3’ Długa piłka po linii od zawodnika z Siedlec zagrana w kierunku skrzydłowego. Nasz bramkarz dobrze czyta to zagranie i zagrywa piłkę w środek. Z tego miejsca przenosimy akcję do prawej strony i  ostatecznie kończymy groźnym uderzeniem Iżewskiego z pola karnego. Piłka mija minimalnie poprzeczkę bramki przeciwnika.
4’ Zawodnicy Pogoni szybko wznawiają z autu na naszej połowie. Jedno podanie w okolice 20ego metra i bardzo niecelny strzał w wykonaniu gospodarzy.
5’-7’ Marcin Więckowski w niegroźnej sytuacji wybija piłkę na rzut rożny. Po tym stałym fragmencie gry, gospodarze jeszcze trzy razy próbowali zdobyć gola z narożnika boiska. Dużo chaosu w polu karnym po stronie obydwu drużyn. Ostatecznie tylko po jednym z dośrodkowań zawodnicy z Siedlec oddali strzał w kierunku naszej bramki.
13’ Rzut wolny na połowie Pogoni. Długa piłka na napastnika, który przyjmuje piłkę tyłem do bramki, odgrywa i otrzymuje podanie prostopadłe. Spóźnione wyjście naszego bramkarza do piłki i przegrany pojedynek Eryka Wydrzyńskiego, który dodatkowo doznaje kontuzji w meczu. Napastnik Pogoni biegnąc lewą stroną dogrywa piłkę do pustej bramki i przegrywamy 0:1.
19’ Przeprowadzamy akcję ofensywną lewą strona boiska, dośrodkowujemy w pole karne przeciwnika. Piłka wraca z powrotem w to miejsce do zawodnika gospodarzy. Piłka górna w bocznym sektorze i po indywidualnej akcji zawodnik z nr.7 oddaje niecelny, ale groźny strzał minimalnie obok dalszego słupka naszej bramki.
24’ Ładna, składna akcja naszego zespołu. Takie wszyscy byśmy chcieli oglądać częściej w naszych pojedynkach. Na końcu akcji Szczurowski wypuszcza prostopadłym podaniem Lodzińskiego, który wybiegając sam na sam niedbale przyjmuje piłkę, a ta mu odskakuje w stronę bramkarza. Z tak dogodnej sytuacji nie oddajemy nawet uderzenia do bramki. Dopiero nabiegający Łątka uderza z dystansu, ale mocno niecelnie.
26’ Wyrzut z autu na wysokości naszego pola karnego mają gospodarze. Po wielu przebitkach w powietrzu to gospodarze pierwsi dopadają do piłki i jeden zawodnik z Siedlec oddaje strzał, który przelatuje obok słupka naszej bramki.
28’ Wychodzimy z groźnym kontratakiem i po ładnej zmianie stron przeprowadzamy atak po którym oddajemy strzał do bramki. Gospodarze odbijają piłkę, którą zbiera Iżewski i dogrywa do Filipa Lodzińskiego. Ten uderza futbolówkę głową do bramki, a na nasze nieszczęście jeden z obrońców wybija piłkę z pustej bramki.
30’ Rzut wolny przy linii bocznej dla Pogoni Siedlce. Długa piłka zagrywana na linię pola karnego i próba przelobowania naszego bramkarza niecelna. Wznawiamy grę od bramki, niedokładne podanie od Oskara do Bieńkowskiego i w sytuacji sam na sam znajduje się zawodnik gospodarzy. Na szczęście Oskar rehabilituje się i broni strzał.
35’ Rzut wolny po zagraniu ręką u Szymona Bieńkowskiego. Długa piłka za linię obrony, błędy w ustawieniu i ponownie zawodnik gospodarzy z nr. 7 oddaje groźny strzał, który przelatuje nad poprzeczką naszej bramki.
36’ Po przerwie na boisku pojawia się Bartek Tomczak zastępując Filipa Lodzińskiego.
37’ Bartek Tomczak otrzymuje dwie minuty kary za spóźnione wejście w zawodnika w środku pola.
40’ Za Kotarskiego pojawia się Domżałowicz
50’ Zmiana w naszym zespole. Szymon Bieńkowski opuszcza boisko, a w jego miejsce pojawia się Krzysiek Barciński.
51’ Konsekwentnie przeprowadzamy akcje od naszej bramki. Tym razem Iżewski urwał się obrońcom gospodarzy, a po jego pięknym uderzeniu piłka trafia tylko w słupek bramki!
53’ Akcja naszego zespołu lewą stroną, następnie Szczurowski podaje do Rutkowskiego i ostatecznie po tej próbie mamy tylko rzut rożny po którym nie stwarzamy większego zagrożenia bramce rywala, a dodatkowo Siedlce wychodzą z dobrze zapowiadającym się kontratakiem. Na szczęście szybki Kołowrocki zażegnuje niebezpieczeństwo.
55’ Kuba Bolmowski zmienia na boisku Michała Olczaka.
60’ Mamy rzut rożny. Po dośrodkowaniu piłka zostaje wybita, dobiega Szczurowski ponownie dośrodkowuje i ponownie obrońca wybija piłkę. Dużo chaosu po naszej stronie, a w efekcie końcowym bramkarz wznawia grę od własnej bramki.
61’ Ostatnia zmiana w naszym zespole. Siemiński zmienia Szczurowskiego.
63’ Rzut rożny dla Pogoni Siedlec, ale dobrze interweniujemy i nie dopuszczamy do strzału przeciwnika.
67’ Ładna akcja na jeden kontakt naszego zespołu. Na końcu Barciński wykłada prostopadłą piłkę bardzo aktywnemu i walecznemu w tym meczu Iżewskiemu. Uderzenie Miłosza po ziemi tuż obok dalszego słupka bramki Pogoni.
       Z przebiegu całego spotkania szkoda pierwszej połowy na którą po bardzo długiej podróży w przenośni i dosłownie nie dojechaliśmy, a przeciwnik był stroną przeważającą. Druga połowa w naszym wykonaniu była już zdecydowanie lepsza. Cieszy fakt, że sytuacje jakie stworzyliśmy sobie w tym meczu nie były przypadkowe, a każdy z zawodników doskonale przygotował akcje ofensywne i przy odrobinie szczęścia mogliśmy obejrzeć bramki dla naszego zespołu. Pogoń w tym meczu wygrała zasłużenie, a my dalej ciężko pracujemy na treningach. Następne spotkanie rozegramy w Warszawie z drużyną Escoli.

Skład: Lodziński O, Kotarski, Wydrzyński, Więckowski, Łątka, Szczurowski, Olczak, Iżewski, Bieńkowski, Rutkowski, Lodziński F.

Zawodnicy rezerwowi: Wojtczak, Tomczak, Kołowrocki, Barciński, Bolmowski, Domżałowicz, Siemiński.

Bramki:
1:0 Przeciwnik (13’)

Partnerzy
Patroni medialni

.