Młodzieżówka Wisły Płock rocznik 2003 w ostatniej kolejce pokonała drugi zespół w tabeli - Victorię Sulejówek 4:2. Wcześniej, w środę młodzi Wiślacy pokonali na wyjeździe w zaległym spotkaniu KS Legionovię 3:0. Zawodnicy z rocznika 2003 z przewagą aż 11 pkt nad drugim zespołem i rekordową liczbą (96:15) zdobytych bramek w historii rozgrywek na szczeblu mazowieckim mogą mieć duże powody do zadowolenia! Sezon w wykonaniu podopoiecznych Roberta Gucwy był naprawdę niezwykły, można powiedzieć, że przez całe rozgrywki ligowe przejechali niczym walec. W czternastu meczach odnieśli aż trzynaście zwycięstw, przegrali tylko raz, bardzo nieznacznie (1:2) przeciwko Victori Sulejówek, jednak w rewanżu odnieśli pewne zwycięstwo i nie pozostawili nawet cienia wątpliwości, że pierwsze miejsce w tabeli jest w pełni zasłużone. 

Poza różnicą punktową warto zaznaczyć także różnice w strzelonych bramkach. W tej klasyfikacje drugie miejsce zajmuje także zespół z Sulejówka z ilością 46 goli. To aż o 50 mniej niż zespół SSM Wisły Płock. 

Serdeczne gratulacje dla trenerów i zawodników, w przyszłym sezonie czeka na nas Ekstraliga U-16 - najlepsze 8 zespołów na Mazowszu. Mamy nadzieję, że forma pozostanie na tym samym poziomie. 

Wisła Płock 4:2 (2:2) Victoria Sulejówek 

Skład: Zapytowski, Wiśniewski Kacper, Burzyński, Kaca, Szczepanik, Paruszewski, Trenkner, Wiącek, Winiarkiewicz, Majewski, Kinicki. 

Zawodnicy rezerwowi: Włosiński, Pawełkiewicz, Symonowicz, Kępczyński, Lewandowski, Olszewski, Topczewski. 

Bramki:
1:0 Majewski (24')
1:1 Przeciwnik (27')
1:2 Przeciwnik (31')
2:2 Majewski (33')
3:2 Pawełkiewicz (59')
4:2 Samobójcza (71')

KS Legionovia 0:3 (0:2) Wisła Płock 

Skład: Włosiński, Wiśniewski Kacper, Burzyński, Kaca, Szczepanik, Paruszewski, Dubiel, Wiącek, Winiarkiewicz, Majewski, Kinicki.   

Zawodnicy rezerwowi: Kaszyński, Pawełkiewicz, Symonowicz, Kępczyński, Lewandowski, Olszewski, Trenkner.   

Bramki:
1:0 Kinicki, as. Wiącek (25')
2:0 Kinicki - rzut karny (34') faul na Majewskim
3:0 Majewski, as. Pawełkiewicz (80')

Podopieczni Łukasza Majewskigo w meczu domowym przegrywali do 59' 1:4 z zespołem Znicza Pruszków, ale zdołali wyrównać na 4:4. W doliczonym czasie zdobyli aż dwie bramki, świetna postawa bloku ofensywnego w końcówce spotkania cieszyła oko kibiców zgromadzonych na Łukasiewicza 34. 

Zespół rocznika 2005 na koniec sezonu zajął 4 miejsce w Ekstralidze z 20 punktami w tabeli. Na pierwszy sezon w ekstralidze to dobry wynik. Biorąc pod uwagę pierwsze sezony poprzednich roczników w Ekstralidze, które zazwyczaj spadały z ligi to bardzo solidna postawa i pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość. Pierwsze miejsce zajęła drużyna MKS Polonii Warszawa, która przegrała tylko jeden mecz, właśnie przeciwko SSM Wiśle Płock. Do podium zabrakło nam tylko 4 punktów, co pokazuje, że poziom rozgrywek jest naprawdę wyrównany. Możemy śmiało konkurować z czołówką ligi, jednak poprawy wymaga nasza praca w defensywie. Nasz bilans bramkowy to 45:45, co pokazuje, że pomimo wysokiej skuteczności strzeleckiej brakuje nam skuteczności w defensywie. Więcej bramek straciła tylko MKS Mławianka Mława, która przegrała wszystkie swoje spotkania na Ekstraligowych boiskach. 

Wisła Płock 4:4 (1:2) Znicz Pruszków

Skład: Kraska, Kotarski, Dynus, Bonkowski, , Bieniek, Brzeziński, Jakubik, Koper, Grzegórski, Tomala,
O.Tomczyk.
Na zmiany z ławki wchodzili: Wieczorkowski, , Strzeszewski, Staniszewski, Koprucki, M.Tomczyk,
Śladowski, Szymański
Bramki:
1:0 Grzegórski 21’ (as. Koper)
1:1 Przeciwnik 23’
1:2 Przeciwnik 26’
1:3 Przeciwnik 38’
1:4 Przeciwnik 45’
2:4 Tomala 59’ (as. Kotarski)
3:4 Jakubik 70’
4:4 Tomala 70+4’

Partnerzy
Patroni medialni

.