Miniony tydzień zakończył się dla zawodników SSM Wisły Płock z pozytywnym bilansem: 5 zwycięstw, remisu oraz jednej przegranej.


Zeszłotygodniowe spotkania rozpoczęła drużyna z rocznika 2007. Drużyna Pegazu Drobin zawitała na stadionie w piątkowe popołudnie (12 kwietnia godz. 17:00). Podopieczni trenera Tomasza Włoczewskiego szybko zaczęli budować przewagę nad drużyną gości, ostatecznie doprowadzając do absolutnej dominacji nad drużyną z Drobina, kończąc spotkanie z wynikiem 18:0.

Sobotnie spotkania rozpoczęła drużyna z rocznika 2003, która o godzinie 10:00 zameldowała się w Warszawie, by rozegrać spotkanie przeciwko miejscowej drużynie UKS Talent Warszawa. Niestety, spotkanie zakończyło się wygraną drużyny gospodarzy 5:0.

O godzinie 11:00 rozgrywały się dwa spotkania. Piłkarze z rocznika 2002 podejmowali drużynę Radomiak SP. z o.o.. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla podopiecznych trenera Grzegorza Wenerskiego.
W międzyczasie, podopieczni trenera Pawła Grabowskiego przywitali drużynę Orkanu Sochaczew. Drużyna SSM Wisły Płock z rocznika 2006 była doskonale przygotowana na to spotkanie, o czym świadczy wynik 10:0 dla zawodników z Płocka.
O godzinie 14:00 podopieczni trenera Piotra Górnickiego rozegrali mecz przeciwko KKS Warmii Olsztyn. Mecz był wyrównany i ostatecznie zakończył się remisem 3:3.
O godzinie 16:30 piłkarze z rocznika 2004 zmierzyli się na własnym boisku z MKS Podlasie Sokołów Podlaski. Jednostronny pojedynek, zakończył się wynikiem 15:0 dla młodych Nafciarzy.

W niedzielę o godzinie 11:00 odbyło się spotkanie między piłkarzami SSM z rocznika 2005, a drużyną Radomiak SP. z o.o.. Było to wyrównane spotkanie, które ostatecznie zakończyło się jednobramkową przewagą młodych Nafciarzy. Końcowy wynik meczu 3:2.

 
Partnerzy
Patroni medialni

.