SSM Wisła Płock Rocznik 2006
Wyniki

Kolejka 1

   
Mecz Wynik Data
UKS Varsovia - Escola Varsovia 0:2 2019-09-04
UKS Junior Radom - FFA Warszawa 1:0 2019-09-02
SSM Wisła Płock - Legia Warszawa S.A. 0:10 2019-08-20
APN Narew Ostrołęka - MKP Pogoń Siedlce 1:2 2019-08-17
Kolejka 2    
Mecz Wynik Data
Escola Varsovia - MKP Pogoń Siedlce 4:1 2019-08-25
Legia Warszawa S.A. - APN Narew Ostrołęka 16:1 2019-08-24
SSM Wisła Płock - FFA Warszawa   5:2 2019-09-11
UKS Varsovia - UKS Junior Radom 1:1 2019-08-24
Kolejka 3    
Mecz Wynik Data
UKS Junior Radom - Escola Varsovia 1:6 2019-08-28
SSM Wisła Płock - UKS Varsovia 4:3 2019-08-28
APN Narew Ostrołęka - FFA Warszawa 4:1 2019-09-04
Legia Warszawa S.A. - MKP Pogoń Siedlce 3:0 2019-08-28
Kolejka 4    
Mecz Wynik Data
Escola Varsovia - Legia Warszawa S.A. 2:3 2019-09-11
FFA Warszawa - MKP Pogoń Siedlce 4:4 2019-08-31
UKS Varsovia - APN Narew Ostrołęka 4:2 2019-08-31
UKS Junior Radom - SSM WIsła Płock 2:4 2019-08-31
Kolejka 5    
Mecz Wynik Data
SSM Wisła Płock - Escola Varsovia 0:9 2019-09-07
APN Narew Ostrołęka - UKS Junior Radom 3:2 2019-09-07
MKP Pogoń Siedlce - UKS Varsovia 0:0 2019-09-07
Legia Warszawa S.A. - FFA Warszawa 9:0 2019-09-07
Kolejka 6    
Mecz Wynik Data
Escola Varsovia - FFA Warszawa 8:0 2019-09-14
UKS Varsovia - Legia Warszawa S.A. 0:7 2019-09-15
UKS Junior Radom - MKP Pogoń Siedlce 0:1 2019-09-17
SSM Wisła Płock - APN Narew Ostrołęka 7:2 2019-09-15
Kolejka 7    
Mecz Wynik Data
APN Narew Ostrołęka - Escola Varsovia 1:9 2019-09-21
MKP Pogoń Siedlce - SSM Wisła Płock 1:2 2019-09-22
Legia Warszawa - UKS Junior Radom 10:0 2019-09-21
FFA Warszawa - UKS Varsovia 4:0 2019-09-22
Kolejka 8    
Mecz Wynik Data
Escola Varsovia - UKS Varsovia 6:0 2019-09-28
FFA Warszawa - UKS Junior Radom 4:0 2019-09-29
Legia Warszawa - SSM Wisła Płock 4:1 2019-09-28
MKP Pogoń Siedlce - APN Narew Ostrołęka 4:0 2019-09-28
Kolejka 9    
Mecz Wynik Data
MKP Pogoń Siedlce - Escola Varsovia 0:2 2019-10-06
APN Narew Ostrołęka - Legia Warszawa S.A. 0:6 2019-10-05
SSM Wisła Płock - FFA Warszawa 3:6 2019-10-05
UKS Junior Radom - UKS Varsovia 3:4 2019-10-05
Kolejka 10    
Mecz Wynik Data
Escola Varsovia - UKS Junior Radom 10:0 2019-10-12
UKS Varsovia - SSM Wisła Płock 2:2 2019-10-12
FFA Warszawa - APN Narew Ostrołęka 4:2 2019-10-13
MKP Pogoń Siedlce - Legia Warszawa S.A. 1:8 2019-10-12
Kolejka 11    
Mecz Wynik Data
Legia Warszawa S.A. - Escola Varsovia 4:3 2019-10-19
MKP Pogoń Siedlce - FFA Warszawa 3:0 2019-10-19
APN Narew Ostrołęka - UKS Varsovia 3:4 2019-10-23
SSM Wisła Płock - UKS Junior Radom 9:3 2019-10-19
Kolejka 12    
Mecz Wynik Data
Escola Varsovia - SSM Wisła Płock 6:1 2019-10-27
UKS Junior Radom - APN Narew Ostrołęka 3:8 2019-10-27
UKS Varsovia - MKP Pogoń Siedlce 2:1 2019-10-26
FFA Warszawa - Legia Warszawa S.A. 1:8 2019-10-26
Kolejka 13    
Mecz Wynik Data
FFA Warszawa - Escola Varsovia 0:5 2019-10-30
Legia Warszawa S.A. - UKS Varsovia 3:0 2019-11-05
MKP Pogoń Siedlce - UKS Junior Radom 8:2 2019-11-02
APN Narew Ostrołęka - SSM Wisła Płock 6:1 2019-11-02
Kolejka 14    
Mecz Wynik Data
Escola Varsovia - APN Narew Ostrołęka 6:2 2019-11-06
SSM Wisła Płock - MKP Pogoń Siedlce 5:2 2019-11-07
UKS Junior Radom - Legia Warszawa 0:1 2019-11-10
UKS Varsovia - FFA Warszawa 1:1 2019-11-07

            Liga Delegatura Płock

Kolejka 1

   
Mecz Wynik Data
SSM Wisła Płock - Błękitni Gąbin 1:3 2019-08-30
Soccer Słupno - Orkan Sochaczew 3:3 2019-09-01
Wisła Główina Sobowo -- pauza
Kolejka 2    
Mecz Wynik Data
Błękitni Gąbin - Soccer Słupno 6:0 2019-09-07
Wisła Główina Sobowo - SSM Wisła Płock 0:15 2019-09-04 g. 17:00
Orkan Sochaczew -- pauza
Kolejka 3    
Mecz Wynik Data
Soccer Słupno - Wisła Główina Sobowo 19:0 2019-09-14
Orkan Sochaczew - Błękitni Gąbin 0:13 2019-09-14
SSM Wisła Płock -- pauza
Kolejka 4    
Mecz Wynik Data
Wisła Główina Sobowo - Orkan Sochaczew 2:21 2019-09-21
SSM Wisła Płock - Soccer Słupno 4:2 2019-09-21 g. 11:00
Błękitni Gąbin -- pauza
Kolejka 5    
Mecz Wynik Data
Orkan Sochaczew - SSM Wisła Płock 4:2 2019-09-07
Błękitni Gąbin - Wisła Główina Sobowo 3:0 vo 2019-09-29
Soccer Słupno -- pauza
Kolejka 6    
Mecz Wynik Data
Błękitni Gąbin - SSM Wisła Płock 6:1 2019-10-05 g. 12:00
Orkan Sochaczew - Soccer Słupno 4:1 2019-10-05
Wisła Główina Sobowo -- pauza
Kolejka 7    
Mecz Wynik Data
Soccer Słupno - Błękitni Gąbin 0:9 2019-10-13
SSM Wisła Płock - Wisła Główina Sobowo 18:1 2019-10-13 g. 10:00
Orkan Sochaczew -- pauza
Kolejka 8    
Mecz Wynik Data
Wisła Główina Sobowo - Soccer Słupno 3:6 2019-10-20
Błękitni Gąbin - Orkan Sochaczew 14:1 2019-10-20
SSM Wisła Płock -- pauza
Kolejka 9    
Mecz Wynik Data
Orkan Sochaczew - Wisła Główina Sobowo 16:3 2019-10-26
Soccer Słupno - SSM Wisła Płock 0:11 2019-10-27 g. 14:45
Błękitni Gąbin -- pauza
Kolejka 10    
Mecz Wynik Data
Wisła Główina Sobowo - Błękitni Gąbin 0:3 vo 2019-11-02
SSM Wisła Płock - Orkan Sochaczew 19:0 2019-11-02 g. 11:00
Soccer Słupno -- pauza
 

 

 

 

Partnerzy
Patroni medialni

.