SSM Wisła Płock Rocznik 2008

Opiekun rocznika (trener konsultant): Milan Spremo

Sebastian Gapiński to kolejny zawodnik Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, który zasłużył na tytuł Mazovia Młodzieżowca Miesiąca. Przed meczem Wisły Płock z GKS Tychy zawodnik z rocznika 200 odebrał nagrody z rąk prezesa Piotra Sadczuka, dyrektora ds. szkolenia młodzieży Bartłomieja Kondrackiego oraz legendy naszego klubu Sławomira Peszko.


Swój pierwszy profesjonalny kontrakt podpisał piętnastoletni Mateusz Leśniewski. Wychowanek związał się z klubem umową ważną do 30 czerwca 2025 roku.


W pierwszej połowie lipca w Korei Południowej odbędą się kolejne Międzynarodowe Igrzyska Szkolne. Wśród reprezentantów Płocka nie mogło zabraknąć ośmiu młodych piłkarzy naszej akademii, których poprowadzi trener Emil Pniewski. Powodzenia!


W sobotę 3 czerwca o godzinie 14:00 rozpocznie się mecz ostatniej, czternastej kolejki Centralnej Ligi Juniorów do lat piętnastu. Drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2008 podejmie Jagiellonię Białystok. Sponsorem transmisji na WisłaPłockTV jest Galeria MAZOVIA.


W sobotę o 12:00 SSM Wisła Płock podejmie Lechię Tomaszów Mazowiecki w ramach 11. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-15. Transmisja, której sponsorem jest Galeria Mazovia, na kanale WisłaPłockTV na YouTube.


Zawodnik SSM Wisła Płock, Mateusz Leśniewski, został powołany na konsultację szkoleniową reprezentacji Polski do lat piętnastu. Gratulacje!


Zawodnik SSM Wisła Płock, Kacper Kuczyński, został powołany na zgrupowanie Future PRO U-15 (2008 r.), gdzie dołączy do Bartosza Rolnika. Gratulacje!


Zawodnik SSM Wisła Płock, Bartosz Rolnik, został powołany na zgrupowanie Future PRO U-15 (2008 r.), które odbędzie się w Siedlcach. Gratulacje!


W 1. kolejce Centralnej Ligi Juniorów U-15 (grupa A) SSM Wisła Płock 2008 pokonała Jagiellonię Białystok 2:1 (1:0). Bramki dla Nafciarzy zdobyli Kacper Kuczyński i Mateusz Jurzyk.


Przyznawane za czerwiec 2022 roku wyróżnienie Mazovia Młodzieżowiec Miesiąca trafiło do Kacpra Kuczyńskiego. Zawodnik SSM Wisła Płock z rocznika 2008 odebrał nagrody z rąk prezesa klubu Tomasza Marca oraz przedstawiciela Galerii Damiana Falkowskiego.


25/06/2022

W drugim meczu barażu o udział w Centralnej Lidze Juniorów do lat piętnastu drużyna SSM Wisła Płock 2008 ponownie pokonała Stomil Olsztyn 3:0 i przypieczętowała swój awans do prestiżowych rozgrywek! Bramki zdobyli dziś Michał Krynicki, Adam Brejnak i Daniel Żółtowski.


Drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2008 pokonała w pierwszym meczu barażu o udział w Centralnej Lidze Juniorów do lat piętnastu Stomil Olsztyn aż 3:0!

Pełna relacja na stronie internetowej Wisły Płock: TUTAJ


Drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2008 w pierwszym spotkaniu barażu o udział w Centralnej Lidze Juniorów do lat piętnastu podejmie u siebie Stomil Olsztyn. Początek spotkania został zaplanowany na 22 czerwca, na godzinę 16:00. Zapraszamy na boczne boisko przy ulicy Łukasiewicza 34! Transmisja, której sponsorem jest Galeria MAZOVIA, na kanale WisłaPłockTV pod tym linkiem.


Zawodnik SSM Wisła Płock, Mateusz Leśniewski, został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na Turniej Finałowy Kadr Wojewódzkich rocznika 2008. Sebastian Nowak znalazł się na liście rezerwowej. Gratulacje!


Zawodnicy SSM Wisła Płock Mateusz Leśniewski i Sebastian Nowak zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na mecz mistrzowski z kadrą Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej!


Drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2008 w dziewiątej kolejce rundy rewanżowej swoich rozgrywek podejmie u siebie Escolę Varsovia. Początek spotkania został zaplanowany na 14 maja, na godzinę 13:30. Transmisja, której sponsorem jest Galeria MAZOVIA, na kanale YouTube WisłaPłockTV pod tym linkiem.


Zawodnik SSM Wisła Płock Mateusz Leśniewski został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na mecz mistrzowski kadry Mazowsza 2008, który odbędzie się 10 maja w Książenicach.


Zawodnik SSM Wisła Płock Sebastian Nowak został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na mecz mistrzowski kadry Mazowsza 2008, który odbędzie się 27 kwietnia w Lublinie.


Mateusz Leśniewski i Sebastian Nowak z drużyny SSM Wisła Płock 2008 znów zostali powołani przez Mazowiecki ZPN na konsultację szkoleniową Kadry U-14. Gratulacje!


Dwaj zawodnicy SSM Wisła Płock, Mateusz Leśniewski i Sebastian Nowak, zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na grę kontrolną kadry Mazowsza 2008, która odbędzie się 8 marca w Warszawie.


Partnerzy

Sponsorzy i Partnerzy

  | 

 

Patroni medialni