SSM Wisła Płock Rocznik 2007

Trener rocznika 2007 Tomasz Włoczewski wziął udział w szkoleniu Coerver Clinic Coach Pro, drugim etapie globalnego programu szkoleń Coerver Coaching jednej z najdoskonalszych na świecie metod nauczania oraz doskonalenia gry w piłkę nożną.
Szkolenie odbywające się w Mrągowie kończyło się egzaminem teoretycznym oraz praktycznym i po jego zdaniu trener otrzymał certyfikat z tytułem Coerver Football Coach.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy z młodymi zawodnikami naszego klubu.


Tomasz Włoczewski, trener rocznika 2007, ukończył kurs Coerver® Coaching, to ogólnoświatowy, kompleksowy system szkolenia oraz doskonalenia gry w piłkę nożną.


W sobotę drużyna SSM Wisły Płock 2007 weźmie udział w Memoriale Krystiana Popieli tragicznie zmarłego we wrześniu młodego piłkarza, który w sezonie 2016/2017 był zawodnikiem Wisły Płock.


W sobotę (12.01.2019) w Warszawie zawodnicy SSM Wisła Płock 2007 wzięli udział w czwórmeczu z drużynami Ząbkovia Ząbki, FFA Warszawa i Jagiellonią Białystok. 


W dniu 12 stycznia 2019 r. Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock jest współorganizatorem razem z FFA Warszawa cyklu gier kontrolnych dla zawodników roczników 2006/2007 „Ekstragranie”, później zaś, wezmą udział w Blue Soccer Memoriale Krystiana Popieli

 


W niedzielę (16.12.2018) drużyna SSM Wisła Płock 2007 zajęła drugie miejsce w Turnieju SSM Wisła Płock Cup


Już w najbliższą niedzielę pod krytymi boiskami na stadionie Wisły Płock odbędzie się "SSM Wisła Płock Cup" o puchar Prezesa SSM Wisła Płock dla zawodników rocznika 2007.


Zawodnicy SSM Wisły Płock 2007 wzięli udział w V Międzynarodowym Turnieju im. Jerzego Kryjoma w Ostrowie Wielkopolskim.


Zawodnicy SSM Wisła Płock 2007 rozpoczęli przygotowania do sezonu 2018/2019. Drużyna w ciągu najbliższych 6 tygodni rozegra 8 sparingów i weźmie udział w 3 turniejach. We wrześniu wiślacy zadebiutują w rozgrywkach ligowych w dwóch kategoriach wiekowych Młodzik U13 i U-12

Plan sparingów/turniejów SSM WISŁA PŁOCK 2007

28.07.2018  godz. 10/12  POLONIA WARSZAWA I/II w Gostyninie (Wisła I/Wisła II)

07.08.2018  godz. 18:30 STOCZNIOWEC PŁOCK

10.08.2018  godz. 18:30 FA GOSTYNIN 2006 - (Wisła I)

11.08.2018  godz. 10:00 FA GOSTYNIN 2007 - (Wisła II)

18.08.2018  godz. 10:00 WIDZEW ŁÓDŹ I/II - ( Wisła I/WISŁA II)

22.08.2018  godz. 17:00 ŁKS ŁÓDŹ

24-26.08.2018 III Międzynarodowy Turniej Wisła Płock Youth Cup 

1-2.09.2018      V Międzynarodowy Turniej im. J. Kryjoma - Ostów Wlkp

8-9.09.2018      III Ogólnopolski Turniej Rem Marco Cup - Bydgoszcz  


Zawodnicy Wisły Płock 2007 w minionym weekendzie brali udział w dwóch turniejach. W Koninie nasi wychowankowie wzięli udział w VII Ogólnopolskim turnieju im. Mariana Paska pewnie pokonując wszystkich rywali w grupie (Wisła Płock 7:1 Łódzka Akademia Futbolu, Wisła Płock 6:1 Górnik Konin, Wisła Płock 12:0 Falubaz Zielona Góra, Wisła Płock 4:1 AP Reissa, Wisła Płock 9:3 ŁKS Kalisz), a w finale wygrywając 4:1 z Progresem Warszawa. W drugim Turnieju - Stoczniowiec Cup nasza drużyna w finale musiała uznać wyższość gospodarzy przegrywając 2:1. Nagrodę najlepszego strzelca Turnieju otrzymał Daniel Rolewski. 


Zawodnicy SSM Wisła Płock 2007 w sobotę 23 czerwca wezmą udział w dwóch turniejach. Drużyna zostanie podzielona na dwie ekipy i jedna z nich pojedzie do Konina na VIII Ogólnopolski Turniej Orlików Starszych im. Mariana Paska, a druga weźmie udział w w turnieju Stoczniowiec CUP w Plocku.

Obsada Turnieju w Koninie:  SSM Wisła Płock, UKS Concordia, Akademia Piłkarska Reissa, KKS Kalisz, Falubaz Zielona Góra, Łódzka Akademia Futbolu,  WKS Wieluń, Olympic, Elana Toruń, Progres Warszawa

Drużyny wystepujące w Stoczniowiec CUP: SSM Wisła Płock, Amator Maszewo, Błękitni Raciąż, FEA Gostynin/Łąck, GKS Bedlno, Królewscy Płock, Mazur Gostynin, Pegaz Drobin, Start Proboszczewice, Stoczniowiec Płock,


Już po raz ósmy w Ostrołęce odbył się APN Cup, czyli jeden z najsilniej obsadzonych turniejów młodzieżowych w regionie. Jak zawsze na wysokości zadania stanęli organizatorzy. Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej była gospodarzem wyjątkowych zawodów.

Formuła tego silnie obsadzonego turnieju sprawiała, że każda z drużyn rozgrywała dziewięć spotkań. Zdecydowanie najlepiej wypadły ekipy Varsovii i Wisły Płock. Warszawianie okazali się lepsi... o jedną bramkę i to oni zdobyli puchar za zwycięstwo. Płocczanie zajęli miejsce drugie, z kolei na trzecim miejscu zawody ukończyła ekipa Soccer Kętrzyn.

Klasyfikacja końcowa w rozwinięciu.

 

 


W sobotę 16 czerwca zawodnicy SSM Wisły Płock 2007 wystąpią w VIII Ogólnopolskim Turnieju APN CUP 2018 zorganizowanym przez Ostrołęcką Akademię Piłki Nożnej. W rozgrywkach weźmie udział 10 drużyn i gra toczyć się będzie systemem "każdy z każdym".

Zestaw drużyn APN CUP 2018:
Legia Warszawa
Stilon Gorzów Wlkp.
SSM Wisła Płock
Wigry Suwałki
AP Granica Kętrzyn
Naki Olsztyn
Varsovia Warszawa
MŁKS Łomża
APN Ostrołęka I
APN Ostrołęka II


Drużyna SSM Wisła Płock 2007 wzięła udział w Turnieju o Puchar Prezesa Widzewa Łódź. W stawce 8 drużyn grano systemem każdy z każdym, Zawodnicy Wisły wygrali 5 meczów (Widzew II Łódż 2-1, SMS Łódź 2-0, Ruch Chorzów 7-1, Elana Toruń 5-2, KSZO Ostrowiec 2-0) a dwa zakończyły się naszymi porażkami (Widzew I Łódź 1-2, Escola Varsovia 0-1) co ostatecznie dało nam 4 miejsce w turnieju. Zawody wygrała drużyna SMS Łódź.

Królem strzelców został zawodnik SSM Wisły Płock Bartosz Borowski (11 bramek). Drugi z naszych zawodników Wiktor Pankowski otrzymał od organizatorów nagrodę FAIR PLAY za "celowo spudłowany" rzut karny w meczu z KSZO Ostrowiec (gracz rywali złapał piłkę w ręce po usłyszeniu gwizdka sędziego z innego boiska).

Wiślacy w Łodzi wystąpili w składzie: Kraska- Pankowski, Kowalewski, Ziemkiewicz (5 bramek), Kowalski ( 1 bramka), Borowski Bartosz (11 bramek), Sawicki (2 bramki), Moczybroda, Tylicki, Borowski Marcel.


Zawodnicy SSM Wisły Płock 2007 wezmą udział 2 czerwca w TURNIEJU ROCZNIKA 2007 Z OKAZJI DNIA DZIECKA O PUCHAR  PREZESA WIDZEWA  ŁÓDŹ!

Lista osób powołanych na turniej do Łodzi: Kraska- Pankowski, Kowalewski, Kowalski, Ziemkiewicz, Sawicki, Borowski Bartosz, Tylicki, Moczybroda, Borowski Marcel

Uczestnicy turnieju o Puchar Prezesa Widzewa

1.Widzew Łódź I
2.Widzew Łódź II
3. SSM Wisła Płock
4.Elana Toruń
5.SMS Łodź
6.Ruch Chorzów
7.KSZO Ostrowiec
8.Escola Varsovia Barcelona.

Pozostali zawodnicy SM Wisły Płock 2007 (Mrozowski, Przemyłski, Domański, Durczyk, Chrobot, Izbicki, Rolewski, Szewczyk)  zostali powołani na mecz ligi okręgowej Młodzik, który odbędzie się 2.06.2018 o godz. 11:00 z Mazurem Gostynin.


W sobotę wiślacy w rozgrywkach grupowych odnieśli dwa zwycięstwa z ukraińskim zespołem FC Kovel-Volyn i Dolcanem Ząbki oraz ponieśli porażkę z gospodarzami turnieju FCBEscola Varsovia I i wywalczyli awans do półfinału.
W potyczce półfinałowej gracze Wisły po emocjonującym  meczu pokonali drugi zespół FCBEscoli i awansowali do finału. W meczu o pierwsze miejsce młodzi zawodnicy Wisły ponownie musieli uznać wyższość pierwszego  zespołu gospodarzy. Nagrodę indywidualną dla najlepszego bramkarza turnieju odebrał nasz zawodnik Oskar Klat, który zakończył turniej z poważną kontuzją złamania dwóch palców prawej ręki.

Zespół SSM Wisły Płock na turnieju Escola Varsovia CUP 2018 reprezentowali:
Klat- Mrozowski, Pankowski, Przemyłski (1 bramka), Kowalewski, Durczyk, Kowalski, Ziemkiewicz, Rolewski (4 bramki), Lejman (1 bramka), Szewczyk(7  bramek), Borowski Bartosz(3 bramki).


W dniach 26-27 maja zawodnicy  SSM Wisły Płock 2007 wezmą udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej ESCOLA VARSOVIA CUP 2018. Wiślacy w swojej kategorii wiekowej w rozgrywkach grupowych zmierzą się z gospodarzami drużyną FCB Escola Varsovia, Dolcanem Ząbki i zawodnikami ukraińskiej drużyny FC Kovel-Volyn.

Turniej rozgrywany w trzech kategoriach wiekowych (2009,2008,2007) odbędzie się na obiektach FCB Escola przy ulicy Fleminga 2 w Warszawie.


Firma CNH Industrial postanowiła wesprzeć młodych piłkarzy SSM WISŁA PŁOCK z rocznika 2007 fundując koszulki treningowe. SERDECZNIE Dziękujemy firmie CNH


Drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2007 wzięła udział w dziesiątym, jubileuszowym turnieju AJA YOPLAIT FUTSAL 2018, zorganizowanym we francuskim Auxerre, które jest miastem partnerskim Płocka.

Zawodnicy trenera Tomasza Włoczewskiego w rozgrywkach grupowych odnieśli komplet zwycięstw. Młodzi Nafciarze w czterech meczach zdobyli 12 bramek, a sami nie stracili żadnej. W fazie pucharowej Wiślacy kolejne spotkanie również wygrali bez starty gola, pokonując 4:0 ekipę z Toucy.

 - W półfinale zmierzyliśmy się z gospodarzami turnieju AJ Auxerre i po emocjonującym widowisku zremisowaliśmy 1:1. O wszystkim decydowały więc rzuty karne, które odbywały się według zasad znanych z amerykańskiej ligi MLS, gdzie zawodnik toczy pojedynek sam na sam z bramkarzem. Lepsi w tym elemencie okazali się miejscowi i to oni awansowali do finału - relacjonował trener Włoczewski.

W rywalizacji o trzecie miejsce płocczanie znów zremisowali 1:1, w związku z czym drugi raz musieli wziąć udział w konkursie rzutów karnych. Tym razem płocczanie zdobyli jednak dwie bramki i mogli cieszyć się ze zwycięstwa nad AJ Auxerre 2 oraz zajęcia pozycji na najniższym stopniu podium.

Warto przypomnieć, że tej dużej imprezie piłkarskiej udział wzięło 20 zespołów, w tym dwie zagraniczne. Poza Wisłą byli to zawodnicy z niemieckiego Worms. Zwycięzcą okazał się zespół FC Sens.

W turnieju SSM Wisłę Płock 2007 reprezentowali: Oskar Klat (4 obronione rzuty karne), Marcel Mrozowski (1 bramka), Jakub Sawicki (4 bramki), Kuba Szewczyk (8 bramek), Adrian Ziemkiewicz (3 bramki), Bartosz Borowski (3 bramki), Paweł Kowalski (1 bramka) oraz Wiktor Pankowski (2 bramki).

Wyjazd na turniej zorganizował Urząd Miasta Płocka, przy współudziale Wisły Płock S.A.


Młodzi piłkarze SSM Wisła Płock 2007 wezmą udział w Międzynarodowym Turnieju futsalu, który 20 stycznia 2018 r. zostanie rozegrany we francuskim Auxerre.

Zaproszenie do udziału w zawodach wpłynęło z miasta partnerskiego Płocka – Auxerre. Turniej przeznaczony jest dla drużyn w kategorii wiekowej U11 (rocznik 2007 i młodsi) i organizuje go lokalny klub sportowy „Association de la Jeunesse Auxerroise” (w skrócie AJ Auxerre), w którym w przeszłości grali np. Andrzej Szarmach czy Ireneusz Jeleń. W turnieju uczestniczyć będzie 18 drużyn, w tym 16 z Francji oraz 2 zagraniczne (poza naszą drużyną będą to zawodnicy z Worms w Niemczech).

 

Wyjazd współfinansowany jest ze środków Urzędu Miasta Płocka.


Partnerzy
Patroni medialni

.