W Mistrzostwach Mazowsza U-12, organizowanych w Ząbkach, udział wzięło 16 drużyn z całego województwa podzielonych na 4 grupy. Nasze zawodniczki zajęły ostatecznie 3. miejsce.

- To bardzo cenne doświadczenie, jakie zebrały nasze zawodniczki na tych Mistrzostwach. Dla dziewczyn był to pierwszy poważny turniej, a biorąc pod uwagę fakt, że trenują ze sobą dość krótko i brakuje jeszcze im zgrania, to wyjeżdżaliśmy z Ząbek bardzo zadowoleni. Cieszę się ogromnie, że młodsze zawodniczki już idą śladem starszych koleżanek z rocznika 2010/2011, które osiągają bardzo dobre wyniki nie tylko na Mazowszu. Trzecie miejsce to dla nas duży sukces, ale też motywacja do jeszcze cięższej pracy na treningach - podsumował trener Robert Gucwa.

Czwórka Radom 0:4 SSM Wisła Płock
Malinowska Amelia x1
Rutkowska Roksana x3

Diamonds Academy 1:1 SSM Wisła Płock
Tomczyk Zuzanna x1

FUKS Pułtusk 0:7 SSM Wisła Płock
Sowa Natalia x2
Królewska Marysia x3
Rutkowska Roksana x2

1/4 finału Legia Soccer Schools Warszawa 1:2 SSM Wisła Płock
Tomczyk Zuzanna x2

1/2 finału Diamonds Academy 4:0 SSM Wisła Płock

Mecz o III Miejsce
Ząbkovia Ząbki 0:6 SSM Wisła Płock
Rutkowska Roksana x2
Dzięgielewska Julka x1
Magierska Adrianna x1
Tomczyk Zuzanna x1
Wójcik Aleksandra x1

Partnerzy

Sponsorzy i Partnerzy

  | 

 

Patroni medialni