Przedstawiamy harmonogram meczów drużyn Wisła Płock S.A. oraz zespołów Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock w terminie 10-12 maja. Tym razem na ORLEN Stadionie zagrają między innymi drugi zespół Nafciarzy i drużyna kobiet oraz młodsza ekipa z CLJ U-15.

 

Fortuna I liga - 32. kolejka

Odra Opole - Wisła Płock (niedziela 12.05. godz. 15:00)

 

IV liga mazowiecka - 28. kolejka

Wisła II Płock - MLKS Józefovia (sobota 11.05. godz. 11:30)

 

II liga kobiet "gr. północna" - 18. kolejka

Wisła Płock - Zły Praga Warszawa (niedziela 12.05. godz. 16:00)

 

A1 Junior (RW) "Ekstraliga" - 9. kolejka

SSM Wisła Płock U-19 - Pogoń Grodzisk Mazowiecki (niedziela 12.05. godz. 11:00)

 

Centralna Liga Juniorów U-17 "gr. I" - 28. kolejka

Industria Korona Kielce - SSM Wisła Płock U-17 (niedziela 12.05. godz. 14:30)

 

B2 Junior Młodszy (RW) "Ekstraliga" - 9. kolejka

Akademia Piłkarska Brychczy - SSM Wisła Płock U-16  (niedziela 12.05. godz. 16:00)

 

Centralna Liga Juniorów U-15 (RW) "gr. A" - 11. kolejka

 SSM Wisła Płock U-15 - Legia Warszawa (sobota 11.05. godz. 14:30)

 

I liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa I (RW) - 9. kolejka

Akademia Piłkarska Waleczni Olszewo-Borki - SSM Wisła Płock U-13 (niedziela 12.05. godz. 11:00)

 

I liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa II (RW) - 9. kolejka

SSM Wisła Płock U-14 - UKS Młodzik-18 Radom (sobota 11.05. godz. 17:00)

 

I liga okręgowa C2 Trampkarz (RW) - 5. kolejka

SSM Wisła Płock U-13 - Stoczniowiec Płock (niedziela 12.05. godz. 13:30)

 

Płock: I liga okręgowa D1 Młodzik (RW) - 8. kolejka

SSM Wisła Płock -Stegny Wyszogród (sobota 11.05. godz. 10:00)

 

Płock: II liga okręgowa D1 Młodzik (RW) - 9. kolejka

Świt Staroźreby - SSM Wisła Płock (sobota 11.05. godz. 10:00)

 

Płock: III liga okręgowa D1 Młodzik (RW) - 8. kolejka

Pegaz Drobin - SSM Wisła Płock Dziewczynki (sobota 11.05. godz. 10:00)

 

Płock: I liga okręgowa D2 Młodzik (RW) - 8. kolejka

Stegny Wyszogród - SSM Wisła Płock (niedziela 10.05. godz. 17:00)

 

Płock: II liga okręgowa D2 Młodzik (RW) - 8. kolejka

Delta Słupno - SSM Wisła Płock (piątek 10.05. godz. 18:30)

Partnerzy

Sponsorzy i Partnerzy

  | 

 

Patroni medialni