2’ Rozpoczynamy mecz agresywnie, odważnie, ale przy pierwszym błędzie zawodnik Escoli z nr. 15 rozpoczynając rajd z piłką jest dla naszych zawodników nie do zatrzymania i sam zdobywa bramkę pokonując wcześniej około 50m z piłką.
4’ Wyrzut z autu dla naszego zespołu. Piłkę z powietrza wygrywają gospodarze, akcja lewą stroną i najpierw jedno uderzenie broni Oskar, ale wybija przed siebie i poprawka znajduje się już w naszej bramce.
5’ Rozpoczynamy od środka po straconej bramce, zbyt lekkie podanie Szczurowskiego przejmuje zawodnik z nr 15 i mocnym, dokładnym zagraniem po ziemi w boczny sektor uruchamia swojego kolegę, który wykłada piłkę do pustej bramki i przegrywamy już 3:0.
8’ Próba podania w środku pola naszego zespołu zostaje zblokowana i do niej najszybciej dopada bardzo szybki zawodnik gospodarzy, który wbiegł nie do zatrzymania w nasze pole karne wyłożył piłkę do pustej bramki i w ten sposób tracimy kolejnego gola.
11’ Bramkę na 5:0 tracimy po krótkim rozegraniu z rzutu rożnego przez Varsovię.
16’ Wyrzut z autu na naszej połowie. Dośrodkowanie z lewej strony i zawodnik z nr 15, któremu pozostawiliśmy za dużo miejsca pewnie pokonuje naszego bramkarza.
52’ Przegrany pojedynek biegowy w bocznej strefie, zagranie do skrzydła zawodnika Escoli wyłożenie piłki na 16 metr i nasz bramkarz zostaje przelobowany.
66’ Akcja indywidualna zawodnika z nr. 15. Przebiega z piłką ponad połowę boiska dośrodkowuje na 5 metr do wbiegających kolegów i przegrywamy w tym momencie już 8:0.
67’ Wznawiamy od środka i po przejęciu piłki przez gospodarzy tym razem rosły zawodnik z nr 20 lewą stroną indywidualnie pokonuje naszych zawodników wykłada do pustej bramki i podwyższa na 9:0.
69’ Escola po przechwycie piłki, podaje do zawodnika z nr. 15 ten przyjmuje jeszcze na swojej połowie w okolicach koła środkowego i przebiega z piłką całe boisko na końcu zdobywając bramkę na 10:0.
70’ Złe przyjęcie piłki przez Piotrka Siemińskiego i jego stroną na prostopadłe podanie wybiegł zawodnik z nr. 20 będąc sam na sam pokonuje naszego bramkarza ustalając wynik na 11:0.

Skład: Lodziński O, Łątka, Więckowski, Kołowrocki, Domżałowicz, Barciński, Szczurowski, Iżewski, Bieńkowski, Budnicki, Rutkowski.

Zawodnicy rezerwowi: Wojtczak, Kotarski, Olczak, Siemiński, Kamiński, Tomczak, Lodziński F.

Partnerzy
Patroni medialni

.