SSM Wisła Płock Rocznik 2008

W minioną sobotę zespół z rocznika 2008 wziął udział w turnieju halowym w Łomiankach. W zawodach wzięło udział osiem zespołów, systemem "każdy z każdym".

Weekendowe zmagania w Turnieju o Puchar Prezesa SSM Wisła Płock dla rocznika 2008 dostarczyły wielu piłkarskich emocji. Przez dwa dni mogliśmy podziwiać piękne bramki, spektakularne interwencje bramkarzy oraz wysokie umiejętności młodych zawodników. Ostatecznie zwyciężyli gospodarze - SSM Wisła I Płock pokonując w wielkim finale drużynę Talentu Białystok 2:0. Brązowe medale przypadły drużynie AP Brychczy, która w spotkaniu o III miejsce w turnieju pokonała UKS SMS Łódź. Organizatorzy przyznali także nagrody indywidualne: królem strzelców turnieju został Kacper Kuczyński z SSM Wisła I Płock, najlepszym zawodnikiem Olek Kowalski z AP Brychczy a bramkarzem Adam Więtczak - ponownie zawodnik Nafciarzy.

1. SSM Wisła Płock
2. Talent Białystok
3. AP Brychczy
4.UKS SMS Łódź

W rozwinięciu newsa pełna klasyfikacja końcowa...

Piłkarze rocznika 2008 wezmą udział w mocno obsadzonym turnieju Profbud Cup 2018.

01/10/2018

Terminy gier kontrolnych

13.10 - Pelikan Łowicz (wyjazd)
24.10 - Semp Warszawa 17:00
27.10 - Żbik Nasielsk 2007 9:00 (dzień i godzina może ulec zmianie, zależy od godziny meczu pierwszego zespołu)
03.11 - Turniej 2-dniowy, Skierniewice
10.11 - FFA Warszawa 10:30 (dzień i godzina może ulec zmianie, zależy od godziny meczu pierwszego zespołu)
25.11 - 9:00
08.12 - Turniej 2-dniowy, Krosno
15.12 - 13:30
26.01 - Turniej, Płock

Podaje Państwu tylko daty i godziny gier kontrolnych, w niedługim czasie powinniśmy poznać terminarz ligi.
Lige najprawdopodobniej będziemy rozgrywać w niedziele.

O zmianach w terminarzu będę informował na bieżąco.

Na turniej do Wilna powołani są następujący zawodnicy

Adam Więtczak, Adam Tomczyk, Dawid Szczepański, Mateusz Leśniewski, Oliwier Szcześniak, Daniel Żółtowski, Sebastian Gapiński, Aleksander Waszelewski, Aleksander Tokarski, Marcel Żendarski, Kamil Perzyński, Ksawery Jeżewski.

Chłopcy powinni posiadać paszport lub dowód osobisty oraz Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego.

07-09.09 Turniej Wilno

Podopieczni Trenera Emila Pniewskiego i Konrada Bagińskiego w dniach 1-3.06.2018r. zagrają w IX Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim o Puchar Prezesa Legii Warszawa. Zespoły z którymi będą się mierzyć zawodnicy z rocznika 2008:

FK Šiauliai

Drużyna Wisełki Fordon Bydgoszcz zwyciężyła w Ogólnopolskim Turnieju SSM Wisła Cup dla rocznika 2008. W finale zawodów drużyna z Bydgoszczy pokonała Jaguar Północ Gdańsk 2:1. Na trzecim stopniu podium stanęła Delta Warszawa, która również 2:1 pokonała drużynę gospodarzy w spotkaniu o III miejsce.

Najlepszy bramkarz - Mikołaj Papaj - Delta Warszawa

Już jutro i w niedzielę na boiskach krytych halą pneumatyczną odbędzie się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej SSM Wisła Cup dla rocznika 2008. W zawodach weźmie udział 16 drużyn. W sobotę drużyny będą rywalizować w dwóch grupach ośmiozespołych. W niedzielę będziemy świadkami fazy pucharowej i końcowych rozstrzygnięć w zawodach. Początek sobotnich i niedzielnych zmagań zaplanowano na godzinę 9:30.

Grupa A
SSM Wisła I Płock, WAPN Młodzi Przebojem, Widok Skierniewice, AP Żyrardów, MUKS Wisełka Solec Kujawski, Wisełka Fordon Bydgoszcz, Bóbr Tłuszcz, Delta Warszawa

Grupa B
SSM Wisła II Płock, Jaguar Północ Gdańsk, AP Jedenastka Wrocław, Orły Zielonka, AF Widzew Łódź Brzeziny, Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk, FA Płońsk, AP 11 Legionowo

Zapraszamy na trybuny!

Podopieczni Trenerów Emila Pniewskiego i Konrada Bagińskiego z rocznika 2008 zajęli III miejsce na Turnieju o Puchar Prezesa SSM Wisła Płock. W grupie nasi młodzi piłkarze wygrali wszystkie mecze tracąc przy tym tylko jedną bramkę. W półfinale nasza drużyna musiała uznać wyższość SMSu Łódź przegrywając 2:0. W meczu o III miejsce chłopcom przyszło się zmierzyć z zespołem GOL Brodnica, który zwyciężyli 4:2. Druga drużyna zajęła 11 miejsce, a dodatkowo najlepszym bramkarzem Turnieju został wybrany Adam Więtczak z SSM Wisła Płock.

13.05.2017

Zbiórka o godzinie 9:00 następujących zawodników.

Zbiórka o 12:00 następujących zawodników.

• 14. Szymon Janowski

W niedzielę 5 marca odbył się Turniej Piłki nożnej rocznika 2008 o Puchar Prezesa SSM Wisła Płock. W zawodach wzięło udział 14 zespołów, a po wielu godzinach piłkarskich zmagań okazało się, że najlepszą drużyną tego dnia okazała się ekipa Pogoni Zduńska Wola.