 07-08 kwietnia 2018 r. drużyna rocznika 2005 wzięła udział w bardzo silnie obsadzonym turnieju w Warszawie. O poziomie drużyn biorących udział mogliśmy dowiedzieć się z wywiadów do lokalnych mediów, o których więcej w rozwinięciu posta.


Miło jest nam poinformować, że trzech zawodników SSM Wisła Płock  zostało powołanych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultacje szkoleniową, która odbędzie się w dniach 11-12.04.2018r. w Miętnem. Nasi zawodnicy rozegrają mecz kontrolny pomiędzy Reprezentacjami  Mazowieckiego ZPN i Lubelskiego ZPN. Na konsultacje zostali powołani następujący zawodnicy:

Miłosz Lewandowski (2004)
Krzysztof Dynus (2005)
Bartek Grzegórski (2005)

Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów sportowych !


Zawodnicy z rocznika 2005 okazali się bezkonkurencyjni w Turnieju o Puchar Prezesa SSM Wisła Płock, który odbył się w mininoną sobotę na płockim balonie.
Podopieczni Tomasza Śmiechowskiego wygrali wszystkie 5 spotkań pokonując kolejno GKS Bedlno, Gwiazdę Bydgoszcz, Białe Orły Warszawa, Włókniarz Pabianice oraz Widok Skierniewice. Dodatkowo Sebastian Seidler został królem strzelców Turnieju, a Wojciech Jakubik został wybrany przez organizatorów najlepszym zawodnikiem. Zwycięstwo w zawodach drużyna zadedykowała powracającemu po kontuzji Filipowi Bieńkowi. 

Końcowa klasyfikacja Turnieju:

1. SSM Wisła Płock
2. GKS Bedlno
3. Białe Orły Warszawa
4. Gwiazda Bydgoszcz
5. Włókniarz Pabianice
6. Widok Skierniewice
 


W dniach 15-17 grudnia 2017 roku drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2005, prowadzona przez Tomasza Śmiechowskiego, uczestniczyła w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej w Mariampolu na Litwie. Na pełnowymiarowym boisku w hali rywalizowało 16 zespołów z Polski, Rosji, Litwy oraz Łotwy. Relacja z Turnieju w rozwinięciu posta. 


W miniony czwartek drużyna SSM Wisły Płock 2005 wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej - Diament Cup w Zduńskiej Woli. W zawodach wystartowało osiem zespołów. Nasza drużyna w fazie grupowej zajęła II miejsce: wygrała z AS Kiełczów i Rakowem Częstochowa oraz przegrała z Widzewem Łódź. W półfinale zmierzyliśmy się ze zwycięzcą drugiej grupy - zespołem Marcinki Kępno i wygraliśmy to spotkanie 3:1. W finale ponownie tego dnia zmierzyliśmy się z drużyną Widzewa Łódź. Tym razem nasz zespół wziął rewanż i pokonał Łodzian 1:0, tym samym zwyciężając w całym turnieju. Dodatkowo najlepszym bramkarzem został wybrany nasz zawodnik - Filip Kraska.

Końcowa klasyfikacja Turnieju.

1.SSM Wisla Płock
2.Widzew Łódź
3.Diament Zduńska Wola
4.Marcinki Kępno
5.GKS Bełchatów 
6.Raków Częstochowa 
7.ŁKS Łódź 
8.AS Kiełczów


Ze względu na bardzo dużą ilość minut spędzoną przez zawodników SSM Wisła Płock 2005 na boisku podczas Turnieju w Opolu poniedziałkowy trening zostaje odwołany. We wtorek na stronie pojawi się lista zawodników powołanych na środowe, wyjazdowe spotkanie z Orkanem Sochaczew.

Pozdrawiają, Trenerzy SSM Wisła Płock 2005


Orkan Sochaczew - SSM Wisła Płock 2005

środa, 14.06.2017r. - wyjazd ze stadionu o godznie 14:00 (zbiórka 13:55), mecz w Sochaczewie o godzienie 16:00 na boisku przy ulicy Warszawskiej 80

KRASKA, SZATKOWSKI, DYNUS, ORZECHOWSKI, KOPROWSKI, JAKUBIK, JAKUBOWSKI, KAMIŃSKI, STANISZEWSKI, SZYMAŃSKI, TOMCZYK, KOKOSZA, MAJEWSKI, SEIDLER, BONKOWSKI, BAZYLCZUK, KOPRUCKI


W środę 31.05 spotykamy się o godzinie 15:50 przed głównym wejśćiem do Orlen Areny. Zabieramy obuwie oraz strój sportowy i w godzinach 16:00 - 17:30 przebywamy na ściance wspinaczkowej. Po tym czasie udajemy się na boisko trawiaste gdzie w godzinach 17:30 - 18:30 rozegramy mecz z rodzicami.


Partnerzy
Patroni medialni

.