I połowa

5’ Wyrzut z autu drużyny gospodarzy na naszej połowie. Zawodnik PAF-u po przyjęciu minął dwóch naszych zawodników i zdołał dośrodkować w pole karne, ale nikt nie zamykał tej sytuacji, a całe zagrożenie zażegnał Aleks Pawlak.
6’ Piłka zagrana na skrzydło do Aleksa, który oszukał zwodem obrońcę i próbował dośrodkować w pole karne, jednak w ostatniej chwili zawodnicy PAF-u wybijają na rzut rożny.
7’ Dośrodkowanie z rzutu rożnego zostaje wybite na przedpole, a z okolicy 25 metra Aleks Pawlak uderza mocno, a piłka minimalnie przelatuje koło okna bramki gospodarzy.
12’ Długie wybicie od bramki zawodników PAF-u. Zawodnik z nr. 10 po przyjęciu decyduje się na indywidualną akcję i gdy tylko wbiega w pole karne przewraca się i próbuje wymusić rzut karny. Sędzia nakazuje grać dalej.
14’ Wyrzut z autu naszego zespołu do Kamila Dąbrowskiego, który w walce z czteroma obrońcami utrzymuje się przy piłce i ostatecznie oddaje celny strzał do bramki przeciwnika.
17’ Prostopadła piłka do zawodnika z Płońska z nr. 10 na koszulce, a ten po raz kolejny widząc nasze pole karne upada bez kontaktu z przeciwnikiem.
25’ Budujemy kolejną szybką, składną akcje tym razem środkiem boiska. Kralski na jeden kontakt zgrywa do Dąbrowskiego ten indywidualnie wbiega na wprost bramki i z bliska oddaje sytuacyjny strzał, który bronią gospodarze.
29’ Rzut rożny dla naszego zespołu. Chojnacki próbuje uderzyć z przewrotki. Zawodnicy z Płońska wybijają na przedpole i z dystansu próbuje Malinowski ale mocno niecelnie.
31’ Akcja prawym sektorem boiska. Dłuższe podanie do Aleksa Pawlaka, który ostatecznie z 4-5 metra nie trafia do bramki przeciwnika..
34’ Kombinacyjna akcja przez środek boiska z lewej do prawej strony naszego zespołu. Zagranie do środka do włączającego się Pawła Zaroślaka, który uderza z dystansu. Jego strzał zostaje pewnie obroniony przez bramkarza PAF-u.
36’ Kralski marnuje 100% sytuację. Będąc ustawionym na 5 metrze na wprost bramki otrzymuje podanie z prawej strony i mając przed sobą całą bramkę trafia wprost w bramkarza.
39’ Kuba Pawlak otrzymuje żółtą kartkę za faul w środku pola.

II połowa

41’ Na boisko wbiega Dawid Kędzierski za Michała Malinowskiego.
41’ Ponownie zawodnik z nr 10 wbiega bark w bark z Bartkiem Fularzem w pole karne z piłką po czym wyskakuje w powietrze, a sędzia odgwizduje rzut karny, po którym pada gol. Jest to bardzo krzywdzące i niesprawiedliwe. Strzał z rzutu karnego jest jednocześnie pierwszym i JEDYNYM celnym strzałem gospodarzy do naszej bramki.
45’ Za Kubę Pawlaka na boisku pojawia się Mateusz Włodarski.
46’ Po akcji naszego zespołu w środku pola Chojnacki oddaje strzał, który przelatuje na poprzeczką.
55’ Kolejna doskonała okazja dla naszego zespołu do zdobycia bramki! Szczerbak z rzutu wolnego dośrodkowuje w pole karne i z bliskiej odległości Bartek Fularz uderzeniem piłki głową minimalnie trafia obok słupka bramki PAF-u.
60’ Maciek Chojnacki opuszcza boisko, a w jego miejsce pojawia się Maciek Olewniczak.
69’ Uderzamy do bramki PAF-u po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale strzał jest zbyt lekki, by mógł zaskoczyć bramkarza.
72’  Kamil Dąbrowski odbiera wślizgiem piłkę na połowie przeciwnika i oddaje strzał, a piłka znowu przelatuje kilka metrów nad poprzeczką.
76’ Maciek Olewniczak podaje nad linią obrony z Płońska do Kralskiego i z problemami łapie piłkę bramkarz PAF-u. Gdyby Marcin bardziej stanowczo ruszył do piłki miałby dużo większe szanse by zrobić coś więcej z tej sytuacji.
77’ Aleks Pawlak na lewej stronie boiska ogrywa dwóch zawodników i dogrywa piłkę do Olewniczaka spod linii końcowej, niestety w ostatniej chwili nasz napastnik zostaje uprzedzony przez obrońcę.
79’ Precyzyjne podanie Bartka Fularza na skrzydło do Aleksa Pawlaka, ten dośrodkowuje na 15 metr z którego Kamil Dąbrowski oddaje mocny, celny strzał z powietrza, ale po raz kolejny górą bramkarz gospodarzy.
80+1’ Maciek Olewniczak otrzymuje dobre podanie wybiegając bark w bark w stronę bramki i po raz kolejny sędzia odgwizduje przewinienie z niewiadomych przyczyn naszego zawodnika.
80+2’ Kamil Dąbrowski otrzymuje żółtą kartkę za podważanie decyzji sędziego.

W całym meczu prowadziliśmy grę stwarzając sobie kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. Rozgrywki zakończymy na stadionie miejskim w Płocku w sobotę, a przeciwnikiem będzie MKS Mławianka Mława.

Skład: Zapytowski, Ignaczewski, Fularz, Pawlak K, Zaroślak, Chojnacki, Szczerbak, Dąbrowski, Malinowski, Pawlak A, Kralski.

Zawodnicy rezerwowi: Gołębiowski, Kędzierski, Olewniczak, Włodarski, Pietruszewski, Remplewicz.

Bramki:
1:0 Przeciwnik – rzut karny (41’)

Kartki:
Pawlak Kuba – żółta kartka
Kamil Dąbrowski – żółta kartka

Partnerzy
Patroni medialni

.