Turniejowe spotkania rozgrywane były w dziewięcioosobowych składach w czasie 2 razy po 22 minuty. Po dwóch zwycięstwach  z ekipami z Rosji i Litwy oraz remisie z drużyną gospodarzy (drugą połowę nasz zespół występował w osłabieniu po czerwonej kartce Krzysztofa Dynusa) w fazie grupowej młodzi Wiślacy zajęli pierwsze miejsce w grupie i awansowali do najlepszej czwórki.

Drugiego dnia imprezy zawodnicy rocznika 2005 trafili w półfinale na bardzo mocny zespół Rony 03 Ełk, z którym pewnie wygrali i awansowali do finału. Niestety w walce o awans kontuzji doznał Miłosz Korpowski i trenerzy podjęli decyzję, że nie zagra w decydującym meczu. Mimo ambitnej walki widać było już zmęczenie i niestety Nafciarze ulegli zespołowi z Białegostoku. Na osłodę przyszło nam jednak wyróżnienie, które otrzymał Wojtek Jakubik - najlepszy pomocnik turnieju.

- Cieszy fakt, że nasi młodzi zawodnicy zostawili za sobą mistrza oraz wicemistrza Litwy czy też mocne drużyny z Polski, w tym wiodącą w lidze drużynę SEMP Warszawa. Serdeczne podziękowania dla chłopaków za ambitną walkę oraz rodziców za kulturalny doping - powiedział trener Śmiechowski.

Drużyna SSM Wisła Płock 2005 wystąpiła na Litwie w składzie: Filip Kraska, Krzysztof Dynus, Miłosz Korpowski, Maks Koprucki, Jan Orzechowski, Filip Krupiński, Bartek Ciesielski, Dawid Kamiński, Piotrek Koper, Adrian Tomala, Mateusz Tomczyk, Igor Strzeszewski, Sebastian Seidler, Wojtek Jakubik, Adam Bonkowski oraz Paweł Bazylczuk.

Partnerzy
Patroni medialni

.