SSM Wisła Płock Rocznik 2013

W turnieju ,,SSM Wisła Płock Cup'' dla rocznika 2013 bierze udział 16 zespołów. W rozwinięciu newsa publikujemy wyniki na bieżąco z trwających rozgrywek...


Oliwier Baliczak z drużyny SSM Wisła Płock 2013 znaleźli się na 31-osobowej liście powołanych na konsultację szkoleniową Reprezentacji Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej chłopców rocznika 2013.


W miniony weekend drużyna SSM Wisła Płock 2013 wzięła udział w turnieju Stocznowiec Cup. W rozgrywkach zaprezentowało się 12 drużyn między innymi z Sokołowa Podlaskiego, Łęczycy, Brodnicy, Piotrkowa Trybunalskiego oraz zespoły z okręgu płockiego.


Oliwier Baliczak, Arkadiusz Dąbrowski, Arkadiusz Kłosowski, Artur Grala, Adam Kiełbasa oraz Sebastian Kapela z drużyny SSM Wisła Płock 2013 znaleźli się na 32-osobowej liście powołanych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową kadry Mazowsza U-11.


W weekend drużyna SSM Wisła Płock 2013 wzięła udział w turnieju piłkarskim. Na stadionie miejskim w Łomży 12 zespołów z rocznika 2013 rozegrało łącznie 60 spotkań w formule każdy z każdym, w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Łomża.


Z okazji pięćdziesięciolecia istnienia klubu Unia Iłów dwie drużyny SSM Wisła Płock wzięły udział w turnieju piłkarskim roczników 2012 i 2013. Nasze zespoły utworzyli zawodnicy z grup 2012 B oraz 2013.


W dniu 25 czerwca na obiekcie KS Stoczniowiec Płock odbył się Memoriał piłkarski imienia Zdzisława Grausberga. W turnieju wzięło udział dwanaście drużyn z rocznika 2013.


W dniach od 2 do 4 czerwca w gminie Kadzidło odbyła się wielka sportowa impreza. Children's Day to seria bardzo silnie obsadzonych turniejów piłkarskich organizowanych przez Kurpiowską Akademię Sportową.


W sobotę zawodnicy SSM Wisła Płock 2013 uczestniczyli w turnieju Encanto Cup, który odbył się w Toruniu.


Drużyna SSM Wisła Płock 2013 wzięła udział w międzynarodowym turnieju U-10 Pro-Turnieje Super Cup, który odbył się w Licheniu Starym.


Zawodnicy SSM Wisła Płock 2013 wzięli udział w Turnieju Prime Dreams Cup 2023 w Jadwisinie koło Serocka.​


Drużyna SSM Wisła Płock z rocznika 2013 rozegrała w stolicy trójmecz z udziałem warszawskich zespołów: Ursusa oraz gospodarzy Barca Academy. Każdy zespół wystawił po dwie drużyny.


Drużyna SSM Wisła Płock U-10 rozegrała w sobotę czwórmecz z udziałem: Varsovii Warszawa, Marcovii Marki oraz dwóch zespołów Nafciarzy.


W rywalizacji w kategorii U-10 nasza drużyna rozegrała turniej, w którym brały udział najlepsze akademie w Polsce.


W dniach od trzeciego do czwartego grudnia na obiektach Wisły Płock pod balonem odbył się Ogólnopolski Turniej SSM Wisła Płock Cup. W rywalizacji rocznika 2013 wzięło udział szesnaście drużyn.


W dniach 26-27 marca na boiskach krytych halą pneumatyczną odbywa się kolejny z cyklu Turniejów - SSM Wisła Płock Cup. Tym razem do rywalizacji przystąpiło 16 drużyn z rocznika 2013. W rozwinięciu newsa prezentujemy wyniki na żywo z trwających rozgrywek.


Zawodnicy z grupy 2013/14 na codzień rywalizują w Lidze Żaka U9 organizowanej przez Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej. W lidze, która rozgrywana jest w formie turniejowej bez klasyfikacji, występują dwie drużyny grupy białej. W okresie od września do listopada rozegraliśmy sześć turniejów. Chłopcy mają okazję mierzyć się z zespołami z okręgu płockiego.


W październiku i listopadzie drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2013 miała okazję zagrać na kilku turniejach. Swoje wyjazdy rozpoczeliśmy od podróży do Warszawy. 23 października rozegraliśmy Polonijny Turniej Flagi, w którym mieliśmy możliwość rywalizować m.in z Jagiellonią Białystok, Legią Warszawa, Varsovią, Beniaminkiem Krosno, Wigrami Suwałki czy STF Champion. W silnie obsadzonym turnieju w stawce 12 zespołów zajęliśmy ostatecznie 6. miejsce.


Miło nam poinformować, że firma KTI Poland zdecydowała się na zakup sprzętu sportowego dla drużyny SSM Wisła Płock 2013/14.


Dwa turnieje w sobotę 18 września oraz liga POZPN — tak wyglądał weekend zawodników SSM Wisła Płock 2013.


Partnerzy

Sponsorzy i Partnerzy

  | 

 

Patroni medialni