SSM Wisła Płock Rocznik 2009

Zawodnik SSM Wisła Płock Nikodem Rogowski otrzymał powołanie na zgrupowanie reprezentacji Polski U-15 Future (rocznik 2009) oraz dwa mecze towarzyskie przeciwko reprezentacji narodowej Szwajcarii. 


Tomek Dąbrowski to kolejny zawodnik Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, który zasłużył na tytuł Mazovia Młodzieżowca Miesiąca. Przed meczem Wisły Płock z Odrą Opole pomocnik z rocznika 2009 odebrał nagrody z rąk prezesa naszego klubu Piotra Sadczuka oraz wicedyrektora akademii Mateusza Lewandowskiego.


Michał Jarząb to kolejny zawodnik Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, który zasłużył na tytuł Mazovia Młodzieżowca Miesiąca. Przed meczem Wisły Płock z Chrobrym Głogów bramkarz z rocznika 2009 odebrał nagrody z rąk prezesa naszego klubu Piotra Sadczuka oraz wicedyrektora akademii Mateusza Lewandowskiego.


Po przerwie na kanał WisłaPłockTV wraca Centralna Liga Juniorów do lat piętnastu. Drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2009 w piątej kolejce zmierzy się z AKS SMS Łódź. Początek w sobotę 16 września o godzinie 13:30. Sponsorem transmisji jest Galeria MAZOVIA.


Oskar Biliński to kolejny zawodnik Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, który zasłużył na tytuł Mazovia Młodzieżowca Miesiąca. Przed meczem Wisły Płock z Rakowem Częstochowa zawodnik z rocznika 2009 odebrał nagrody z rąk prezesa klubu Tomasza Marca oraz naszego kibica z Japonii Hiroakiego Hokury.


Karol Antczak, Oskar Biliński, Kacper Górczyński, Mikołaj Krauze, Nikodem Rogowski, Julian Różycki oraz Karol Staszewski zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową Kadry Mazowsza z rocznika 2009. Powodzenia!


Aż dwunastu zawodników Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock U-14 zostało powołanych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową Kadry Mazowsza z rocznika 2009.


Przyznawane za marzec 2022 roku wyróżnienie Mazovia Młodzieżowiec Miesiąca trafiło do Karola Staszewskiego. Zawodnik SSM Wisła Płock U-13 przed meczem z Górnikiem Zabrze odebrał nagrody z rąk prezesa klubu Tomasza Marca oraz przedstawiciela Galerii Mazovia Damiana Falkowskiego.


Oskar Biliński i Jeremi Grzywna z drużyny SSM Wisła Płock 2009 zostali powołani przez Mazowiecki ZPN na konsultację szkoleniową Kadry U-13. Gratulacje!


Karol Antczak, Jeremi Grzywna, Kacper Pustola i Karol Staszewski zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na dzisiejszą konsultację szkoleniową dla zawodników z rocznika 2009.


Urodzeni w 2009 roku Jeremi Grzywna i Oskar Biliński zostali powołani przez​ Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację w charakterze meczu sparingowego dla zawodników z tego samego rocznika.


W sobotę 8 stycznia zawodnicy rocznika 2009 rozegrali pierwszy mecz kontrolny w nowym roku w systemie 3x30 minut. Do Płocka przyjechała drużyna Juventusu Academy Toruń i był to występ stojący na dobrym piłkarskim poziomie z obu stron. 


W dniach 3-5 grudnia drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2009 brała udział w silnie obsadzonym turnieju Profbud CUP w Krośnie.


16 października 2021 roku drużyna SSM Wisła Płock 2009 wzięła udział w Stoczniowiec Cup. W turnieju brało udział pięć zespołów, a Nafciarze zajęli drugie miejsce.


W dniach 21-22 sierpnia drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock zagrała w turnieju "Football Cup Łomża o Puchar Rodziców Kibiców rocznik 2009". W rozgrywkach wzięło udział łącznie 12 klubów.


W nadchodzący weekend drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock zagra w turnieju „Football Cup Łomża o Puchar Rodziców Kibiców rocznik 2009”. W rozgrywkach weźmie udział łącznie dwanaście klubów.

 


W dniach 14-15 sierpnia podopieczni trenerów Tomasza Włoczewskiego i Artura Cegiełki z rocznika 2009 brali udział w międzynarodowym turnieju w Pułtusku.

Intensywny weekend miała drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock 2009, która w piątek wybrała się na turniej z okazji 100-lecia istnienia Klubu Sportowego z Pułtuska. Z okazji okrągłej rocznicy władze samorządowe we współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami zorganizowali bezpłatny turniej piłkarski o charakterze międzynarodowym. 


14 sierpnia zostały rozegrane Szranki Piłkarskie o Miecz Krzywoustego. Drużyna SSM Wisła Płock zajęła 2. miejsce po tym, jak w wielkim finale uległa Pegazowi Drobin 0:1.


W dniach 4-6 czerwca drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2009 wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Ostróda Cup 2021. 


Piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2009 w sobotę 27 lutego wyjechali do Łodzi, by rozegrać trójmecz z udziałem gospodarzy ŁKS Łódź oraz Pogoni Szczecin.


Partnerzy

Sponsorzy i Partnerzy

  | 

 

Patroni medialni