SSM Wisła Płock Rocznik 2007

Zawodnicy SSM Wisła Płock, w niedzielę wzięli udział w Turnieju o Puchar Prezesa POZPN w kategorii wiekowej U-14.
W fazie grupowej nie mieliśmy sobie równych i zdobyliśmy komplet punktów:

SSM Wisła Płock - SOCER SŁUPNO 1:0
SSM Wisła Płock - WISŁA DUNINÓW 4:0 
SSM Wisła Płock - SPÓJNIA MAŁA WIEŚ 3:2 
SSM Wisła Płock – HURAGAN BODZANÓW 5:0

W półfinale prowadziliśmy 3:2 z Orkanem Sochaczew, tracąc bramkę na 3:3 kilka sekund przed końcem spotkania. Niestety zabrakło koncentracji i przegrywamy w karnych. W meczu o 3 miejsce, ponownie zmierzyliśmy się z drużyną SOCCERA SŁUPNO. Ponownie rzuty karne, tym razem dla nas okazały się zwycięskie.

Warto wspomnieć że młodzi Nafciarze przeprowadzili kilka bardzo dobrych i składnych akcji , również na 1 kontakt, dobrze organizowali się w obronie i wykazali się dużą wolą walki zwłaszcza w meczu półfinałowym.

Skład: Koszmider Tylicki Borowski Garlej Przybyliński Lejman Izbicki Nowiński Durczyk Nowak Piotrowski


Dobry mecz na zakończenie jesiennych rozgrywek w lidze Młodzi D1 rozegrali zawodnicy Wisły Płock rocznika 2007. Od początku meczu osiągnęli przewagę czego efektem były  3 bramki po 10 minutach gry, po składnych zespołowych akcjach. W dalszej części meczu zawodnicy Wisły kontrolowali przebieg meczu i dzięki dobrej skuteczności udało się zdobyli kolejne bramki.

SSM WISŁA PŁOCK - KRÓLEWSCY PŁOCK 9-1 (5-1)

Bramki: Adrian Ziemkiewicz - 4, Kuba Szewczyk - 4, Paweł Kowalski - 1
Skład: Kraska-Pankowski, Przemyłski, Zemło, Kowalski, Nowak, Sawicki, Ziemkiewicz, Szewczyk, Radzimski, Mrozowski, Wawrzyńczak


AMATOR MASZEWO-SSM WISŁA I PŁOCK 1-6 (1-5)

Dobry mecz rozegrali zawodnicy Wisły w pobliskim Maszewie. Od początku meczu osiągnęli sporą przewagę, czego efektem były 4 bramki zdobyte już w pierwszym kwadransie gry po składnych zespołowych akcjach. W drugiej połowie tempo gry spadło, czego efektem była tylko jedna bramka Kuby Szewczyka.

Bramki: Sebastian Nowak - 2, Kuba Szewczyk - 2, Adrian Ziemkiewicz, Bruno Kowalewski - 1
Skład:  Kraska - Kowalewski, Pankowski, Mrozowski, Przemyłski, Szewczyk, Tylicki, Radzimski, Ziemkiewicz, Kowalski, Lejman, Sawicki, Nowak


21/10/2019

Kubeł zimnej wody na głowy zawodników SSM Wisły 2007 wylali ich młodsi koledzy z rocznika 2008, którzy rozegrali w sobotę pojedynek między sobą w lidze Młodzik D1.
Zespół prowadzony przez trenerów Bagińskiego i Pniewskiego zaprezentował podczas meczu niesamowitą wolę walki o każdy metr boiska, determinacje i skutecznie odpierał ataki zawodników ze starszego rocznika. Jedna z ich akcji po przerwie zakończyła się faulem w polu karnym na Ksawerym Jeżewskim, a skutecznym egzekutorem rzutu karnego okazał Daniel Żółtowski.

Fatalna skuteczność starszych wiślaków sprawiła, że wynik do końca spotkania nie uległ już zmianie i niespodzianka stała się faktem.

WISŁA I PŁOCK - WISŁA II PŁOCK 0-1
Bramka: Daniel Żółtowski z karnego


16/10/2019

W sobotę zawodnicy SSM Wisły Płock 2007 w meczu z lokalnym rywalem Stoczniowcem Płock odnieśli zwycięstwo 4-0. Pierwszą bramkę wiślacy zdobyli już w 3 minucie. Po świetnym podaniu Sebastiana Nowaka skutecznym strzałem popisał się Adrian Ziemkiewicz. Do przerwy padła jeszcze jedna bramka, a jej autorem był Paweł Kowalski, który wykorzystał dobitkę po wcześniejszym uderzeniu z rzutu wolnego Jakuba Sawickiego. W drugiej połowie zawodnicy Wisły kontrolowali przebieg spotkania podwyższając rezultat meczu po bramkach Ziemkiewicza i Jakuba Lejmana.

" Dobry mecz w naszym wykonaniu. Chłopcy od początku meczu byli bardzo skoncentrowani i szybko strzelona bramka na pewno pomogła nam w kontrolowaniu tego spotkaniu, aczkolwiek gospodarze mieli doskonałą sytuację do wyrównania i tylko  świetna interwencja Kacpra Kraski zapobiegła utracie gola. Od tego momentu udawało nam się nie dopuszczać gospodarzy do stworzenia groźnych sytuacji pod naszą bramką. W ofensywie wykreowaliśmy kilka sytuacji pod bramką przeciwnika i dobra skuteczność tego dnia pozwoliła nam odnieść przekonywujące zwycięstwo nad zawodnikami trenera Arka Raczkowskiego, którzy w tej rundzie radzą sobie doskonale w naszej lidze" - podsumował mecz trener Tomasz Włoczewski

STOCZNIOWEC PŁOCK - SSM WISŁA I PŁOCK 0-4 (0-2)
BRAMKI:
ADRIAN ZIEMKIEWICZ - 2, 
PAWEŁ KOWALSKI - 1, 
SAWICKI - 1.


Młodzi piłkarze SSM Wisły Płock  wzięli udział w wielkim graniu pod ,, Giewontem''. Przez trzy dni w Zakopanem osiemnaście zespołów złożonych z zawodników urodzonych 2007 roku sprawdzało swoje możliwości rywalizując o zwycięstwo w IV Turnieju Rem Marco Cup. Organizatorzy postarali się aby do stolicy polskich Tatr zawitały czołowe zespoły co było gwarancją wysokiego poziomu turnieju. Po raz pierwszy w historii turniej Turniej Rem Marco Cup zawitał w góry.

Wiślacy turniejowe zmagania rozpoczęli od pojedynku z Koroną Kielce i po dobrym występie przegrywamy 0-1. Kolejnym przeciwnikiem był Widzew Łódź i po dobrej grze remisujemy 1-1. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Kuba Sawicki po znakomitym podaniu Lejmana. Trzeci mecz z Arką Gdynia przegrywamy jedną bramkę po niezłej grze z naszej strony. Kolejny mecz z Champion Warszawa okazał się najgorszym naszym meczem rozgrywanym pierwszego dnia i ulegamy wysoko 0-3. Rywalizację w grupie kończymy meczem z Karpatami Lwów i mimo objęcia prowadzenie po golu Sawickiego i kolejnych bramkowych szansach ostatecznie tylko remisujemy 1-1. Cztery dobre mecze grupowe nie przełożyły się na okazały dorobek punktowy i zajmujemy ostatnie miejsce w grupie........


Już w czwartek do stolicy polskich Tatr zawitają czołowe polskie zespoły w roczniku 2007. W IV edycji turnieju Turniej Rem Marco Cup zobaczymy 18 zespołów w tym dwa z Ukrainy.
Rem Marco Cup to prestiżowy turniej zapoczątkowany w Bydgoszczy przez pana Remigiusza Cieślewicza, właściciela Cukierni Cukiernia Rem Marco

Po 3 latach zawitał do Zakopanego. Pan Remigiusz jego organizację powierzył Fundacja ,,Ja Też Mam Marzenia'' która jest organizatorem międzynarodowych turniejów Turniej Sokolika, Sokolik Cup, Poland. U10. oraz Stal Rzeszów STEEL CUP U9...


W minioną sobotę,  zawodnicy rocznika 2007 rozegrali kolejne spotkanie w kategorii C2 trampkarz. Tym razem przy idealnej pogodzie, na własnym boisku podejmowaliśmy drużynę Soccer Słupno. Zwyciężyliśmy 7:0. Mecz był dosyć jednostronnym widowiskiem, od początku meczu przejęliśmy inicjatywę i prowadziliśmy mecz pod nasze dyktando. Naszym zawodnikom nie brakowało woli walki, przeprowadzili kilka składnych akcji, konstruowanych zawsze od bramkarza – zgodnie z  wizją klubu.

Bramki :
6' 1:0 Tylicki as. Kowalski
17' 2:0 Wawrzyńczak as. Przybyliński
24' 3:0 Sawicki as. Wawrzyńczak
60 ' 4:0 Kowalski ( karny )
66' 5:0 Tylicki as. Sawicki
70' 6:0 Sawicki as. Wawrzyńczak
79' 7:0 Chrobot

 
SKŁAD : Kraska,  Chrobot, Mrozowski, Borowski, Tylicki, Garlej, Przybyliński, Wawrzyńczak, Sawicki, Durczyk, Kowalski, Izbicki, Nowiński, Piotrowski, Radzimski.


W zaległym meczu I kolejki D1 Młodzik, I drużyna SSM Wisła Płock po zaciętym pojedynku pokonała drużynę Błękitnych Gąbin 2:1. Obie bramki zdobył Jakub Sawicki. W kolejnym spotkaniu, 8 września o godzinie 9:00 na Stadionie Wisły Płock, przy ul. Łukasiewicza 34 I drużyna zmierzy się z II drużyną SSM Wisła Płock.

trener Tomasz Włoczewski


Partnerzy
Patroni medialni

.