4’ Po długiej wymianie podań na naszej połowie Iżewski wypatrzył dobrze wybiegającego Budnickiego i podał prostopadle, dokładnie, a Szymon w sytuacji 1x1 z bramkarzem za daleko wypuszcza sobie piłkę i broni pewnie bramkarz gospodarzy.
7’ Akcja naszego zespołu w bocznym sektorze boiska i sędzia popełnia błąd odgwizdując spalonego naszemu bocznemu obrońcy, który rozpoczynał dobrze zapowiadającą się akcje ofensywną.
8’ Kolejna akcja naszej drużyny, dośrodkowanie i zbitą piłkę zbiera na przedpolu Kuba Szczurowski uderzając mocno w bramkę sprawiając sporo problemów bramkarzowi gości, który ostatecznie wybronił na raty to uderzenie.
9’ Przyjmujemy długą piłkę od bramkarza APN Ostrołęka na środku pola, dwa podania prostopadłe i Miłosz Iżewski w sytuacji sam na sam z bramkarzem uderza prosto w niego i dalej jesteśmy bez gola w tym meczu.
12’ Rzut rożny dla zespołu gospodarzy. Dośrodkowanie wybite daleko, a ponowna próba dośrodkowania już dużo lepsza i z bliskiej odległości zawodnik APN nie trafia do naszej bramki.
15’ Szybka wymiana trójkowa podań w środku pola. Filip Lodziński wybiega sam na sam z bramkarzem, ale sędzia podnosi chorągiewkę.
23’ Rzut wolny przy linii bocznej boiska. Kuba Łątka sprytnie wypatrzył Filipa Lodzińskiego, który unikając spalonego przelobował bramkarza i zdobył debiutancką bramkę dla naszego zespołu w rozgrywkach Ekstraligi U-14.
30’ Akcja Budnickiego lewą stroną boiska. Dogrywa piłkę do Filipa, który w sytuacji sam na sam zostaje faulowany przez bramkarza. Sędzia jednak nakazuje grę od bramki i nie widzi w tej sytuacji przewinienia.
32’ Akcja prawą stroną boiska drużyny gospodarzy. Dośrodkowanie z prawej strony zamyka jeden z nabiegających zawodników i strzał z bliskiej odległości blokujemy i wyprowadzamy kolejny atak.
35’ Przed gwizdkiem na przerwę mamy rzut wolny na wysokości pola karnego w bocznym sektorze boiska. Do dośrodkowania Miłosza najwyżej skacze Dynus i piłka po jego uderzeniu głową minimalnie przelatuje obok słupka bramki Ostrołęckiej APN.
37’ Akcja prawą stroną Wisły Płock. Zagranie do Iżewskiego, ten podaje do niekrytego Budnickiego, który bez problemów pokonuje bramkarza i podwyższa wynik na 2:0!
42’ Kolejny atak naszej drużyny i blisko szczęścia Miłosz Iżewski, ale w ostatniej chwili zostaje uprzedzony przez bramkarza gospodarzy.
43’ Długa piłka w nasze pole karne, i wybijamy to groźne dośrodkowanie na rzut rożny.
47’ Miłosz Iżewski otrzymał podanie ze środka pola wybiegając sam na sam pokonał bramkarza i zdobył gola, ale sędzia słusznie podniósł chorągiewkę sygnalizując spalonego.
52’ Faul blisko naszego pola karnego, na szczęście uderzenie z rzutu wolnego zablokowane i oddalamy zagrożenie pod naszą bramką.
55’ Akcja lewą stroną Ostrołęckiej APN i przy biernej postawie naszych obrońców na raty uderzali zawodnicy gospodarzy ostatecznie trafiając do naszej bramki na 1:2.
56’ Rozpędzeni gospodarze po zdobytej bramce przeprowadzają kolejną akcję i oddają celny strzał do naszej bramki. Tym razem bardzo dobrze spisuje się Kuba Wojtczak pewnie broniąc to uderzenie.
57’ Kolejny raz Miłosz Iżewski dostaje prostopadłe podanie i wychodzi sam na sam z bramkarzem strzelając gola i po raz kolejny na minimalnym spalonym znajdował się nasz zawodnik.
59’ Wyrzut z autu dla naszego zespołu na wysokości pola karnego przeciwnika. Piłka zagrywana do Miłosza, który walcząc ambitnie do końca o piłkę faulował bramkarza z Ostrołęki i został ukarany 2 minutami poza boiskiem.
60’ Długa piłka zagrana na napastnika z Ostrołęki, a nasz bramkarz lekko spóźniony wybiegł do tego podania i w momencie kiedy próbował wybijać minął się z futbolówką. Gospodarze strzelają do pustej bramki wyrównując wynik spotkania.
62’ Nasz zawodnik wychodząc przed obrońcę zostaje faulowany blisko pola karnego przeciwnika. Do rzutu wolnego podszedł Jakub Szczurowski, a jego techniczne uderzenie minęło blisko poprzeczkę bramki przeciwników.
64’ Iżewski przyjmuje piłkę z powietrza, utrzymuje się przy piłce czekając na wsparcie drużyny i zagrywa pomiędzy dwóch obrońców do Budnickiego. Ten wypatruje po drugiej stronie Barcińskiego, który z kolei rozciąga grę do Bieńkowskiego. Szymon oddaje strzał, ale na nasze nieszczęście nie trafia w bramkę.
65’ Strzał z bardzo daleka zawodnika Ostrołęckiej APN przelatuje nad naszą bramką.
69’ Bardzo aktywny w tym meczu Iżewski po raz kolejny dostał prostopadłe podanie i wybiegał zmierzyć się z bramkarzem, ale został faulowany przez ostatniego obrońcę. Zawodnik gospodarzy za tą akcję ratunkową otrzymał czerwoną kartkę.
70’ Krzysztof Barciński wykonuje rzut wolny, celnie pod poprzeczkę ale w sam środek bramki i broni bramkarz Ostrołęckiej APN.
70'+1 Kuba Szczurowski otrzymuje karę 2’ za faul w środku pola.
Pierwszy mecz Wisły Płock 2004 w Ekstralidze U-14 pechowo remisujemy, przy wielu niewykorzystanych sytuacjach w pierwszej i drugiej połowie. Dla zawodników była to z pewnością cenna lekcja, która pokazała ile jeszcze ciężkiej pracy czeka naszą drużynę.

Skład: Wojtczak, Łątka, Dynus, Więckowski, Kotarski, Olczak, Szczurowski, Iżewski, Budnicki, Bieńkowski, Lodziński F.
Zawodnicy rezerwowi: Lodziński O, Bolmowski, Domżałowicz, Wydrzyński, Siemiński, Tomczak, Barciński.

Bramki:
0:1 Lodziński F, as. Łątka (23’)
0:2 Budnicki, as. Iżewski (37’)
1:2 Przeciwnik (55’)
2:2 Przeciwnik (60’)

Partnerzy
Patroni medialni

.