SSM Wisła Płock Rocznik 2014

W dniach 16-17 grudnia na boiskach pod "balonem" odbył się ogólnopolski turniej dla rocznika 2014 SSM Wisła Płock Cup, w którym udział wzięły dwie drużyny z naszej Akademii.


W turnieju ,,SSM Wisła Płock Cup'' dla rocznika 2014 bierze udział 16 zespołów. W rozwinięciu newsa publikujemy wyniki na bieżąco z trwających rozgrywek...


26 listopada SSM Wisła Płock 2014 wzięła udział w ogólnopolskim turnieju Pro Future Cup w Nowym Dworze Mazowieckim, w którym ostatecznie zajęła drugie miejsce.


W dniach od 26 do 28 maja drużyna SSM Wisła Płock 2014 wzięła udział w turnieju międzynarodowym BVB 09 PANATTONI CUP 2023, odbywającym się miejscowości Goczałkowice-Zdrój. Turniej zorganizowany został przez Akademię BVB im. Łukasza Piszczka.


W bieżącym sezonie 2022/2023 drużyna SSM Wisła Płock z rocznika 2014 brała udział w wielu eventach sportowych. Przedstawiamy pokrótce najważniejsze z nich.


20 września 2021 roku doszło do zmian w kadrze szkoleniowej SSM Wisła Płock. Tego dnia pracę w Stowarzyszeniu oficjalnie rozpoczął trener Mateusz Sikorski.

Mateusz Sikorski (licencja UEFA A) posiada bogate doświadczenie szkoleniowe oraz liczne kursy. Do niedawna trenował młodych adeptów futbolu w UKS Unia Boryszew, a na swoim koncie ma także staże m.in. w: Jagiellonii Białystok, Lechii Gdańsk, akademii Arki Gdynia, KGHM Zagłębiu Lubin czy Benfice Lizbona.


Sezon gier na dobre rozpoczął już rocznik 2014 Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Jak młodzi piłkarze radzili sobie w sierpniu?


W dniach 12-13 czerwca swoje piłkarskie święto obchodzili zawodnicy z kategorii skrzat. Na obiektach Wisły Płock gościliśmy młodych adeptów piłki nożnej w wieku 6 i 7 lat, którzy wzięli udział w Festiwalu piłkarskim Mazowiada 2021. Turniej został zorganizowany przez SSM Wisła Płock przy wsparciu samorządu województwa mazowieckiego.


W sobotę 15 maja młodzi Nafciarze z rocznika 2014 prowadzeni przez Krzysztofa Kamińskiego i Ariela Lipińskiego udali się do Kłodawy, gdzie rozegrali grę kontrolną z miejscowym Górnikiem. - Mecze odbyły się na dwóch równoległych boiskach, obfitowały w mnóstwo akcji, czego efektem było bardzo dużo strzelonych goli – powiedział trener Kamiński.


W sobotę 8 maja drużyna SSM Wisła Płock z rocznika 2014 prowadzona przez trenerów Krzysztofa Kamińskiego i Ariela Lipińskiego udała się do Kalisza, gdzie na zaproszenie koordynatora ds. organizacji KKS 1925 Kalisz Dariusza Smolarka, wzięła udział w Pikniku Piłkarskim "Paula Crispy CUP".


W sobotę 20 marca drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego z rocznika 2014 prowadzona przez trenerów Krzysztofa Kamińskiego i Ariela Lipińskiego podejmowała na swoim obiekcie zespół Widzewa Łódź. 


W niedzielę 14 marca drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2014 prowadzona przez trenerów Krzysztofa Kamińskiego oraz Ariela Lipińskiego rozegrała grę kontrolną z drużyną Widoku Skierniewice.


W sobotę 6 lutego drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodizeżowego Wisła Płock z rocznika 2014 udała się do Golubia Dobrzynia na zaproszenie miejscowego Piłkarza.


Partnerzy

Sponsorzy i Partnerzy

  | 

 

Patroni medialni