W miniony weekend chłopcy z rocznika 2005 udali się do Gniezna na dwudniowy turniej.W zawodach wzięły udział 24 zespoły z Polski, Litwy, Ukrainy oraz Włoch w sumie około 550 zawodników. Młodzi Wiślacy w fazie grupowej zwyciężyli w czterech meczach oraz raz remisowali co dało im pewne pierwsze miejsce w grupie i grę w ćwierćfinale.

W meczu ćwierćfinałowym trafiliśmy na mocny zespół Widzewa Łódź, jednak bardzo dobra dyspozycja naszych zawodników pozwoliła nam wygrać pewnie 3:1 i mogliśmy się cieszyć z półfinału.

W meczu półfinałowym trafiliśmy na silny fizycznie włoski zespół Anagni Calcio. Bardzo brutalnie grający włosi, długo bronili się przed naszymi atakami, jednak na minutę przed końcem najmniejszy na boisku Mateusz Tomczyk pokonuje bramkarza i mamy upragniony finał.

W finale trafiamy na zespół Lecha Poznań. Po ostrej walce z Włochami pięciu zawodników narzeka na kontuzje lecz każdy zgłasza chęć gry w finale. Po ambitnej walce niestety przegrywamy 0:1 i zajmujemy II miejsce w stawce 24 drużyn.

Nasz zawodnik Miłosz Korpowski zostaje wybrany do najlepszej piątki turnieju.

SSM Wisła 2005 wystąpiła w składzie:

Kraska Filip,Korpowski Miłosz,Staniszewski Adaś,Krupiński Filip,Bonkowski Adaś,Orzechowski Janek,Orzeszek Marcel,Grzegórski Bartek,Kamiński Dawid,Jakubik Wojciech,Tomczyk Mateusz,Strzeszewski Igor,Seidler Sebastian,Tomala Adrian,Bieniek Filip,Koprucki Maksio.

Zdobyty puchar drużyna dedykuje Bartkowi Ciesielskiemu, który dzień przed wyjazdem złamał rękę i będzie musiał pauzować sześć tygodni.

Partnerzy
Patroni medialni

.