Spotkanie rozpoczęliśmy od utraty bramki. W 3’ nasz środkowy obrońca podczas przyjmowania piłki popełnił błąd techniczny i odskoczyła mu piłka, a zawodnik MKS-u ją przechwycił i wychodząc we dwóch zawodników na naszego bramkarza nastąpiło podanie do przodu do drugiego z nich. Sędzia uznał, że bramka została zdobyta poprawnie. W 7 minucie tracimy kolejną bramkę. Podanie prostopadłe zmierza do naszego bramkarza, który chciał uderzyć piłkę, lecz niestety bardzo zły stan murawy spowodował, że piłka przed samą nogą podskoczyła i nasz zawodnik minął się z nią. Napastnik drużyny przeciwnej z bliska umieścił piłkę w bramce. Niezrozumiałe i krzywdzące decyzje sędziego, dodatkowo utrudniały nam grę. Mimo to dalsza część gry to próby naszych ataków i bezustanne przeciąganie czasu gry przez drużynę gospodarzy. Po zmianie stron po kolejnej z naszych akcji zostaje odgwizdany rzut karny po faulu na Bartku Fularzu. Pewnie do bramki uderza Kamil Dąbrowski. Po tym trafieniu to my dalej kreowaliśmy akcje ofensywne na tyle, na ile pozwalało boisko i piłka. Konstruowaliśmy składne akcje co raz bardziej się otwierając. Bramkę na 3:1 tracimy w doliczonym czasie gry po kolejnym indywidualnym błędzie bramkarza. Przegrywamy w meczu, w którym byliśmy stroną przeważającą. Z przeciwnikiem, który oddał trzy uderzenia do naszej bramki i trafił 3 gole, wszystkie po naszych indywidualnych błędach. Piłka nożna to sport nieprzewidywalny i dlatego jest taki piękny. Tego dnia cieszyli się gospodarze, a dla nas to było bolesne doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w kolejnych wyjazdowych pojedynkach. Dalej skupiamy się na rozwoju naszych zawodników, a kolejnym sprawdzianem będzie pojedynek z drużyną KS Stoczniowiec Płock w najbliższą sobotę o godzinie 18:30.

Skład: Zapytowski, Ignaczewski, Włodarski, Osmański, Zaroślak, Chojnacki, Szczerbak, Fularz, Dąbrowski, Kralski, Pawlak A.

Zawodnicy rezerwowi: Gołębiowski, Malinowski, Remplewicz, Olewniczak, Pietruszewski, Pawlak K.

Bramki:

1:0 Przeciwnik (3’)
2:0 Przeciwnik (7’)
2:1 Dąbrowski – rz. karny, as. Fularz (47’)
3:1 Przeciwnik (80+3’)

Kartki:

Szczerbak – żółta kartka

Przeciwnicy - brak

Partnerzy
Patroni medialni

.