SSM Wisła Płock Rocznik 2011

Borys Bezdziek i Gabriel Magdziak wzięli udział w konsultacji szkoleniowej kadry Mazowsza chłopców z rocznika 2011, która w czwartek 11 kwietnia o godzinie 10:00 odbyła sie na obiektach Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3.


Borys Bezdziek i Marcel Stellak zostali powołanni przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej do Kadry Mazowsza 2011 na mecz z Łódzkim Związkiem Piłki Nożnej.


Marcel Stellak został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej do Kadry Mazowsza 2011 na mecz z Podlaskim Związkiem Piłki Nożnej.


Igor Chyra i Gabriel Magdziak zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na warsztaty szkoleniowe w ramach projektu "Bramkarski Talent". 


Gabriel Magdziak, Jan Zadrożny, Miłosz Sielski, Andrzej Gałka i Szymon Rudowski zostali powołani na konsultację szkoleniową Kadry Mazowsza rocznika 2011.


Borys Bezdziek, Igor Chyra, Maciej Guzmański, Marcel Stellak i Dawid Frątczak zostali powołani na konsultację szkoleniową Kadry Mazowsza rocznika 2011.


W weekend 1 - 2 kwietnia zespół z rocznika 2011 uczestniczył w turnieju Żuri Coppa Talenti w Olsztynie. W turnieju wzięło udział wiele czołowych akademii z całego kraju.


Aż jedenastu zawodników SSM Wisła Płock zostało powołanych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową kadry Mazowsza U-12!


W piątek 11 listopada zespół SSM Wisła Płock U-12 uczestniczył w turnieju Niepodległa Cup w Łodzi. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Zachary Żulewski.


Aż dziesięciu zawodników SSM Wisła Płock zostało powołanych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową kadry Mazowsza U-12! Wyróżnieni zostali: Borys Bezdziek, Maciej Guzmański, Marcel Stellak, Miłosz Sielski, Ivan Shulzenko, Andrzej Gałka, Szymon Rudowski, Jan Zadrożny, Igor Chyra i Gabriel Magdziak. Gratulacje!


Zawodniczka SSM Wisła Płock, Maja Chęcińska, została powołana przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową dla dziewcząt z roczników 2009 - 2011 do kadry naborowej. To pierwsza sytuacja, gdy w ten sposób wyróżniono piłkarkę naszego klubu. Gratulacje!


W ostatni weekend drużyna SSM Wisła Płock 2011, prowadzona prze duet trenerski Artur Gołębiewski - Michał Pakulski, wystąpiła w silnie obsadzonym, międzynarodowym PRO-Turniej Super CUP na boiskach w Licheniu, gdzie rozegrała 11 spotkań i mierzyła się między innymi z Jagiellonią Białystok, Legią Warszawa, Norwich City czy PSV Eindhoven.


Minionego weekendu drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock 2011 uczestniczyła w SBG Cup w Jarocinie. W turnieju, jak co roku, wzięło udział kilka akademii klubów PKO Bank Polski Ekstraklasy.


W weekend 2-3 października drużyna SSM Wisła Płock 2011 została podzielona na dwie grupy, które wzięły udział w turniejach Matplast Cup oraz Piłka w grze ze Stoczniowcem, organizowanym przez FutbolGang.


Drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock 2011 zajęła trzecie miejsce w bardzo ciekawie obsadzonym turnieju Escola Varsovia Cup z okazji dziesięciolecia tego klubu!


W niedzielę 5 września drużyna SSM Wisła Płock 2011 rozegrała szereg gier kontrolnych z drużynami najlepszych akademii w kraju. Z zaproszenia Akademii Piłkarskiej "Jedenastka" do Kątów Wrocławskich przyjechały zespoły Legii Warszawa, Zagłębia Lubin, Cracovii, Górnika Zabrze, Warty Poznań, Odry Opole, Mlada Boleslav, a także Orzeł Ząbkowice Śląskie oraz miejscowy zespół reprezentacja Gim. Kąty Wrocławskie.


W sobotę 28 sierpnia drużyna SSM Wisła Płock z rocznika 2011 gościła przy Łukasiewicza zespół Pelikana Łowicz. Mecz był rozgrywany na dwóch boiskach równocześnie, aby jak największa liczba zawodników rywalizowała w możliwie dużym wymiarze czasowym.


W niedzielę 22 sierpnia zespół Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2011 uczestniczył w świetnie zorganizowanym turnieju CUIAVIA CUP.

Do Inowrocławia zawitało 15 zespołów, w tym m.in. Barca Academy, KKS Kalisz, Polonia Śr. Wlkp. Gol Brodnica, MUKS Zawisza Bydgoszcz czy Akademia Piłkarska Reissa, a nasi młodzi zawodnicy zajęli trzecie miejsce.


W dniach 14-15 sierpnia drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2011 uczestniczyła w silnie obsadzonym turnieju AP KGHM Zagłębie Cup w Lubinie. Poza nami z zaproszenia skorzystały między innymi: Pogoń Szczecin, Korona Kielce, Chrobry Głogów, Cracovia Kraków, KKS Kalisz, Slavia Praga, AS Trencin czy bardzo mocny w tym roczniku GOL Brodnica.


W niedzielę 16 maja drużyna SSM Wisła Płock 2011 rozegrała swoje mecze w Płockiej Lidze Orlik U-11. - Chłopcy grali z rówieśnikami o rok starszymi, gdzie na ich tle zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Było wiele składnych akcji i oczywiście nie zabrakło pięknych bramek - relacjonował trener Paweł Grabowski.


Partnerzy

Sponsorzy i Partnerzy

  | 

 

Patroni medialni