I POŁOWA:

7'- Lewą stroną przedziera się Konwerski Dominik dośrodkowuje prosto na głowę Ziemaka, który uderza jednak niecelnie.
11'- Aut z prawej strony na wysokości pola karnego, Mazurowski przedłuża piłkę, która spada pod nogi Krajewskiego II, płaski strzał lewą nogą z ok 20m i piłka odbija się od słupka.
14'- Dośrodkowanie z lewej strony z rzutu wolnego na dalszy słupek, Mroczkowski zamyka akcje uderza z powietrza, ale niestety bramkarz gości broni uderzenie naszego stopera.
20'- Ponownie Krajewski I dobrze dośrodkowuje na dalszy słupek do Mroczkowskiego, który w dobrej sytuacji głową uderza obok bramki.
27'- 1:0 ! - Doskonała akcja środkiem boiska, kilka krótkich podań bez przyjęcia i Ziemak znajduje się w sytuacji "sam na sam" z bramkarzem z Pruszkowa, uderzenie między nogami daje nam prowadzenie.
30'- Bardzo dobra sytuacja Ziemaka na podwyższenie rezultatu jednak nasz napastnik myli się w tej sytuacji.
37'- Bieńkowski traci piłkę blisko naszej bramki, napastnik Gości z ostrego kąta uderza obok bramki

II POŁOWA:

61'- Przeniesienie centrum gry z lewej na prawą stronę, Januszczak zauważa niepilnowanego Krajewskiego II, który w dogodnej sytuacji  uderza prosto w bramkarza Gości.
66'- Akcja Znicza prawą stroną, dośrodkowanie do wbiegającego w pole karne jednego z zawodników Gości, strzał bez przyjęcia jednak mija naszą bramkę w bezpiecznej odległości.
67'- Jeden z graczy z Pruszkowa decyduje sie na uderzenie  zza pola karnego. Mocny strzał dobrze broni Zieliński.
68'- Rzut rożny pod naszą bramką, kolejna dobra interwencja Zielińskiego.
69'- Kolejny rzut rożny pod naszą bramką i wybijamy piłkę z okolicy ok 10m po dużym zamieszaniu.
74'- Goście mają doskonałą sytuację do wyrównania losów meczu jednak kolejny raz świetnie interweniuje Zieliński.
82'- szybka akcja prawą stroną, Ziemak przedziera się pod pole karne dogrywa wzdłuż bramki jednak brakuje skuteczności.
85'- 2:0 ! - Ponownie Ziemak przedziera się prawą stroną, dośrodkowuje do głowy wychodzi Osmański który jest popychany przez obrońcę z Pruszkowa..KARNY! Pewnym egzekutorem Krajewski I
 

Bramki:
27'- ZIEMAK (as. Krajewski II)
85'-  KRAJEWSKI - karny, po faulu na Osmańskim

SKŁAD: ZIELIŃSKI P.- KUCHARSKI, WAĆKOWSKI, MROCZKOWSKI, KONWERSKI Dominik- MAZUROWSKI, KRAJEWSKI S. I, PERLAK, BIEŃKOWSKI, KRAJEWSKI S. II- ZIEMAK

Rezerwowi: GRADECKI, OSMAŃSKI(61'-KONWERSKI Dominik), KONWERSKI Damian(80- MAZUROWSKI), ZIELIŃSKI B.(71'- BIEŃKOWSKI), WIENCONEK(88'-ZIEMAK), KRUPIŃSKI(90'-KUCHARSKI), JANUSZCZAK(46'-PERLAK)

Partnerzy
Patroni medialni

.