W sobotę 12.01.2019 w Warszawie zawodnicy SSM Wisła Płock 2007 wzięli udział w czwórmeczu z drużynami Ząbkovia Ząbki, FFA Warszawa i Jagiellonią Białystok. 

Wszystkie drużyny prezentowały bardzo wysoki poziom, nie było tu faworytów, ani z góry przegranych. Rozegraliśmy trzy naprawdę dobre spotkania z których mamy mnóstwo wniosków i doświadczenia. 

SSM Wisła Płock - Ząbkovia 2:0 bramki : 2x P. Kowalski - Mecz był bardzo wyrównany z lekką przewagą naszych zawodników, udało się strzlić dwie bramki i utrzymać korzystny rezultat do końca spotkania. 

SSM Wisła Płock - FFA 1:2 bramka : A. Ziemkiewicz - Był to najciekawszy mecz w naszym wykonaniu. Niezwykle wyrównane spotkanie z bardzo wymagającym przeciwnikiem. Niestety, seria kontuzji pokrzyżowała nam plany. W ostatnich momentach meczu dość przypadkowo straciliśmy bramkę i przegraliśmy spotkanie.

SSM Wisła Płock- Jagiellonia 0:0 - Mecz zdecydowanie pod dyktando naszego zespołu. Przez niewykorzystanie trzech tak zwanych "setek" ostatecznie je zremisowaliśmy.

Warto pochwalić naszych zawodników za bardzo dobry poziom sportowy, zaangażowanie, walkę na boisku i godne reprezentowanie niebiesko-biało-niebieskich barw.
Skład w jakim wystąpił nasz zespół podczas czwórmeczu : Kraska, Klat - Pankowski, Przemyłski, Kowalewski, Radzimski, Ziemkiewicz, Kowalski, Borowski, Szewczyk, Lejman, Nowak, Przybyliński

Zawodnicy Wisły, którzy nie pojechali do Warszawy, rozegrali w godzinach popołudniowych sparing z przebywającą na obozie w Płocku drużyną Oranje Konin 2006 i również zaprezentowali dobrą dyspozycję rozgrywając udane zawody pod względem poziomu piłkarskiego i zaangażowania. 

Partnerzy
Patroni medialni

.