Nasi młodzi Wiślacy wracają do Płocka po weekendowych spotkaniach z niekorzystnym bilansem: jednego zwycięstwa, remisu i trzech przegranych.

W sobotę, 30 marca o godzinie 13:00 pierwsze mecze weekendowych spotkań rozpoczęły drużyny SSM z roczników 2002 i 2007.
Drużyna trenera Wenerskiego podejmowała drużynę UKS Varsovia. Przez pierwszą połowę wynik spotkania utrzymywał się bezbramkowym remisem. W 68 minucie spotkania pierwszą bramkę zdobył Paweł Głaszczak, kilka minut później, drużyna przeciwna wyrównała wynik spotkania do jednopunktowego remisu, ale młody zawodnik Wisły - Michał Dubiel zdobył drugą bramkę. Pomimo wielu okazji do utrzymania prowadzenia i zdobycia kolejnych bramek, drużyna UKS Varsovii zdobywa bramkę. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2

W międzyczasie swoje spotkanie rozgrywała drużyna SSM rocznika 2007 przeciwko drużynie gospodarzy - Huraganie Bodzanów. Podopieczni trenera Tomasza Włoszczewskiego szybko zaczęli zdobywać przewagę, pomimo ambitnej postawy drużyny z Bodzanowa, nasi zawodnicy zdobywali bramkę za bramką. Trener Tomasz Włoszczewski był bardzo zadowolony nie tylko z wyniku spotkania, ale również postawy jego podopiecznych, skutecznie realizowali swoje zadania, tworząc wiele sytuacji by zdobyć bramki. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 14:0 dla zawodników Wisły.

Bramki na konto SSM Wisły Płock zdobyli:
Trzy bramki - Bartosz Borowski
Dwie bramki - Jakub Piotrowski
Po jednej bramce - Filip Nowiński, Piotr Zemło oraz Bartosz Durczyk.

Kolejne spotkanie o godzinie 14:00 rozgrywała drużyna rocznika 2005.
Podopieczni trenera Łukasza Majewskiego podjęło już drugą tego dnia drużynę z Warszawy - MKS Polonię Warszawa. W pierwszych trzech minutach drużyna przeciwna zdobyła dwubramkową przewagę, a do końca pierwszej połowy przewaga drużyny gospodarzy zwiększa swoją przewagę o trzecią bramkę. Na początku drugiej połowy pierwszą bramkę na konto Wisły Płock zdobywa Krzysztof Dynus, ale chwilę po niej drużyna gospodarzy zdobywa czwartą bramkę. Pod koniec meczu Wiślacy z rocznika 2005 zdobyli dwie bramki za sprawą Piotra Kopra i Bartosza Grzegórskiego, ale na wyrównanie wyniku zabrakło czasu. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 4:3 dla drużyny gospodarzy.

O godzinie 15 na boisku stoczyły pojedynek drużyny KS Ursus Warszawa z zawodnikami SSM Wisły Płock z rocznika 2003, którzy właśnie wtedy rozgrywali nie tylko swój pierwszy mecz w rundzie wiosennej, ale też mieli swój debiut w Ekstralidze B2. Już w szóstej minucie gry gospodarze zdobyli bramkę. Sytuacji do wyrównania wyniku spotkania nie wykorzystał Gabriel Wiącek, który znalazł się w sytuacji “sam na sam”, a potem Szymon Winiarkiewicz, uderzył w wewnętrzną część poprzeczki, po której piłka mogła przekroczyć linię bramkową, jednakże sędzia nie zareagował. Pomimo ciężkiego meczu i wielu okazji do strzelenia bramki, wynik nie uległ zmianie.
Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla drużyny KS Ursus Warszawa.

W niedzielę, 31 marca o godzinie 12:00 podopieczni trenera Piotra Górnickiego podejmowali drużynę ŁKS Łódź. Drużyna z Płocka zagrała słabszy mecz, co wykorzystała drużyna gospodarzy zdobywając trzy bramki. Pomimo kilku sytuacji w których zawodnicy Wisły mieli okazję wyrównać wynik, nie udało im się ich wykorzystać.
Ostatecznie spotkanie zakończyło się porażką z wynikiem 0:3 dla drużyny gospodarzy.

 
Partnerzy
Patroni medialni

.