Zespół rocznika 2002 w dniach 26.01-02.02.2019 r. przebywał na obozie przygotowawczym do rundy wiosennej sezonu 2018/2019. Drużyna była zakwaterowana w ośrodku wypoczynkowym Tasarz znajdującym się ok. 800m od morza. Treningi odbywały się dwa razy dziennie na obiektach sportowych w Rewalu. Oprócz treningów, w planie dnia były poranne rozruchy nad morzem oraz wieczorne korzystanie z basenu w ramach odnowy biologicznej. W trakcie pobytu nasza drużyna rozegrała trzy mecze kontrolne: dwa w Rewalu (Kasta Szczecin Majowe, Wybrzeże Rewal - seniorzy) oraz jeden w Pobierowie (Salos Szczecin). 

Opiekę nad zawodnikami sprawowali trenerzy: Wenerski Grzegorz, Lubiński Michał, Fabianowicz Dariusz. 

Liczymy, że ten czas wniesie wiele dobrego do naszej drużyny i jej wyników! 

Partnerzy
Patroni medialni

.