3' Złe przyjęcie piłki Dominika Stawickiego przy linii bocznej boiska, przechwyt piłki przez gości, którzy oddają groźne uderzenie z dystansu do naszej bramki.
14' Indywidualna akcja Stasia Giętki rozegrana w szybkim tempie, który dośrodkowuje z bocznej strefy boiska w pole karne. Jesteśmy blisko zdobycia bramki, ale na nasze nieszczęście w pore interweniuje obrońca Mińska.
22' Zieliński otrzymuje 2' kary za spóźniony wślizg na zawodniku przyjezdnych.
31' Goście wykonują wyrzut z autu na naszej połowie, następnie zgrywają piłkę do środka, a stamtąd następuje zagranie za linię naszych obrońców i w tempo wbiegający zawodnik gości wybiega w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem w bocznej strefie pola karnego. Biegnący blisko niego Patryk Leszczyński nie daje rady go powstrzymać i po tym precyzyjnym uderzeniu przegrywamy 0:1.
33' Kolejna indywidualna akcja Stasia Giętki prawą stroną. Obrońca z Mińska w tej sytuacji musiał faulować by oddalić zagrożenie. Za to przewinienie również musiał zejść na 2' z boiska.
36' Przyjezdni rozpoczynają od środka. Posyłają od razu długą piłkę w swój prawy sektor. Błąd Dobieńskiego i zawodnik Mińska w sytuacji sam na sam z Niklasem tym razem przegrał pojedynek z naszym bramkarzem.
39' 2' kary dla zawodnika gości
41' Prostopadła piłka do zawodnika, który znajdował się na pozycji spalonej. Sędzia nie odgwizduje i gramy dalej, na nasze szczęście strzał przeleciał nad poprzeczką.
42' Odpowiadamy bardzo dobrą akcją w prawym sektorze boiska. Ostatecznie Patryk Leszczyński wykłada spod linii końcowej piłkę na 8-10 metr. ale nikt nie zdołał zamknąć akcji.
53' Bardzo dobra okazja do wyrównania wyniku. Patryk Leszczyński otrzymał prostopadłe podanie i w sytuacji sam na sam trafił tylko w boczną siatke bramki gości.
58' Kolejna bardzo dobra akcja Stanislawa Giętki. Przedarł się w pole karne Mińska dograł piłkę i po raz kolejny nikt nie doszedł do podania by oddać strzał.
70' Co raz bardziej się otwieraliśmy by zdobyć bramkę wyrównującą, a z dobrym kontratakiem wyszli zawodnicy MOSiR Mińsk Maz. Po raz kolejny w sytuacji sam na sam dwukrotnie oddając strzał do naszej bramki w obu przypadkach górą był Krystian Niklas.
70+2' Składna akcja naszego zespołu, Olszewski podaje do Martynyuka na skrzydło. Stwarzamy zagrożenie, ale cała sytuacja wybita na rzut rożny. Po rzucie rożnym nie udało się oddać strzału do bramki, a chwilę późnie sędzia zakończył mecz.

Skład: Niklas, Dobieński, Bachurski, Leszczyński, Stawicki, Zieliński, Olszewski, Martynyuk, Giętka, Kwaśniewski, Szochner R.

Zawodnicy rezerwowi: Kosmowski, Szochner A. Gościniak K, Gościniak H, Kiewel Sz. Boguszewski, Kowalski.

Bramka:

0:1 Przeciwnik (31')

Partnerzy
Patroni medialni

.