SSM Wisła Płock Rocznik 2006

Swoje pierwsze profesjonalne kontrakty podpisali Rafał Rajkowski, Bartłomiej Luśniewski i Kacper Malinowski. Cała trójka parafowała umowy do 30 czerwca 2024 roku. Gratulacje!


Z Wisłą Płock na dłużej związało się trzech zawodników drugiego zespołu - Grzegorz Wawrzyński, Kacper Błaszkiewicz i Jakub Wiśniewski. Rocznymi profesjonalnymi kontraktami zostali więc wyróżnieni absolwenci Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Gratulacje!


Nasz wieloletni zawodnik, Oskar Tomczyk, zdobył swoją pierwszą bramkę w seniorskim futbolu! Siedemnastoletni napastnik ustalił dziś wynik spotkania eWinner 2. Ligi pomiędzy Lechem II Poznań a Garbarnią Kraków na 3:0!


Bartłomiej Luśniewski to kolejny zawodnik Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, który zasłużył na tytuł Mazovia Młodzieżowca Miesiąca. Przed meczem Wisły Płock z Radomiakiem Radom zawodnik z rocznika 2006 odegrał nagrody z rąk prezesa klubu Tomasza Marca oraz przedstawiciela Galerii Damiana Falkowskiego.


W ramach dwudziestej pierwszej kolejki grupy pierwszej Centralnej Ligi Juniorów do lat siedemnastu podejmiemy Hutnik Kraków. Początek w sobotę 25 marca o godzinie 16:00 na bocznym boisku B2. Transmisja, której sponsorem jest Galeria Mazovia, na kanale YouTube WisłaPłockTV.


Pierwotnie drużyna SSM Wisła Płock U-17 rundę Centralnej Ligi Juniorów miała zakończyć w niedzielę, jednak spotkanie zostało przełożone i Jagiellonię Białystok podejmiemy w piątek 2 grudnia o godzinie 14:00. Transmisja, której sponsorem jest Galeria MAZOVIA, na kanale WisłaPłockTV na YouTube.


Napastnik drużyny Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock do lat siedemnastu, Szymon Leśniewski, znalazł się w kadrze pierwszej drużyny Wisły Płock na słowackie tournée! Warto dodać, że to nie jedyny nasz przedstawiciel, który uda się na krótki obóz.


W sobotę o godzinie 12:00 SSM Wisła Płock podejmie na swoim terenie Koronę Kielce. Spotkanie odbędzie się w ramach czternastej kolejki Centralnej Ligi Juniorów do lat siedemnastu. Transmisja, której sponsorem jest Galeria MAZOVIA, na kanale WisłaPłockTV na YouTube.


Aleksander Gołoś to kolejny zawodnik SSM Wisła Płock, który zasłużył na tytuł Mazovia Młodzieżowiec Miesiąca za swoją postawę w sierpniu 2022 roku. Obrońca drużyny z rocznika 2006 przed meczem Wisły Płock z Górnikiem Zabrze odebrał nagrody z rąk prezesa klubu Tomasza Marca oraz przedstawiciela Galerii Damiana Falkowskiego.


W 1. kolejce Centralnej Ligi Juniorów U-17 (grupa I) SSM Wisła Płock 2006 zremisowała z Escolą Varsovią Warszawa 2:2 (1:1). Bramki dla naszego zespołu zdobywali Szymon Leśniewski i Bartosz Borowski.


Wisła Płock U-17 zwyciężyła w trzeciej edycji memoriału Płock - Miasto Bohater 1920, którego organizatorem było stowarzyszenie sportowe FutbolGang. Młodzi Nafciarze pokonali w finale Pelikan Łowicz 2:0. Bramki zdobyli Szymon Leśniewski i Bartosz Borowski.


Aż sześć bramek i podział punktów - oto efekty transmitowanego w miniony weekend meczu SSM Wisła Płock 2006 z Deltą Warszawa. Zobaczcie wszystkie trafienia z tego spotkania! Na listę strzelców po naszej stronie wpisali się Kacper Tomaszewski, Bartek Luśniewski oraz Szymon Leśniewski.


Drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2006 w drugiej kolejce rundy rewanżowej swoich rozgrywek podejmie u siebie Deltę Warszawa. Początek spotkania został zaplanowany na 26 marca, na godzinę 13:30. Transmisja, której sponsorem jest Galeria MAZOVIA, na naszym kanale WisłaPłockTV na YouTube pod tym linkiem.


Ostatnim, piątym zawodnikiem Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, który pojechał z drugim zespołem Wisły Płock na obóz przygotowawczy do Rybnika, jest Szymon Leśniewski. Jeden z dwóch najmłodszych uczestników zgrupowania trafił do nas rok temu z Błękitnych Gąbin, a wcześniej szkolił się w Football Academy Gostynin.


Kolejnym zawodnikiem Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, który udał się z drugim zespołem Wisły Płock na obóz do Rybnika, jest Rafał Rajkowski. Co młody obrońca miał do powiedzenia na ten temat?


Przyznawane za wrzesień wyróżnienie Mazovia Młodzieżowiec Miesiąca trafiło do Szymona Leśniewskiego. Napastnik SSM Wisła Płock U-16 odebrał w siedzibie klubu nagrody z rąk prezesa Tomasza Marca, dyrektora do spraw szkolenia młodzieży Marka Brzozowskiego oraz przedstawiciela Galerii Mazovia Damiana Falkowskiego.


22 lipca zakończył się dwudniowy II Memoriał Piłkarski  „Płock — Miasto Bohater 1920”. W wielkim finale drużyna SSM Wisła Płock I wygrała z Jaguarem Gdańsk 1:0!


Zawodnik Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock Bartosz Borowski został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na zgrupowanie w Książenicach i Turniej finałowy kadr wojewódzkich w Ostrowcu Świętokrzyskim, który odbędzie się w dniach 3-8.07.2021.


Zawodnik Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock Bartosz Borowski został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na mecz mistrzowski kadry Mazowsza 2007 z Kadrą Łódzkiego ZPN, który 9 czerwca odbędzie się w Uniejowie.


Zawodnik Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock Bartosz Borowski został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową kadry Mazowsza 2007, która 20 kwietnia odbędzie się w Warszawie.


Partnerzy

Sponsorzy i Partnerzy

  | 

 

Patroni medialni