SSM Wisła Płock Rocznik 2012

W dniach 10-12 maja w Bydgoszczy odbyła sie Bramkarska Akademia Młodych Orłów 2024, organizowana przez Polski Związek Piłki Nożnej, w której udział wziął bramkarz naszej Akademii Michał Pietrasiak!


Trzech zawodników SSM Wisła Płock Rafał Wróblewski, Tymon Piński i Filip Skosogorienko wzięło udział w konsultacji szkoleniowej reprezentacji Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej chłopców z rocznika 2012.


Adrian Piechota, Rafał Wróblewski, Filip Skosogarienko, Aleksander Berliński, Michał Pietrasiak, Franciszek Dąbrowski oraz Dominik Kamiński z drużyny SSM Wisła Płock 2012 zostali powołani na konsultację szkoleniową reprezentacji Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej do lat 12. Gratulacje!


W niedzielę dwie nasze wiślackie drużyny: 2012 oraz 2012 B wzięły udział w Turnieju Zimowym w Kręczkach k. Ożarowa Mazowieckiego. Indywidualne wyróżnienia przypadły dla Michała Pietrasiaka, czyli najlepszego bramkarza, oraz Filipa Skosogarienko, który został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.


Drużyna SSM Wisła Płock do lat jedenastu wzięła udział w Turnieju Mikołajkowym o Puchar Prezesa Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.


Zawodnicy SSM Wisła Płock, Michał Pietrasiak i Tymon Piński, zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową Kadry Mazowsza z rocznika 2012!


24-25 września to kolejny turniejowy weekend naszych drużyn. Tym razem chłopcy z rocznika 2012 udali się do Lichenia na międzynarodowy cykl Pro-Turnieje Super CUP.


Podopieczni trenerów Jarka Berlińskiego i Kamila Cistowskiego mają za sobą bardzo intensywny okres wypełniony sparingami, turniejami i treningami. Młodzi Nafciarze w ostatnim czasie wzięli udział w kilku renomowanych turniejach kategorii U10, zdobywając kolejne doświadczenia, a także rozegrali kilka sparingów z ciekawymi przeciwnikami.


Pomimo że to dopiero początek roku 2022 - za młodymi Nafciarzami sporo grania. W ciągu dwóch tygodni drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock 2012 wzięła udział w dwóch piłkarskich weekendach, gdyż gościliśmy na Festiwalach Piłkarskich roczników 2012 organizowanych przez Barca Academy Warszawa oraz Wilczki Warszawa.


Kolejny grudniowy weekend upłynął pod znakiem rywalizacji sportowej dla zawodników Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock 2012. W dniach 11 i 12 grudnia Nafciarze wzięli udział w turnieju Football Park w Radomsku. Dwa dni turniejowe zakończyliśmy na podium, zajmując 1. i 3. miejsce w klasyfikacji końcowej!


Po raz kolejny nasz zespół SSM Wisła Płock 2012, prowadzony przez trenerów Jarosława Berlińskiego i Tomasza Śmiechowskiego, świetnie wypadł na turnieju im. Rotmistrza Pileckiego, który w minioną niedzielę został rozegrany na obiekcie Białołęckiego Ośrodka Sportu w Warszawie. Młodzi Nafciarze" stanęli na podium zajmując bardzo wysokie 3. miejsce.


Za drużyną SSM Wisła Płock 2012 bardzo ciekawy weekend. Najpierw zajęli drugie miejsce na Festiwalu „Śladami Orłów Górskiego”, a następnie udanie zainaugurowali ligę U-11.


Bardzo udanie zakończyła się w miniony weekend wizyta zawodników SSM Wisła Płock 2012 na Litwie. W dniach 3-6 września młodzi Nafciarze wzięli udział w turnieju rocznika 2012 w Wilnie, nieoficjalnie nazywanym mistrzostwami Litwy. 


Topowe akademie piłkarskie z całej Polski zawitały w ubiegły weekend do Łodzi na obiekty AKS SMS Łódź. Lech Poznań, Legia Warszawa, Barca Academy, Jagiellonia Białystok i kilka innych klubów, a wśród nich SSM Wisła Płock 2012 wzięły udział w turnieju rocznika 2012 pod patronatem Karola Świderskiego - Reprezentanta Polski, wychowanka Rawii Rawicz i AKS SMS Łódź.


W minioną sobotę zawodnicy Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2012 rozegrali gry kontrolne na własnych obiektach. Grupa niebieska podejmowała równieśników z GKS Bełchatów, a grupa biała zmierzyła się z zespołem Kujawiaka Kowal.


Podopieczni Trenerów Jarka Berlińskiego i Marcina Mikołąjczyka wznowili zajęcia treningowe po wakacyjnej przerwie. W minioną sobotę "młodzi Nafciarze z rocznika 2012 rozegrali na wyjeździe grę kontrolną z rówieśnikami z Kujawiakiem Kowal.


36 zespołów z Polski i zagranicy rywalizowało ze sobą w miniony weekend na obiektach API w Zakopanem w ramach V edycji Stal Rzeszów Steel Cup U9. W doborowym towarzystwie najlepszych akademii piłkarskich z kraju znaleźli się też zawodnicy SSM Wisła Płock 2012, którzy ostatecznie uplasowali się w połowie stawki.


Miniony weekend to prawdziwe piłkarskie święto dla zawodników z rocznika 2012 i 2013. Festiwal piłkarski Mazowiada 2021 zainaugurował swoją pierwszą edycję w dniach 5 i 6 czerwca. W imprezie udział wzięły przede wszystkim drużyny z Mazowsza, choć nie zabrakło także gości z województw kujawsko-pomorskiego czy łódzkiego.


3 dni, 20 meczów, 500 minut gry - tak wyglądał udział młodych Nafciarzy z rocznika 2012 w Festiwalu Gier Piłkarskich w Nieborowie. Po raz kolejny AP Wilczki Be a Star zaprosiła nasz zespół na Festiwal Gier Piłkarskich zawodników urodzonych w roku 2012. Tym razem organizator zaplanował trzydniową ogólnopolską imprezę z udziałem 11 drużyn takich jak m.in.: AP Wilczki, FFK, Beniaminek Radom, Legionovia Legionowo czy Żuri Olsztyn. 


Dwa składy złożone z zawodników rocznika 2012 wzięły udział w Płockiej Lidze U10 POZPN. Nasi chłopcy rywalizują z zawodnikami ze starszej kategorii wiekowej. Pomimo ulewnego deszczu niedzielne rozgrywki przyniosły wiele wspaniałych akcji zakończonych golami.


Partnerzy

Sponsorzy i Partnerzy

  | 

 

Patroni medialni