Mecz rozpoczął się od naszych ataków, które przyniosły nam optyczną przewagę. Już w 10 minucie gry w dogodnej sytuacji znalazł się Jakub Panek, ale piłka po jego strzale trafiła w słupek. Chwilę później goście zagrali długie podanie piłki za linię naszej obrony, a ich napastnik wygrał pojedynek biegowy z Miłoszem Janczakiem, po czym wbiegł w pole karne i uderzył futbolówkę w dalszy róg bramki strzeżonej przez Adriana Tokarskiego. Zrobiło się 0:1, ale było jeszcze bardzo dużo czasu na odrobienie tej straty. Do przerwy mieliśmy kilka dogodnych sytuacji, ale strzały Kacpra Kamińskiego i Kajetana Jeznacha zostały zablokowane, natomiast Kamil Szczurowski nie trafił piłką w bramkę. Po zmianie stron liczyliśmy na naszą lepszą grę i zgodnie z oczekiwaniami ruszyliśmy do ataków. Dośrodkowania Piotrka Kacprzaka i Kacpra Kamińskiego nie przyniosły nam celnego wykończenia akcji za to w 59 minucie meczu po stracie piłki przez Miłosza Janczaka drugiego gola zdobyli goście. Nasza odpowiedź była szybka i minutę później po rzucie wolnym wykonywanym przez Michała Patorę kontaktowego gola zdobył dla nas strzałem głową Kajetan Jeznach. W tym momencie pojawiła się szansa na wyrównanie. Niestety w bezmyślną dyskusję z sędzią prowadzącym zawody wdał się Jakub Panek za co został ukarany pierwszą żółtą kartką, a chwilę później drugą, czego efektem była czerwona kartka. Tutaj należy zatrzymać się na chwilę i krytycznym głosem podsumować zachowanie Jakuba Panka, który nie zapanował nad swoimi emocjami. Nasz napastnik swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem osłabił zespół. Takie sytuacje na meczu są niedopuszczalne i wobec zawodnika zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje. Ciężko jest grać w osłabieniu w sytuacji, gdy należy atakować. Mimo wszystko próbowaliśmy to robić, ale w 71 minucie gry strzałem z 17 metrów gola zdobyli goście. Pod koniec meczu na boisku pojawili się nasi zmiennicy, którzy pokazali się z dobrej strony i widać było, że chcą walczyć. Z tego spotkania należy jak najszybciej wyciągnąć wnioski. Pierwszy wniosek jest taki, że w następnym meczu zobaczymy na boisku nowy skład personalny podstawowej jedenastki. Ostatecznie wygrali goście 1:3. Przed nami w najbliższą niedzielę 02.04.2017 roku o godz. 18 spotkanie wyjazdowe z zespołem SEMP Warszawa.

Gole dla SF Warszawa: minuta 11, 59, 71.
Gol dla Wisły: Kajetan Jeznach 60'.
Czerwona kartka (za drugą żółtą) 62': Jakub Panek (Wisła Płock).

Skład Wisły Płock:
Adrian Tokarski, Kajetan Jeznach, Miłosz Janczak, Michał Stępczyński, Bartłomiej Jabłoński, Michał Patora, Kacper Szczudliński, Kacper Kamiński, Jakub Panek, Piotr Kacprzak, Kamil Szczurowski..

W drugiej połowie zagrali:
Adrian Szczutowski, Maciej Chyżyński, Jakub Skierski, Kamil Woliński, Kacper Maciejewski, Bartosz Rosiak, Kacper Pawlak.

Partnerzy
Patroni medialni

.