Ten mecz podobnie jak i reszta dotychczasowych spotkań w lidze przebiegała pod nasze dyktando od pierwszego gwizdka sędziego. Zespołowe akcje naszej drużyny podobały się również kibicom zespołu gospodarzy. Do przerwy stworzyliśmy sobie 13 sytuacji podbramkowych, z których oddaliśmy 9 uderzeń do bramki. Nieskuteczność, a momentami zwyczajny pech sprawił, że żaden ze strzałów nie wpadł do siatki. Gospodarze do przerwy nie oddali celnego strzału. Pilnując szczelnie własnej bramki nie przebierali w środkach i nastawili się na długą piłkę oraz stałe fragmenty gry. Cieszy nasza gra i jej widowiskowość. Gospodarze biegali za piłką, a my swobodnie nią operowaliśmy. Drużyna ma swój styl gry, ma charakter i z poczynań na boisku wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. W drugiej połowie oddaliśmy 10 strzałów trafiając raz w poprzeczkę i marnując w tym 5 sytuacji 100%. Zespół z Mławy niczym nas nie zaskoczył, a w naszym wykonaniu był to dobry mecz i było widać wiele pracy włożonej przez naszą drużynę. Na wyróżnienie zasługuje cała linia obronna, która z powodów kadrowych wystąpiła w eksperymentalnym zestawieniu, a mimo to nie dała szans zawodnikom ofensywnym z Mławy na rozwijanie swoich akcji. Jeszcze większe słowa uznania należą się zawodnikom w środku pola, którzy zagrali twardo, wspierali wszystkie akcje ofensywne i defensywne w pełni opanowując środek pola gry. Napastnicy również ciężko pracowali na boisku, kreując dużo groźnych sytuacji, natomiast szczęście było tego dnia po stronie gospodarzy. Ostatecznie wynik remisowy, a sam pojedynek bardzo jednostronny dla naszego zespołu.

Skład: Gołębiowski, Pawlak K, Włodarski, Osmański, Zaroślak, Chojnacki, Fularz, Szczerbak, Dąbrowski, Kralski, Pawlak A.

Zawodnicy rezerwowi: Zapytowski, Olewniczak, Remplewicz, Malinowski.

Kary:
Brak

Partnerzy
Patroni medialni

.