8' Zieliński oddaje dobry strzał z rzutu wolnego, ale piłka przelatuje nie po tej stronie słupka bramki.
12' Ponownie Zieliński tym razem z dystansu uderza i ponownie piłka minimalnie obok słupka bramki gospodarzy.
15' Leszczyński Patryk odebrał piłkę na 30 metrze od naszej bramki i indywidualną akcją mijając wszystkich przeciwników po drodze uderzył celnie do bramki i objęliśmy prowadzenie w tym spotkaniu !
25' Rzut wolny dla Mławy. Piłka odbija się od muru i z problemami wybija na rzut rożny Krystian Niklas.
28' Podanie prostopadłe do zawodnika MKS-u, który wybiegał sam na sam z bramkarzem. Mimo dobrej sytuacji nie zdecydował się podbiec z piłką tylko uderzył z dystansu i ponownie broni Krystian Niklas.
34' Kolejny rzut wolny wykonywany przez Kubę Zielińskiego i znów było bardzo blisko do zdobycia bramki.
36' Długa piłka zagrana od środka do zawodnika z Mławianki, który wybiegał sam na sam z naszym bramkarzem, jednak nie zdołał opanować piłki z powietrza, a ta ostatecznie wyszła na aut bramkowy.
39' Rzut wolny dla Mławy. Dośrodkowanie i jeden z zawodników MKS-u uderza piłkę głową, a futbolówka przelatuje obok naszej bramki.
45' Akcja naszego zespołu prawym sektorem boiska. Stasiu Giętka ogrywa zawodnika w pojedynku 1v1 i spod linii końcowej dogrywa piłkę do Lemanowicza i podwyższamy wynik na 2:0 !!
48' Długa piłka na zawodnika MKS-u z nr 96 na koszulce. Ten jest bardzo szybki i wychodzi sam na sam z Krystianem Niklasem, który wybija jego uderzenie na rzut rożny.
49' Groźne dośrodkowanie Mławy z rzutu rożnego i z bliska zawodnik z Mławy strzela tuż nad poprzeczką.
50-52' Sera rzutów rożnych dla gospodarzy i po wszystkich dużo zagrożenia pod naszą bramką, ale ostatecznie wychodzimy ze wszystkich obronną ręką.
55' Wyrzut z autu Mławianki, nasi zawodnicy przy biernej postawie doprowadzają by zawodnik gospodarzy z bliska oddał groźny strzał, ale po raz kolejny obok słupka naszej bramki.
65' Kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Dośrodkowanie spada na 5 metr od naszej bramki, Stawicki wybijając piłkę nabija przypadkowo zawodnika z Mławy i było blisko od przypadkowego gola.
66' Po serii ataków Mławy odpowiadamy lewą stroną boiska. Paweł Kwaśniewski podporwadza piłkę pod linię końcową boiska, wykłada do Lemanowicza, ale na nasze nieszczęście Kacper marnuje bardzo dobrą okazję do podwyższenia wyniku.
67' Rzut wolny dla MKS Mławy. Bezpośrednie uderzenie i piłka trafia w słupek naszej bramki.

Ostatni mecz rozegramy w sobotę na własnym boisku, a przeciwnikiem będzie drużyna LZS Amatora Maszewo. Zapraszamy wszystkich na trybuny!

Skład: Niklas, Dobieński, Bachurski, Leszczyński, Stawicki, Zieliński, Olszewski, Giętka, Kwaśniewski, Lemanowicz, Szochner R.

Zawodnicy rezerwowi: Kosmowski, Kowalski, Gościniak K, Gościniak H, Szochner A, Kiewel Sz.

Bramki:
0:1 Leszczyński bez asysty
0:2 Lemanowicz, as. Giętka

Partnerzy
Patroni medialni

.