Młodzi Nafciarze zakończyli kolejny tydzień ligowych spotkań! Tegotygodniowy bilans to:
7 zwycięstw, 1 remis i 2 przegrane.

-Pierwsze spotkanie zostało rozegrane we wtorkowe (7 maja) popołudnie o godzinie 17:30.
Drużyna z rocznika 2006 zmierzyła się na wyjeździe z drużyną Huraganu Bodzanów.
Wynik 25:0 dla piłkarzy młodzieżowej Wisły Płock jasno wskazuje, że Huragan nie jest im straszny.

-W środę (8 maja) zostały rozegrane 3 spotkania:
O godzinie 15:30, wiślacy trenera Grzegorza Wenerskiego zmierzyli się w Pruszkowie z miejscową drużyną MKS Znicz Pruszków. Pomimo wyrównanego meczu, spotkanie zakończyło się jednobramkową przewagą drużyny gospodarzy. Wynik spotkania 2:1.

O godzinie 16:00, grały jednocześnie drużyny trenera Rajmunda Koperka oraz trenera Krzysztofa Kwasiborskiego:
Piłkarze z rocznika 2003 zameldowali się w Warszawie, by zmierzyć się na stadionie z Legią Warszawa S.A. Żadna z drużyn nie ustępowała, co ostatecznie doprowadziło do jedno bramkowego remisu.

Podopieczni trenera Kwasiborskiego zagrali na wyjeździe mecz przeciwko Amatorowi Maszewo. Piłkarze młodzieżowej Wisły zaskoczyli drużynę gospodarzy swoim zgraniem i duchem walki, doprowadzając
do zwycięstwa drużyny z Płocka. Wynik spotkania 2:8.

-W piątek (10 maja), podopieczni trenera Tomasza Włoczewskiego pojechali do Bielska, by o godzinie 17:00 rozegrać mecz w lidze D1 z drużyną gospodarzy - Zrywem Bielsk. Drużyna SSM Wisły Płock była zbyt silna dla drużyny z Bielska, o czym świadczy wynik 19:0 dla młodych wiślaków.

-W sobotę (11 maja) odbyły się 4 spotkania: 

Pierwsze spotkanie odbyło się o godzinie 11:00, między piłkarzami trenera Tomasza Włoczewskiego
a drużyną Stoczniowca Płock. Drużyna SSM Wisły Płock pokazała swoją dominację w tym spotkaniu. Wynik meczu 8:1.

W tym samym czasie drużyna SSM Wisły Płock z rocznika 2005 podejmowała warszawską drużynę MKS Polonia Warszawa. się drużynie gości z dobrej strony i pokonali warszawski klub z wynikiem 5:0.

O godzinie 13:30, piłkarze trenera Rajmunda Koperka mieli okazję zagrać mecz przeciwko drużynie KS Ursus Warszawa. Wynik meczu 3:1 dla SSM Wisły Płock.

O godzinie 16:00, podopieczni trenera Grzegorza Wenerskiego podejmowali warszawską drużynę UKS Varsovia. Piłkarze młodzieżowej Wisły Płock pokonali drużynę gości pięcio bramkową przewagą.
Wynik meczu 7:2.

-W niedzielę (12 maja), piłkarze trenera Piotra Górnickiego pojechali do Olsztyna, by zmierzyć się
o godzinie 14:00 z drużyną gospodarzy - Stomilem Olsztyn. To było wyrównane spotkanie, które ostatecznie wygrała drużyna gospodarzy z wynikiem 3:2.

 
Partnerzy
Patroni medialni

.