W piątek wieczorem  do Opola zjechały jedne z najlepszych akademii piłkarskich w Polsce aby wziąć udział w sobotnim turnieju U-13 Rodło Cup. Rozgrywki odbywały się w systemie „każdy z każdym” 1 x 30 minut w składach 11 osobowych .W sumie młodzi nafciarze rozegrali 7 spotkań , czyli 210 minut grania na najwyższym poziomie.

W pierwszym meczu trafiamy na drużynę Zagłębia Lubin z którą po zaciętej walce remisujemy 1:1.Drugi mecz to pojedynek z Wisłą Kraków, z którą wygrywamy 1:0. W trzecim spotkaniu gramy ze Śląskiem Wrocław i ponownie wygrywamy 1:0. Czwarty mecz to rywalizacja z Rodłem Opole. Niestety sporo pecha sprawia że remisujemy to spotkanie 1:1.Chwila przerwy i następny mecz z drużyną Pogoni Szczecin. W tym meczu Pogoń była zespołem lepszym, lecz tym razem to nam szczęście sprzyja i udaje się zremisować 0:0. Kolejny rywal to mocny zespół Legii Warszawa. Po całkiem niezłej grze wygrywamy ten mecz 3:2. Po obliczeniu minut poszczególnym zawodnikom, niektórzy dostają wolne w ostatnim meczu z Odrą Opole, który nie miał żadnego wpływu na końcowy układ tabeli. Przegrywamy to spotkanie i ostatecznie zajmujemy trzecie miejsce w bardzo mocno obsadzonym turnieju.

Biorąc pod uwagę fakt że dla naszych zawodników był to debiut w składach 11 osobowych, wszystkim chłopcom należą się ogromne brawa.

SSM Wisła wystąpiła w składzie;

Kraska Filip, Dynus Krzysztof, Kotarski Adam, Bonkowski Adam, Korpowski Miłosz, Krupiński Filip, Jakubik Wojciech, Orzeszek Marcel, Seidler Sebastian, Strzeszewski Igor, Koprucki Maks, Tomala Adrian, Bieniek Filip, Grzegórski Bartek, Koper Piotr, Tomczyk Mateusz, Kamiński Dawid, Staniszewski Adam, Zawodnik testowany.

Partnerzy
Patroni medialni

.