Drużyna Wisły Płock rozpoczęła mecz z dużym zaangażowaniem i od pierwszego gwizdka sędziego widać było, że zawodnicy są zdeterminowani i zależy im na zwycięstwie. Solidnie wyglądała gra defensywna przez co do przerwy goście nie stworzyli sobie klarownych sytuacji bramkowych, natomiast nasz zespół wypracował sobie kilka okazji do zdobycia gola. Groźne były nasze ataki skrzydłami, jednak brakowało nam, wykończenia akcji. Dopiero w 28 minucie zamieszanie w polu karnym wykorzystał Maciej Chyżyński, który zdobył gola strzelając do bramki z 14 metrów lewą nogą. Szansę na gola miał Adrian Szczutowski, ale po jego strzale bramkarz gości wybił piłkę na rzut rożny. Do przerwy prowadziliśmy 1:0. Po zmianie stron przez około 10 minut dominowali zawodnicy Radomiaka, którzy w tym fragmencie gry wypracowali sobie wyborną okazję strzelecką. Na szczęście dla nas w sytuacji jeden na jednego z napastnikiem gości dobrze interweniował Wiktor Górecki. W 58 minucie gry Michał Patora zdobył z rzutu wolnego drugiego gola dla Wisły Płock. Szansę na kolejne trafienie miał Kamil Woliński, ale jego strzał został obroniony przez bramkarza gości. Równie dobrze, ale z drugiej strony boiska spisał się golkiper Wisły Płock Kacper Pawlak, który pod koniec spotkania zaliczył dwie bardzo dobre interwencje. Ostatecznie mecz zakończył się naszym zasłużonym zwycięstwem 2:0. Na słowa pochwały zasługują po tym spotkaniu wszyscy nasi zawodnicy, gdyż podczas gry widać było zespołowość i dużo walki. Przed nami kolejny rywal, którym będzie w meczu wyjazdowym Kosa Konstancin.

Gole dla Wisły: Maciej Chyżyński 28', Michał Patora 58'.

Skład Wisły Płock:
Wiktor Górecki, Kajetan Jeznach, Bartosz Rosiak, Kacper Kamiński, Michał Stępczyński, Michał Patora, Kacper Szczudliński, Maciej Chyżyński, Piotr Kacprzak, Miłosz Janczak, Adrian Szczutowski.

W drugiej połowie zagrali:
Jakub Panek, Kacper Maciejewski, Bartłomiej Jabłoński, Daniel Długołęcki, Kamil Woliński, Jakub Skierski, Kacper Pawlak.

Partnerzy
Patroni medialni

.