SSM Wisła Płock Rocznik 2010

Od 2018 roku, m.in. dzięki staraniom trenerów Marcina Mofiny i Artura Gołębiewskiego, klubem partnerskim naszej Akademii jest Football Education Academy Gostynin, która regularnie dostarcza swoich wychowanków do Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, gdzie mogą kontynuować piłkarską edukację.


Adam Śmiechowski, Igor Klujew i Bartosz Bień zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową kadry Mazowsza chłopców z rocznika 2010.


Adam Śmiechowski został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową Kadry Mazowsza chłopców rocznik 2010.


Adam Śmiechowski został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na mecz eliminacji o Puchar imienia Kazimierza Górskiego rocznika 2010 z Łódzkim Związkiem Piłki Nożnej.


Bartosz Bień, Igor Klujew i Adam Śmiechowski zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację Kadry Mazowsza z rocznika 2010. Gratulacje!


Adam Śmiechowski zajął z Kadrą Mazowsza trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski Kadr Wojewódzkich U-13 o Puchar imienia Kazimierza Górskiego!


Adam Śmiechowski został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na Turniej Finałowy Kadr Wojewódzkich o Puchar Kazimierza Górskiego U-13!


Jan Szpakowski i Adam Śmiechowski zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na mecz Pucharu imienia Kazimierza Górskiego ze Świętokrzyskim Związkiem Piłki Nożnej.


Jan Szpakowski i Adam Śmiechowski zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na mecz Pucharu imienia Kazimierza Górskiego z Lubelskim Związkiem Piłki Nożnej.


Jan Szpakowski i Adam Śmiechowski zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na mecz Pucharu imienia Kazimierza Górskiego z Łódzkim Związkiem Piłki Nożnej.


Jan Szpakowski został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową Kadry Mazowsza z rocznika 2010. Powodzenia!


Jan Szpakowski i Adam Śmiechowski zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową Kadry Mazowsza z rocznika 2010. Powodzenia!


Igor Klujew został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową Kadry Mazowsza z rocznika 2010. Powodzenia!


Bartosz Bień, Jan Szpakowski i Adam Śmiechowski zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową Kadry Mazowsza z rocznika 2010. Powodzenia!


Bartosz Bień, Jan Szpakowski i Adam Śmiechowski zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową Kadry Mazowsza z rocznika 2010. Powodzenia!


Bartosz Bień, Igor Klujew, Szymon Rybacki, Adam Śmiechowski i Jan Szpakowski zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową Kadry Mazowsza z rocznika 2010!


Zawodnik SSM Wisła Płock, Adam Śmiechowski, został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na kolejny mecz w ramach Turnieju o Puchar PZPN im. Kazimierza Górskiego. Gratulacje!


Zawodnik SSM Wisła Płock, Adam Śmiechowski, ponownie został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na mecz w ramach Turnieju o Puchar PZPN im. Kazimierza Górskiego. Gratulacje!


Zawodnicy SSM Wisła Płock, Adam Śmiechowski i Robert Zbytniewski, zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na mecz w ramach Turnieju o Puchar PZPN im. Kazimierza Górskiego. Gratulacje!


Zawodnik SSM Wisła Płock, Adam Śmiechowski, został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową o charakterze meczów towarzyskich z Podlaskim ZPN i Warmińsko-Mazurskim ZPN rocznika 2010. Gratulacje!


Partnerzy

Sponsorzy i Partnerzy

  | 

 

Patroni medialni