Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock zaprasza do wspólnej zabawy
i kibicowania podczas II edycji Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Wisła Płock Youth Cup 2017, która odbędzie się w dniach 26 – 27.08.2017 r. na obiektach piłkarskich Wisły Płock S.A. przy ul. Łukasiewicza 34 w Płocku. Rywalizacja sportowa odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 2005 (drużyny dziewięcioosobowe) i rocznik 2006 (drużyny dziewięcioosobowe). W każdej kategorii wiekowej swoje mecze rozegra 12 drużyn zarówno z kraju jak i z zagranicy. Swój udział zapowiedziały już zespoły z Litwy, Łotwy, Rosji i Białorusi oraz wiodące zespoły w kraju. W sumie zawodach udział weźmie 500 młodych zawodników. Podczas imprezy w dniu 26 sierpnia 2017 r. (sobota) o godz. 14.20 odbędzie się uroczyste otwarcie boiska z nawierzchnią syntetyczną. Zapraszamy do odwiedzenia strony poświęconej turniejowi: http://youthcupwisla.pl/

Turniej współfinansowany jest ze środków: Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, Urzędu Miasta Płocka. Sponsorem Głównym Turnieju jest PKN ORLEN S.A.
Wsparcia udzielili: Wisła Płock S.A., EL KONS BUD, SUEZ Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o., Chem – Gaz Sp. z o.o. oraz Komunikacja Miejska Płock Sp. z o.o.

 Harmonogram rozgrywek

Partnerzy
Patroni medialni

.