SSM Wisła Płock Rocznik 2015

W ostatni weekend rocznik 2015 wziął udział w bardzo mocno obsadzonym turnieju 4F FUEL Varsovia Cup. 


W ostatnim czasie drużyna SSM Wisła Płock U-8 wzięła udział w dwóch turniejach piłkarskich w Toruniu oraz Kręczkach koło Warszawy.


Chłopcy z rocznika 2015 wzięli udział w mocno obsadzonym turnieju Pro Future Cup. Dwa dni rywalizacji, ponad sto pięćdziesiąt minut spędzonych na boisku - tak w skrócie można opisać ostatni weekend młodych Nafciarzy.


W minioną sobotę chłopcy z drużyny Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rocznika 2015 wzięli udział w turnieju Progress Cup, który odbył się w Kleszczowie. 


W ostatnią niedzielę chłopcy z rocznika 2015 udali się na turniej organizowany przez Warszawskie Granie oraz gospodarza obiektu Legionovię Legionowo. W turnieju wzięło udział 15 zespołów, w tym m. in.: Legia Warszawa, Varsovia Warszawa, AP Bronowice Lublin, Legionovia Legionowo, Łódzka Akademia Futbolu, Marcovia Marki, Orlęta Czosnów, Białe Orły Warszawa, Dąb Wieliszew oraz Hutnik Warszawa.


W niedzielę 4 września w godzinach porannych drużyna SSM Wisła Płock 2015, prowadzona przez trenerów Tomasza Trafalskiego i Marcina Łęckiego, udała się do Siedlec na turniej finałowy Mistrzowskie Skrzaty Mazowsza. 


W ostatnią niedzielę drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2015 wybrała się na turniej "Skra Cup" do świetnej hali sportowej w Częstochowie. 


W ostatnią niedzielę podopieczni trenerów Tomasza Trafalskiego i Marcina Łęckiego z rocznika 2015 wzięli udział w turnieju Irzyk Cup, w którym zmierzyli się z takimi drużynami jak: AP TALENT Białystok UKS Białe Orły Warszawa, Orlęta Czosnów, Ursus Warszawa, Futgol Warszawa, AP Eskadra czy UKS Wilanowskie Wilki.


Sobotnie popołudnie pod znakiem festiwalu gier w Gąbinie. Podopieczni Trenera Trafalskiego z SSM Wisła Płock 2015 rozegrali gry kontrolne z drużynami: Błękitni Gąbin, Sparta Płock i CSP Rybno. Na 7 boiskach rozgrywało swoje mecze blisko 50 zawodników.


W sobotnie południe rocznik 2015 rozegrał trójmecz z drużynami Centrum Szkolenia Piłkarskiego Rybno oraz Spartą Płock. - Graliśmy gry na 5 boiskach 4x4 i 3x3. Po długiej przerwie udało się zawitać rodziców na trybunach, co na pewno wpłynęło bardzo pozytywnie na chłopców. Dziękujemy gościom za przyjazd i dobrą grę - podsumował trener Tomasz Trafalski.


W sobotnie przedpołudnie w hali sportowej w Gąbinie chłopcy z rocznika 2015 rozegrali kolejną grę kontrolna, a przeciwnikiem tym razem była drużyna Błękitnych Gąbin. 


W niedzielę 7 lutego drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2015 rozegrała grę kontrolną z drużyną Sparty Płock 2014. Spotkanie odbyło się w hali na Borowiczkach, a oba zespoły rywalizowały na dwóch na dwóch boiskach w grach 4x4.


Partnerzy

Sponsorzy i Partnerzy

  | 

 

Patroni medialni