Pierwszy weekend kwietnia był dla młodych zawodników SSM Wisły Płock był bardzo udany, wszystkie mecze które zostały rozegrane przez naszych młodych Wiślaków zostały zakończone korzystnym bilansem na konto drużyn SSMu.

 

W sobotę (6 kwietnia) o godzinie 10:00 rocznik 2007 SSM Wisły Płock zmierzył się z drużyną Królewskich Płock na stadionie Stoczniowiec, gdzie podopieczni trenera Tomasza Włoczewskiego zdominowali rywali dwunasto-bramkową przewagą, kończąc spotkanie z wynikiem 14:2 dla drużyny SSMu.

Godzinę później, o 11:00 podopieczni trenera Rajmunda Kopereka, gościli na stadionie przy ul. Łukasiewicza 34 drużynę UKS Varsovia, którą udało im się pokonać dwubramkową przewagą z wynikiem 4:2 dla piłkarzy SSMu z rocznika 2003.
Tego samego dnia o godzinie 17 na Białostockim stadionie miejskim, podopieczni trenera Górnickiego podejmowali drużynę Hermana Białystok, gdzie młodzi Wiślacy pokazali klasę, pokonali drużynę przeciwną i wrócili do Płocka z wynikiem 4:0 dla piłkarzy Wisły Płock.

W niedzielę (7 kwietnia) o godzinie 11:00, drużyna z rocznika 2002 powitała na murawie drużynę MUKS Kosa Konstancin. Na nieszczęście drużyny gości, zawodnicy Wisły byli bardzo dobrze przygotowani do meczu, co poskutkowało wynikiem 3:0 dla naszych młodych Wiślaków.
O godzinie 17, podopieczni trenera Kwasiborskiego rozegrało spotkanie na boisku w Mławie z tamtejszą drużyną - Mławianką Mława. Piłkarze SSM Wisły Płock z rocznika 2004 byli dobrze przygotowani na to spotkanie i z czasem trwania meczu, zaczęło zdobywać przewagę bramka po bramce. Spotkanie zakończyło się 3 bramkową przewagą nad drużyną gospodarzy z wynikiem 3:0 dla piłkarzy Wisły.

 
Partnerzy
Patroni medialni

.