SSM Wisła Płock Rocznik 2006

Opiekun rocznika (trener konsultant): Torgil Gjertsen

Wyniki

C1 Trampkarz  EKSTRALIGA 
runda jesienna sezon 2020/2021

Kolejka 1

   
Mecz Wynik Data
Junior Radom - KS Delta Warszawa 0:2 2020-09-08
SSM Wisła Płock - FFA Warszawa 2:4 2020-08-18
Ostrołęcka APN - MKP Pogoń Siedlce 0:2 2020-08-17
MUKS Kosa Konstancin - UKS Varsovia 6:0 2020-09-09
Kolejka 2    
Mecz Wynik Data
 KS Delta Warszawa - UKS Varsovia 1:1 2020-08-22
MKP Pogoń Siedlce - MUKS Kosa Konstancin 0:2 2020-08-23
FFA Warszawa - Ostrołęcka APN 2:0 2020-08-22
Junior Radom - SSM Wisła Płock 0:0 2020-08-22
Kolejka 3    
Mecz Wynik Data
KS Delta Warszawa - SSM Wisła Płock 1:2 2020-08-25
Ostrołęcka APN - Junior Radom 1:3 2020-08-26
MUKS Kosa Konstancin - FFA Warszawa  5:0 2020-08-26
UKS Varsovia - MKP Pogoń Siedlce 0:0 2020-08-26
Kolejka 4    
Mecz Wynik Data
 KS Delta Warszawa - MKP Pogoń Siedlce 6:1 2020-08-30
FFA Warszawa - UKS Varsovia 0:2 2020-08-30
Junior Radom - MUKS Kosa Konstancin 0:2 2020-08-29
SSM Wisła Płock - Ostrołęcka APN 5:0 2020-08-29
Kolejka 5    
Mecz Wynik Data
Ostrołęcka APN - KS Delta Warszawa 3:3 2020-09-05
MUKS Kosa Konstancin - SSM Wisła Płock 0:2 2020-09-06
UKS Varsovia - Junior Radom 8:1 2020-09-05
MKP Pogoń Siedlce - FFA Warszawa 3:3 2020-09-06
Kolejka 6    
Mecz Wynik Data
KS Delta Warszawa - FFA Warszawa 2:2 2020-09-12
Junior Radom - MKP Pogoń Siedlce 2:2 2020-09-13
SSM Wisła Płock - UKS Varsovia 4:2 2020-09-12
Ostrołęcka APN - MUKS Kosa Konstancin 0:5 2020-09-13
Kolejka 7    
Mecz Wynik Data
MUKS Kosa Konstancin - KS Delta Warszawa 7:0 2020-09-20
UKS Varsovia - Ostrołęcka APN 6:2 2020-09-20
MKP Pogoń Siedlce - SSM Wisła Płock 3:0 2020-09-19
FFA Warszawa - Junior Radom 0:1 2020-09-19
Kolejka 8    
Mecz Wynik Data
 KS Delta Warszawa - Junior Radom 4:0 2020-09-27
FFA Warszawa - SSM Wisła Płock 1:3 2020-09-27
MKP Pogoń Siedlce - Ostrołęcka APN 1:2 2020-09-26
UKS Varsovia - MUKS Kosa Konstancin 0:5 2020-09-26
Kolejka 9    
Mecz Wynik Data
UKS Varsovia - KS Delta Warszawa 1:1 2020-10-04
MUKS Kosa Konstancin - MKP Pogoń Siedlce 4:2 2020-10-14
Ostrołęcka APN - FFA Warszawa 5:0 2020-10-03
SSM Wisła Płock - Junior Radom 3:1 2020-10-03
Kolejka 10    
Mecz Wynik Data
SSM Wisła Płock - KS Delta Warszawa 5:2 2020-10-10
Junior Radom - Ostrołęcka APN 1:2 2020-10-10
FFA Warszawa - MUKS Kosa Konstancin 0-9 2020-10-10
MKP Pogoń Siedlce - UKS Varsovia 2:2 2020-10-11
Kolejka 11    
Mecz Wynik Data
MKP Pogoń Siedlce - KS Delta Warszawa 2:1 2020-10-17
UKS Varsovia - FFA Warszawa 4:1 2020-10-17
MUKS Kosa Konstancin - Junior Radom 6:0 2020-10-18
Ostrołęcka APN - SSM Wisła Płock 3:3 2020-10-17
Kolejka 12    
Mecz Wynik Data
KS Delta Warszawa - Ostrołęcka APN 6:0 2020-11-04
SSM Wisła Płock - MUKS Kosa Konstancin 1:8 2020-10-24
Junior Radom - UKS Varsovia 1:4 2020-10-25
FFA Warszawa - MKP Pogoń Siedlce 1:3 2020-10-24
Kolejka 13    
Mecz Wynik Data
FFA Warszawa -  KS Delta Warszawa  1:1 2020-11-07
MKP Pogoń Siedlce - Junior Radom 6:0 2020-11-07
UKS Varsovia - SSM Wisła Płock 1:0 2020-11-07
MUKS Kosa Konstancin - Ostrołęcka APN 4:4 2020-11-08
Kolejka 14    
Mecz Wynik Data
KS Delta Warszawa - MUKS Kosa Konstancin 2:1 2020-11-14
Ostrołęcka APN - UKS Varsovia 3:2 2020-11-14
SSM Wisła Płock - MKP Pogoń Siedlce 5:3 2020-11-14
Junior Radom - FFA Warszawa 0:0 2020-11-14

 

 

 
Partnerzy
Patroni medialni

.