SSM Wisła Płock Rocznik 2007

W sobotę (12.01.2019) w Warszawie zawodnicy SSM Wisła Płock 2007 wzięli udział w czwórmeczu z drużynami Ząbkovia Ząbki, FFA Warszawa i Jagiellonią Białystok. 


W dniu 12 stycznia 2019 r. Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock jest współorganizatorem razem z FFA Warszawa cyklu gier kontrolnych dla zawodników roczników 2006/2007 „Ekstragranie”, później zaś, wezmą udział w Blue Soccer Memoriale Krystiana Popieli

 


W niedzielę (16.12.2018) drużyna SSM Wisła Płock 2007 zajęła drugie miejsce w Turnieju SSM Wisła Płock Cup


Już w najbliższą niedzielę pod krytymi boiskami na stadionie Wisły Płock odbędzie się "SSM Wisła Płock Cup" o puchar Prezesa SSM Wisła Płock dla zawodników rocznika 2007.


Zawodnicy SSM Wisły Płock 2007 wzięli udział w V Międzynarodowym Turnieju im. Jerzego Kryjoma w Ostrowie Wielkopolskim.


Zawodnicy SSM Wisła Płock 2007 rozpoczęli przygotowania do sezonu 2018/2019. Drużyna w ciągu najbliższych 6 tygodni rozegra 8 sparingów i weźmie udział w 3 turniejach. We wrześniu wiślacy zadebiutują w rozgrywkach ligowych w dwóch kategoriach wiekowych Młodzik U13 i U-12

Plan sparingów/turniejów SSM WISŁA PŁOCK 2007

28.07.2018  godz. 10/12  POLONIA WARSZAWA I/II w Gostyninie (Wisła I/Wisła II)

07.08.2018  godz. 18:30 STOCZNIOWEC PŁOCK

10.08.2018  godz. 18:30 FA GOSTYNIN 2006 - (Wisła I)

11.08.2018  godz. 10:00 FA GOSTYNIN 2007 - (Wisła II)

18.08.2018  godz. 10:00 WIDZEW ŁÓDŹ I/II - ( Wisła I/WISŁA II)

22.08.2018  godz. 17:00 ŁKS ŁÓDŹ

24-26.08.2018 III Międzynarodowy Turniej Wisła Płock Youth Cup 

1-2.09.2018      V Międzynarodowy Turniej im. J. Kryjoma - Ostów Wlkp

8-9.09.2018      III Ogólnopolski Turniej Rem Marco Cup - Bydgoszcz  


Zawodnicy Wisły Płock 2007 w minionym weekendzie brali udział w dwóch turniejach. W Koninie nasi wychowankowie wzięli udział w VII Ogólnopolskim turnieju im. Mariana Paska pewnie pokonując wszystkich rywali w grupie (Wisła Płock 7:1 Łódzka Akademia Futbolu, Wisła Płock 6:1 Górnik Konin, Wisła Płock 12:0 Falubaz Zielona Góra, Wisła Płock 4:1 AP Reissa, Wisła Płock 9:3 ŁKS Kalisz), a w finale wygrywając 4:1 z Progresem Warszawa. W drugim Turnieju - Stoczniowiec Cup nasza drużyna w finale musiała uznać wyższość gospodarzy przegrywając 2:1. Nagrodę najlepszego strzelca Turnieju otrzymał Daniel Rolewski. 


Zawodnicy SSM Wisła Płock 2007 w sobotę 23 czerwca wezmą udział w dwóch turniejach. Drużyna zostanie podzielona na dwie ekipy i jedna z nich pojedzie do Konina na VIII Ogólnopolski Turniej Orlików Starszych im. Mariana Paska, a druga weźmie udział w w turnieju Stoczniowiec CUP w Plocku.

Obsada Turnieju w Koninie:  SSM Wisła Płock, UKS Concordia, Akademia Piłkarska Reissa, KKS Kalisz, Falubaz Zielona Góra, Łódzka Akademia Futbolu,  WKS Wieluń, Olympic, Elana Toruń, Progres Warszawa

Drużyny wystepujące w Stoczniowiec CUP: SSM Wisła Płock, Amator Maszewo, Błękitni Raciąż, FEA Gostynin/Łąck, GKS Bedlno, Królewscy Płock, Mazur Gostynin, Pegaz Drobin, Start Proboszczewice, Stoczniowiec Płock,


Już po raz ósmy w Ostrołęce odbył się APN Cup, czyli jeden z najsilniej obsadzonych turniejów młodzieżowych w regionie. Jak zawsze na wysokości zadania stanęli organizatorzy. Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej była gospodarzem wyjątkowych zawodów.

Formuła tego silnie obsadzonego turnieju sprawiała, że każda z drużyn rozgrywała dziewięć spotkań. Zdecydowanie najlepiej wypadły ekipy Varsovii i Wisły Płock. Warszawianie okazali się lepsi... o jedną bramkę i to oni zdobyli puchar za zwycięstwo. Płocczanie zajęli miejsce drugie, z kolei na trzecim miejscu zawody ukończyła ekipa Soccer Kętrzyn.

Klasyfikacja końcowa w rozwinięciu.

 

 


W sobotę 16 czerwca zawodnicy SSM Wisły Płock 2007 wystąpią w VIII Ogólnopolskim Turnieju APN CUP 2018 zorganizowanym przez Ostrołęcką Akademię Piłki Nożnej. W rozgrywkach weźmie udział 10 drużyn i gra toczyć się będzie systemem "każdy z każdym".

Zestaw drużyn APN CUP 2018:
Legia Warszawa
Stilon Gorzów Wlkp.
SSM Wisła Płock
Wigry Suwałki
AP Granica Kętrzyn
Naki Olsztyn
Varsovia Warszawa
MŁKS Łomża
APN Ostrołęka I
APN Ostrołęka II


Drużyna SSM Wisła Płock 2007 wzięła udział w Turnieju o Puchar Prezesa Widzewa Łódź. W stawce 8 drużyn grano systemem każdy z każdym, Zawodnicy Wisły wygrali 5 meczów (Widzew II Łódż 2-1, SMS Łódź 2-0, Ruch Chorzów 7-1, Elana Toruń 5-2, KSZO Ostrowiec 2-0) a dwa zakończyły się naszymi porażkami (Widzew I Łódź 1-2, Escola Varsovia 0-1) co ostatecznie dało nam 4 miejsce w turnieju. Zawody wygrała drużyna SMS Łódź.

Królem strzelców został zawodnik SSM Wisły Płock Bartosz Borowski (11 bramek). Drugi z naszych zawodników Wiktor Pankowski otrzymał od organizatorów nagrodę FAIR PLAY za "celowo spudłowany" rzut karny w meczu z KSZO Ostrowiec (gracz rywali złapał piłkę w ręce po usłyszeniu gwizdka sędziego z innego boiska).

Wiślacy w Łodzi wystąpili w składzie: Kraska- Pankowski, Kowalewski, Ziemkiewicz (5 bramek), Kowalski ( 1 bramka), Borowski Bartosz (11 bramek), Sawicki (2 bramki), Moczybroda, Tylicki, Borowski Marcel.


Zawodnicy SSM Wisły Płock 2007 wezmą udział 2 czerwca w TURNIEJU ROCZNIKA 2007 Z OKAZJI DNIA DZIECKA O PUCHAR  PREZESA WIDZEWA  ŁÓDŹ!

Lista osób powołanych na turniej do Łodzi: Kraska- Pankowski, Kowalewski, Kowalski, Ziemkiewicz, Sawicki, Borowski Bartosz, Tylicki, Moczybroda, Borowski Marcel

Uczestnicy turnieju o Puchar Prezesa Widzewa

1.Widzew Łódź I
2.Widzew Łódź II
3. SSM Wisła Płock
4.Elana Toruń
5.SMS Łodź
6.Ruch Chorzów
7.KSZO Ostrowiec
8.Escola Varsovia Barcelona.

Pozostali zawodnicy SM Wisły Płock 2007 (Mrozowski, Przemyłski, Domański, Durczyk, Chrobot, Izbicki, Rolewski, Szewczyk)  zostali powołani na mecz ligi okręgowej Młodzik, który odbędzie się 2.06.2018 o godz. 11:00 z Mazurem Gostynin.


W sobotę wiślacy w rozgrywkach grupowych odnieśli dwa zwycięstwa z ukraińskim zespołem FC Kovel-Volyn i Dolcanem Ząbki oraz ponieśli porażkę z gospodarzami turnieju FCBEscola Varsovia I i wywalczyli awans do półfinału.
W potyczce półfinałowej gracze Wisły po emocjonującym  meczu pokonali drugi zespół FCBEscoli i awansowali do finału. W meczu o pierwsze miejsce młodzi zawodnicy Wisły ponownie musieli uznać wyższość pierwszego  zespołu gospodarzy. Nagrodę indywidualną dla najlepszego bramkarza turnieju odebrał nasz zawodnik Oskar Klat, który zakończył turniej z poważną kontuzją złamania dwóch palców prawej ręki.

Zespół SSM Wisły Płock na turnieju Escola Varsovia CUP 2018 reprezentowali:
Klat- Mrozowski, Pankowski, Przemyłski (1 bramka), Kowalewski, Durczyk, Kowalski, Ziemkiewicz, Rolewski (4 bramki), Lejman (1 bramka), Szewczyk(7  bramek), Borowski Bartosz(3 bramki).


W dniach 26-27 maja zawodnicy  SSM Wisły Płock 2007 wezmą udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej ESCOLA VARSOVIA CUP 2018. Wiślacy w swojej kategorii wiekowej w rozgrywkach grupowych zmierzą się z gospodarzami drużyną FCB Escola Varsovia, Dolcanem Ząbki i zawodnikami ukraińskiej drużyny FC Kovel-Volyn.

Turniej rozgrywany w trzech kategoriach wiekowych (2009,2008,2007) odbędzie się na obiektach FCB Escola przy ulicy Fleminga 2 w Warszawie.


Firma CNH Industrial postanowiła wesprzeć młodych piłkarzy SSM WISŁA PŁOCK z rocznika 2007 fundując koszulki treningowe. SERDECZNIE Dziękujemy firmie CNH


Drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2007 wzięła udział w dziesiątym, jubileuszowym turnieju AJA YOPLAIT FUTSAL 2018, zorganizowanym we francuskim Auxerre, które jest miastem partnerskim Płocka.

Zawodnicy trenera Tomasza Włoczewskiego w rozgrywkach grupowych odnieśli komplet zwycięstw. Młodzi Nafciarze w czterech meczach zdobyli 12 bramek, a sami nie stracili żadnej. W fazie pucharowej Wiślacy kolejne spotkanie również wygrali bez starty gola, pokonując 4:0 ekipę z Toucy.

 - W półfinale zmierzyliśmy się z gospodarzami turnieju AJ Auxerre i po emocjonującym widowisku zremisowaliśmy 1:1. O wszystkim decydowały więc rzuty karne, które odbywały się według zasad znanych z amerykańskiej ligi MLS, gdzie zawodnik toczy pojedynek sam na sam z bramkarzem. Lepsi w tym elemencie okazali się miejscowi i to oni awansowali do finału - relacjonował trener Włoczewski.

W rywalizacji o trzecie miejsce płocczanie znów zremisowali 1:1, w związku z czym drugi raz musieli wziąć udział w konkursie rzutów karnych. Tym razem płocczanie zdobyli jednak dwie bramki i mogli cieszyć się ze zwycięstwa nad AJ Auxerre 2 oraz zajęcia pozycji na najniższym stopniu podium.

Warto przypomnieć, że tej dużej imprezie piłkarskiej udział wzięło 20 zespołów, w tym dwie zagraniczne. Poza Wisłą byli to zawodnicy z niemieckiego Worms. Zwycięzcą okazał się zespół FC Sens.

W turnieju SSM Wisłę Płock 2007 reprezentowali: Oskar Klat (4 obronione rzuty karne), Marcel Mrozowski (1 bramka), Jakub Sawicki (4 bramki), Kuba Szewczyk (8 bramek), Adrian Ziemkiewicz (3 bramki), Bartosz Borowski (3 bramki), Paweł Kowalski (1 bramka) oraz Wiktor Pankowski (2 bramki).

Wyjazd na turniej zorganizował Urząd Miasta Płocka, przy współudziale Wisły Płock S.A.


Młodzi piłkarze SSM Wisła Płock 2007 wezmą udział w Międzynarodowym Turnieju futsalu, który 20 stycznia 2018 r. zostanie rozegrany we francuskim Auxerre.

Zaproszenie do udziału w zawodach wpłynęło z miasta partnerskiego Płocka – Auxerre. Turniej przeznaczony jest dla drużyn w kategorii wiekowej U11 (rocznik 2007 i młodsi) i organizuje go lokalny klub sportowy „Association de la Jeunesse Auxerroise” (w skrócie AJ Auxerre), w którym w przeszłości grali np. Andrzej Szarmach czy Ireneusz Jeleń. W turnieju uczestniczyć będzie 18 drużyn, w tym 16 z Francji oraz 2 zagraniczne (poza naszą drużyną będą to zawodnicy z Worms w Niemczech).

 

Wyjazd współfinansowany jest ze środków Urzędu Miasta Płocka.


W sobotę zawodnicy SSM Wisły Płock 2007 wzięli udział w turnieju Irzyk CUP w Warszawie. Drugi zespół Wisły w rozgrywkach grupowych zajął 4 miejsce i w meczu o 7 miejsce wygrał po emocjonującym meczu 2-1 z Olimpią Warszawa. Pierwszy zespół SSM Wisły Płock w drugiej grupie odniósł komplet czterech zwycięstw z drużynami Łomianek, Wołomina, Olimpii Warszawa i drugi zespół Irzyk Warszawa. W finałowym meczu wiślacy pokonali drużynę gospodarzy Irzyk Warszawa 3-0. Nagrodę indywidualną w naszym zespole otrzymał Oskar Klat, który przez organizatorów turnieju został wybrany najlepszym bramkarzem.

Turniej w Warszawie był dobrym przetarciem naszego zespołu przed czekającymi w styczniu konfrontacjami w Międzynarodowym Turnieju we Francji (Auxerre) oraz meczami z Lechem Poznań i Escolą Varsovia.


W sobotę 18 listopada odbył się pierwszy z turniejów SSM Wisła Cup o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. W rozgrywkach wzięło udział 12 drużyn z różnych rejonów Polski. Oprócz dwóch wiślackich zespołów zagrały Gwiazda Bydgoszcz, UKS Mały Jeziorak Iława, Górnik Łęczyca, FCB Escola Varsovia, Broń Radom, Zwar Warszawa, Olimpia Zambrów, AP Sochaczew, Juventus Academy Toruń oraz RTS Odra Kędzierzyn-Koźle.
Wisła II w swojej grupie zajęła 4 miejsce (4 pkt -remis z AP Sochaczew i zwycięstwo z Gwiazda Bydgoszcz) i w meczu o 7 miejsce pokonała po serii rzutów karnych drużynę Jezioraka Iławę. Drużyna Wisły I po wygranych meczach z zespołami z Torunia, Kędzierzyna, Zambrowa, Iławy oraz porażce z Bronią Radom zajęła 2 miejsce w rozgrywkach grupowych. W półfinale po zaciętym emocjonującym meczu wiślacy ulegli drużynie Górnika Łęczyca 0-1. Konfrontacja o 3 miejsce zakończyła się zwycięstwem Wisły nad ekipą Escoli 1-0. W finale turnieju Broń Radom pokonała Górnika Łęczyca 2-1. Bramkarz SSM Wisły Płock Oskar Klat został wybrany najlepszym bramkarzem rozgrywek.


W najbliższą sobotę 18 listopada odbędzie się pierwszy z turniejów SSM Wisła Cup o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Zawody tradycyjnie odbędą się na boiskach krytych halą pneumatyczną przy Łukasiewicza 34. W najbliższy weekend do zmagań staną młodzi piłkarze z rocznika 2007, a w grudniu będziemy jeszcze gościć młodych adeptów z roczników 2008 i 2009. Już w nowym roku do walki staną chłopcy urodzeni w latach 2005 i 2006.

W sobotnim turnieju wystąpi 12 drużyn z różnych rejonów Polski. Oprócz dwóch wiślackich zespołów zagrają Gwiazda Bydgoszcz, UKS Mały Jeziorak Iława, Górnik Łęczyca, FCBEscola Varsovia, Broń Radom, Zwar Warszawa, Olimpia Zambrów, AP Sochaczew, Juventus Academy Toruń oraz RTS Odra Kędzierzyn-Koźle.

Zapowiada nam się małe piłkarskie święto skierowane dla młodych następców Lewandowskiego, Szczęsnego czy Piszczka. Być może któregoś z zawodników biorących udział w turnieju będziemy mieli okazję kiedyś podziwiać na ekranach telewizorów. Turnieje te stoją zawsze na wysokim poziomie, dostarczają wielu emocji, są gwarancją pięknych bramek oraz radości młodych piłkarzy. Drużyny zostaną podzielone na dwie grupy sześciozespołowe. Po zakończeniu fazy grupowej odbędzie się faza pucharowa, która wyłoni zwycięzcę turnieju. Początek sobotnich zawodów zaplanowano na godzinę 9:00, zakończenie około godziny 16:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia boisk pod balonem w tym dniu i wspierania młodych zawodników - powiedział Damian Kijek organizator turnieju.


Partnerzy
Patroni medialni

.