Miło nam poinformować, iż Projekt „Infrastruktura boiska piłkarskiego przy hali Politechniki Warszawskiej” (projekt osiedlowy – osiedle Łukasiewicza), którego pomysłodawcą jest Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, przeszedł pozytywną weryfikację formalno-prawną projektów złożonych w 6. edycji Budżetu Obywatelskiego Płocka. 

Realizacja projektu polegać ma na zakupie oraz postawieniu budynku socjalnego kontenerowego typu orlik (szatnie, pomieszczenie gospodarcze, pokój trenerów, WC). Celem realizacji projektu jest poprawa warunków socjalnych dla dzieci i młodzieży korzystającej z boiska bocznego przy Hali Politechniki. Aktualnie z boiska korzysta w ciągu tygodnia około dwustu wychowanków SSM Wisła Płock, Płocki Okręgowy Związek Piki Nożnej będzie prowadził cykliczne turnieje dla kilkuset dzieci (głównie z Płocka), z boiska będą korzystały dzieci podczas imprez typu Dzień Dziecka lub Wakacje z Wisłą. Poprawa infrastruktury pozwoli na: skupienie części dzieci i młodzieży w jednym punkcie, bez uciążliwego przechodzenia osób (rodziców, kibiców) przez teren kompleksu Wisły Płock; przechowanie sprzętu treningowego i meczowego w pomieszczeniu gospodarczym (obecnie codziennie przenoszony z budynku głównego Wisły); lepsze warunki socjalne i sanitarne; usprawni logistykę oraz pozwoli na organizowanie imprez sportowych z udziałem dzieci i młodzieży. Realizacja projektu wzbogaci infrastrukturę sportową Płocka o kolejny obiekt o standardzie pozwalającym na organizację masowych imprez sportowych dla dzieci i młodzieży.

Uprawniony do udziału w głosowaniu jest każdy mieszkaniec Płocka, który najpóźniej do ostatniego dnia głosowania, czyli 1 października 2017 r., ukończył 16 lat, a także jest zameldowany na pobyt stały lub czasowy na terenie miasta Płocka. Zachęcamy do oddania swojego głosu na projekt nr 73 „Infrastruktura boiska piłkarskiego przy hali Politechniki Warszawskiej”.


Pamiętajcie – wybieramy lepsze warunki do rozwoju naszych dzieci !!!!!

Głosowanie odbędzie się w terminie od 18 września do 1 października 2017 r.

Jak głosować?

* bezpośrednio - w wyznaczonych punktach na terenie miasta. Stałe punkt do głosowania (czynne od dnia 18 września do dnia 1 października 2017 r.) 
– Wydział Promocji i Informacji/Oddział Informacji Miejskiej / Zespół Komunikacji Miejskiej (pokój 221A). Urząd Miasta Płocka, pl. Stary Rynek 1, 09-400 Płock.
– Urząd Miasta Płocka przy al. Piłsudskiego 6
– Punkt Obsługi Mieszkańca Miodowa na tzw. dołku przy ul. Miodowej 8
Głosowanie odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu.

Punkty do głosowania w wybranych punktach – czynne od godz.: 9:00-18:00
w dniu 23.09 (sobota) – Izba Wytrzeźwień (u. Medyczna 1), CH Atrium Mosty (ul. Tysiąclecia 2A)
w dniu 24.09 (niedziela) – Miejskie Przedszkole nr 2 (ul. Ciechomicka 68)
w dniu 30.09 (sobota) – sklep MILA (ul. Kolejowa 41)
w dniu 01.10 (niedziela) – Galeria WISŁA (ul. Wyszogrodzka 144), Galeria MAZOVIA (ul. Wyszogrodzka 127)

*  internetowo - za pomocą systemu obsługi Budżetu Obywatelskiego Płocka – www.mojemiasto.plock.eu – funkcja dostępna dla użytkowników zalogowanych w systemie,

*  smsowo - poprzez wpisanie w treści wiadomości tekstowej SMS numeru jednego projektu z listy ogólnomiejskiej i jednego projektu z listy osiedlowej i wysłanie jej na numer 886 786 379. Opłata jak za zwykły SMS.

BOP.PESEL.Imię.Nazwisko.Numer projektu Ogólnomiejskiego.73

Każdy uprawniony do głosowania mieszkaniec może głosować osobiście w wybranym punkcie na terenie Płocka.

Każdy głosujący może zagłosować tylko raz za pomocą jednej z dostępnych form głosowania.

Projekty poddane głosowaniu zostaną podzielone na 2 listy: projekty ogólnomiejskie i projekty osiedlowe. Każdy uprawniony do głosowania mieszkaniec może zagłosować tylko raz, oddając maksymalnie dwa głosy: na jeden projekt z listy ogólnomiejskiej i na jeden projekt z listy osiedlowej. Każdemu wybranemu projektowi zostanie przyporządkowany jeden głos.  Głosować można na każdy projekt z dowolnego osiedla, niezależnie od miejsca zameldowania. 

Partnerzy
Patroni medialni

.