Mecz był rozgrywany w ulewnym deszczu i przy silnym wietrze, a takie warunki nie sprzyjały konstruowaniu składnych akcji. Zawodnicy Wisły Płock od początku cały czas utrzymywali się przy piłce wypracowując sobie co chwilę kolejne sytuacje do zdobycia bramki. Niestety dla gry i dla samych zawodników drużyny gospodarzy, zespół Stoczniowca ustawiony był całą jedenastką na swojej połowie, skupiony tylko i wyłącznie na bronieniu się i graniu długiej piłki bez próby rozgrywania od własnej bramki. Byliśmy przygotowani na taki rozwój wydarzeń i cierpliwie dalej konstruowaliśmy akcje ofensywne. Do przerwy bramek nie zobaczyliśmy. W szatni powiedzieliśmy sobie o naszych priorytetach w grze i wybiegliśmy na drugą połowę. Chwilę po zmianie stron trafiliśmy na 1:0. Po naszym dośrodkowaniu piłkę głową na przedpole zbił jeden z zawodników Stoczniowca, a tam dobrze ustawiony Mielczarek uderzył z powietrza w samo okno bramki nie do obrony. Po tej bramce gospodarze dalej postanowili się bronić, by uzyskać jak najlepszy „wynik”, a kolejne bramki dla naszego zespołu były kwestią czasu. Podwyższyliśmy po składnej akcji, w której na końcu dokładną piłkę dośrodkował Zaroślak, a z najbliższej odległości z bardzo ostrego kąta głową uderzył Pawlak Aleks. Na 3:0 trafił wracający po kontuzji Kamil Dąbrowski. Jednakże całą akcje zaczynając od odbioru piłki w środku pola wypracował Artur Ignaczewski mijając kilku przeciwników podał prostopadłą piłkę do Kamila, a ten technicznym strzałem pokonał bramkarza Stoczniowca Płock. Na 4:0 ustalił wynik ponownie Aleks Pawlak, który po dośrodkowaniu Czarka Szczerbaka uderzył piłkę głową z okolic 11-ego metra, pokazując swoje wszechstronne wyszkolenie techniczne.
Nasza drużyna zagrała kolejne bardzo dobre spotkanie rozgrywane na dużej intensywności. A ten mecz, w który włożyliśmy mnóstwo pracy będzie dla nas cennym doświadczeniem. Dziękujemy również za przybycie rodzicom i wszystkim sympatykom naszej drużyny !

Skład: Zapytowski, Ignaczewski, Osmański, Pawlak K, Zaroślak, Chojnacki, Szczerbak, Mielczarek, Kędzierski, Pawlak A, Olewniczak.

Zawodnicy rezerwowi: Gołębiowski, Sztupecki, Dąbrowski, Fularz, Malinowski, Remplewicz, Pietruszewski.

Bramki:

0:1 Mielczarek bez asysty (42’)
0:2 Pawlak A, as. Zaroślak (68’)
0:3 Dąbrowski, as. Ignaczewski (69’)
0:4 Pawlak A, as. Szczerbak (75’)

Żółte kartki:
Sztupecki (61')

Partnerzy
Patroni medialni

.