Kolejny mecz i bardzo podobny jego przebieg. W pierwszej połowie meczu byliśmy zespołem lepszym od przeciwnika, ale brakowało wykończenia pod bramką rywala. Nasza gra była zbyt wolna żeby zaskoczyć przeciwnika. Na domiar złego po raz kolejny tracimy bramkę do szatni i do przerwy schodzimy  z jedno bramkową stratą do rywala. 

Po przerwie zdominowaliśmy przeciwnika, który dość skutecznie przerywał nasze akcje, rywal bardzo często stosował proste środki - wybijał długą piłkę na naszą połowę gry. Mieliśmy sporo okazji do wyrównania stanu meczu lecz bardzo zawodziła skuteczność naszych ofensywnych zawodników. Nie był to dobry dzień naszych napastników. Dopiero w 75 minucie spotkania udało się złamać przeciwnika. Dawid Szczepanik po indywidualnej akcji wpadł w pole karne, gdzie został sfaulowany. Sędzie podyktował rzut karny, do którego podszedł sam poszkodowany i skutecznie umieścił w piłkę w siatce. Wydawało się, że kolejne bramki dla naszej drużyny to kwestia czasu. Rzeczywistość okazała się dla nas brutalna i w końcówce meczu po kolejnym indywidualnym błędzie obrońcy tracimy bramkę. Strata tych punktów spowodowała, że nie liczymy się już w walce o wyższe cele w tym sezonie.

SSM Wisła Płock - UWKS Legia Warszawa 1:2

Skład: Włosiński - Szczepanik (Budzisz), Burzyński, Adam Wiśniewski, Kacper Wiśniewski - Symonowicz (Kaca), Kępczyński, Kuba Wiśniewski (Paruszewski), Wiącek (Schodowski), Topczewski (Winiarkiewicz - Zimny) - Majewski

Partnerzy
Patroni medialni

.