Po dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym, w którym w sumie rozegraliśmy 10 meczów kontrolnych i ciężkich treningach, po chłopcach nie było widać jeszcze pełnej świeżości w grze. Jednakże do pojedynku przystąpili bardzo skoncentrowani i szybko zdominowali przeciwnika na boisku. Nasz zespół długo utrzymywał się przy piłce i realizował nakreślone schematy przez Trenera. Wynik spotkania w 13 minucie otworzył nasz najlepszy do tej pory napastnik – Marcin Kralski. Drużyna gości nastawiona była na akcje z kontrataku, które w większości kończyły się na 30 metrze od naszej bramki. Niestety jedna z kontr pozwoliła przyjezdnym na kontaktową bramkę na 2:1. Nie wytrąciło to nas z równowagi i do przerwy schodziliśmy z prowadzeniem 4:1. Po zmianie stron tak jak przewidywaliśmy drużyna Agrykoli Warszawa ruszyła do odrabiania strat, jednak kolejne trafienia na naszym koncie znacznie ostudziły zapędy w grze klubu ze stolicy. Po przerwie na boisku pojawiło się 5 chłopców, którzy nie ustępowali jakością naszym zawodnikom grającym od 1. minuty. Wśród nich na szczególne wyróżnienie zasłużył Maciek Olewniczak, który we wszystkich sparingach z wymagającymi przeciwnikami trafiał co najmniej 1 bramkę, a w tym meczu w przeciągu 30 minut 4 razy wpisał się na listę strzelców. Cieszy fakt, że Maciek bardzo mocno zwiększył konkurencję na swojej pozycji. W grze rocznika 2001 widać było wiele radości z gry w piłkę nożną, a składne akcje i sztuczki techniczne były ozdobą tego spotkania dla wielu kibiców zgromadzonych na trybunach. Mecz kończy się wynikiem 10:2. Ostatecznie oddaliśmy 21 strzałów przy zaledwie 4-ech uderzeniach przeciwnego zespołu. Przydarzyło się naszej drużynie również kilka drobnych błędów, które będziemy analizować na początku tygodnia, ale za ten mecz należą się gratulacje i słowa uznania za postawę na boisku !

Skład: Zapytowski, Ignaczewski, Sztupecki, Osmański, Zaroślak, Szczerbak, Fularz, Mielczarek, Kędzierski, Pawlak A. , Kralski.

Zawodnicy rezerwowi: Gołębiowski, Dąbrowski, Chojnacki, Remplewicz, Malinowski, Olewniczak,  Pawlak K.

Bramki:
1:0 Kralski bez asysty
2:0 Sztupecki as. Osmański
2:1 Przeciwnik
3:1 Kędzierski as. Osmański
4:1 Kralski as. Mielczarek
5:1 Olewniczak as. Zaroślak
6:1 Kralski as. Olewniczak
6:2 Przeciwnik
7:2 Olewniczak as. Osmański
8:2 Olewniczak as. Kralski
9:2 Olewniczak as. Kralski
10:2 Malinowski as. Pawlak A.

Żółte kartki:
Wisła: Ignaczewski, Szczerbak
Agrykola: brak

Partnerzy
Patroni medialni

.