9’ Fularz przechwytuje podanie prostopadłe, podaje do Dąbrowskiego ten na pamięć do Kralskiego, który wyszedł sam na sam z bramkarzem i nie zdobył w tak prostej sytuacji bramki dla naszego zespołu.
10’ Udanie wychodzimy spod własnej bramki przy pressingu przeciwnika. Malinowski posyła piłkę do Dąbrowskiego, który rozpędzając się wychodził na pojedynek 1v1 z bramkarzem. Cała akcja kończy się wybiciem piłki na rzut rożny.
13’ Obejmujemy prowadzenie. Po składnej akcji Marcin Kralski wykłada piłkę Kamilowi Dąbrowskiemu i mamy 1:0 !
20’ Przejmujemy piłkę w środku pola. Po wymianie szybkich trzech podań Maciek Chojnacki decyduje się na uderzenie do bramki przeciwnika z okolicy 35 metra. Piłka minimalnie ominęła prawy słupek bramki gospodarzy.
22’ Indywidualna akcja Dąbrowskiego na lewym skrzydle. Precyzyjne dośrodkowanie w pole karne wybite na przedpole, całą akcję zamknął Paweł Zaroślak, który uderzył tuż pod poprzeczkę, jednak bramkarz Ostrovii nie dał się zaskoczyć.
27’ Aktywny Aleks Pawlak rozprowadza akcję w prawym sektorze boiska, którą ostatecznie uderzeniem do bramki kończy Kamil Dąbrowski.
30’ Dośrodkowanie Aleksa Pawlaka wprost pod nogi Marcina Kralskiego ustawionego na 3 metrze na wprost bramki i ponownie nasz napastnik nie zdobywa bramki.
33’ Rozgrywamy piłkę od własnej bramki. Osmański zgrywa sobie piłkę z powietrza głową. Sędzia myląc się odgwizduje zagranie ręką. Szybko wznawiają gospodarze i oddają groźny, ale niecelny strzał do naszej bramki.
40’ Dośrodkowanie Dąbrowskiego z lewej strony boiska. Akcję zamykał Zaroślak, a jego strzał z powietrza zostaje zblokowany i wybity przez obrońców Ostrovii.
42’ Akcja lewą stroną boiska. Ostatecznie Chojnacki oddaje mocne, ale uderzenie do bramki, które zostaje wybronione na rzut rożny.
45’ Dawid Kędzierski zmienia na boisku Michała Malinowskiego.
46’ Aleks dośrodkowuje z rzutu rożnego i bardzo groźnie uderza Bartek Fularz. Jego strzał minimalnie obok bramki przeciwnika.
50’ Składna akcja po prawej stronie boiska zakończona uderzeniem do bramki przez Pawła Zaroślaka.
52’ Rzut rożny i ponownie najwyżej skacze Fularz, jego strzał niecelny, ale do piłki dobiegł Kralski, który ponownie dośrodkował w pole karne znajdując tam Maćka Chojnackiego. Maciek mocnym uderzeniem pod poprzeczkę podwyższa prowadzenie naszego zespołu na 2:0 !!
56’ Po kombinacyjnej akcji lewą stroną piłka wychodzi na rzut rożny. Po dośrodkowania ze stałego fragmentu gry Mateusz Włodarski uderzał z okolicy 18 metra i piłka przeleciała blisko okna bramki.
58’ Prostopadła piłka do Marcina Kralskiego, który położył obrońcę na zamach i w momencie oddawania strzału całą sytuację uratował drugi z obrońców wybijając wślizgiem piłkę na rzut rożny.
60’ Zmiany w naszym zespole. Schodzą: Kuba Pawlak i Marcin Kralski, a w ich miejsce Sebastian Remplewicz i Maciek Olewniczak.
69’ Rozpoczynamy wyrzutem z autu do Kędzierskiego i po szybkiej wymianie 8 podań przez całą szerokość boiska pomiędzy różnymi zawodnikami ostatecznie piłka podana jest do Dąbrowskiego, który przenosi piłkę tuż nad poprzeczką.
70’ Zmiana w naszym zespole. Boisko opuszcza Kamil Dąbrowski, a w jego miejsce Michał Pietruszewski.
75’ Po długim podaniu piłka wychodzi na aut bramkowy blisko naszego pola karnego. Mateusz Włodarski przegrywa pojedynek główkowy, zła asekuracja i do piłki dochodzi zawodnik Ostrovii, który zdobywa honorową bramkę dla swojego zespołu.
80’ Nerwowa końcówka, pomimo faktu, że gospodarze przed zdobyciem bramki tylko raz gościli z piłką na naszej połowie. W końcówce to jednak my mamy groźną sytuację prawą stroną boiska. Maciek Olewniczak zamiast dośrodkować piłkę zdobył się na uderzenie do bramki, ale bramkarz gospodarzy nie dał się zaskoczyć. Po 4 minutach doliczonego czasu gry, sędzia kończy mecz, w którym odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo.

Skład: Zapytowski, Pawlak K, Osmański, Włodarski, Zaroślak, Chojnacki, Fularz, Dąbrowski, Malinowski, Pawlak A, Kralski.

Zawodnicy rezerwowi: Gołębiowski, Kędzierski, Ignaczewski, Olewniczak, Remplewicz, Pietruszewski.

Bramki:

0:1 Dąbrowski, as. Kralski (13’)
0:2 Chojnacki, as. Kralski (52’)
1:2 Przeciwnik (76’)

Kartki:
Osmański – żółta kartka

Partnerzy
Patroni medialni

.