fot. MKS Mławianka Mława15’ Wyrzut z autu dla naszego zespołu na połowie gości. Po wymianie 4 podań Kamil Dąbrowski uderza mocno do bramki z linii 16 metra nie dając szans bramkarzowi i wyprowadza nasz zespół na prowadzenie.
21’ Rzut rożny dla naszego zespołu. Zawodnicy Mławy wybijają wprost pod nogi Szczerbaka, który jeszcze raz dośrodkowuje i z bliskiej odległości do bramki z piłką mija się Maciek Olewniczak.
23’ Akcja naszego zespołu prawą stroną, zmieniamy ciężar gry, do akcji włącza się nasz boczny obrońca, który mijając dwóch zawodników próbuje znaleźć idealną pozycję do oddania strzału, a w ostateczności traci piłkę i z kontratakiem wychodzą goście kończąc akcje celnym strzałem do naszej bramki.
25’ Rzut wolny zespołu z Mławy. Dośrodkowana piłka mija wszystkich naszych zawodników i zawodników z Mławy, ostatecznie po koźle trafiając w słupek, a później w ręce naszego bramkarza.
27’ Po rzucie rożnym wychodzimy z groźnym kontratakiem, ale w środku pola Aleks Pawlak zostaje mocno pociągany za koszulkę i sędzia odgwizduje przewinienie. Zawodnik MKS-u za ten faul ogląda żółtą kartkę.
30’ Ponowna składna akcja naszego zespołu z przeniesieniem ciężaru gry z włączeniem się bocznego obrońcy i znowu zwlekamy z uderzeniem do bramki będąc już w polu karnym przeciwnika. Cała akcja kończy się wybiciem przez gości piłki na uwolnienie.
37’ Aleks Pawlak w poprzek boiska do Dawida Kędzierskiego, ten markuje strzał i wykłada piłkę do Szczerbaka na wysokości 20 metrów od bramki i Czarek uderza, ale strzał w środek bramki nie może zaskoczyć bramkarza Mławianki.
40’ Chojnacki do Olewniczaka, ten nieczysto zgrywa piłkę do Dąbrowskiego, który opanowuje futbolówkę i dośrodkowuje do wbiegającego na dalszy słupek Kędzierskiego. Dawid strzela z bliska z ostrego kąta i nie trafia do bramki przeciwnika.
41’ Zmiana w naszym zespole. Boisko opuszcza niewidoczny Maciek Olewniczak, a w jego miejsce Marcin Kralski.
47’ Kędzierski Dawid w poprzek boiska do Aleksa Pawlaka, który wykorzystuje błąd dwójki kryjących go zawodników i w pojedynku sam na sam z bramkarzem mija go i wbija piłkę do pustej bramki dając nam prowadzenie 2:0 !
49’ Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego drużyna MKS Mławianki strzela kontaktową bramkę. Piłka dochodząca dośrodkowana na 5 metr, a nasz bramkarz nie wyskakuje do niej i wbiegający z 16 metra zawodnik gości z bardzo bliska umieszcza piłkę głową w naszej bramce.
59’ Dobra prostopadła piłka od Marcina Kralskiego do Kamila Dąbrowskiego i na przedpolu interweniuje bramkarz z Mławy.
64’ Akcja zawodników Mławy prawą stroną. Podanie do środka na 14 metr i próbujący przecinać podanie Paweł Zaroślak przewraca się dotykając piłkę ręką i sędzia wskazuje na rzut karny po którym później pada gol na 2:2.
65’ Zmiana w naszym zespole. Z boiska schodzi Szczerbak Czarek, a w jego miejsce Kuba Pawlak.
67’ Ładna akcja naszego zespołu na 1-2 kontakty z piłką w poprzek boiska, a ostatecznie piłka zagrana do Maćka Chojnackiego, który uderza celnie do bramki gości.
68’ Ignaczewski przerzuca piłkę do Kralskiego nad linią obrony Mławy, a Marcin w sytuacji sam na sam za lekko dogrywa jeszcze do wbiegającego Dąbrowskiego i ostatecznie obrońcy MKS-u wybijają piłkę oddalając zagrożenie.
70’ Malinowski Michał wbiega na boisko zmieniając Dawida Kędzierskiego.
74’ Dośrodkowanie Osmańskiego z lewej strony boiska i błąd w komunikacji bramkarza i obrońcy gości skutkuje tym, że piłka spada pod nogi ustawionemu na 4 metrze od bramki Malinowskiemu, który uderza i nie trafia w bramkę. Była to 100% sytuacja do zdobycia kolejnej bramki.
80+3 Składna akcja lewą stroną naszego zespołu. Ignaczewski do Aleksa, ten do Chojnackiego, który dośrodkowuje w pole karne do Dąbrowskiego. Kamil przyjmuje z powietrza piłkę klatką piersiową, uderza z okolic 10 metra i przenosi piłkę nad bramką. Była to kolejna bardzo dobra sytuacja by wyjść ponownie na prowadzenie w tym meczu.

Skład: Gołębiowski, Ignaczewski, Włodarski, Osmański, Zaroślak, Chojnacki, Szczerbak, Dąbrowski, Pawlak A, Kędzierski, Olewniczak.

Zawodnicy rezerwowi: Zapytowski, Pawlak K, Kralski, Malinowski, Remplewicz, Pietruszewski.

Bramki:

1:0 Dąbrowski, as. Pawlak A. (15’)
2:0 Pawlak A. as. Kędzierski (47’)
2:1 Przeciwnik (49’)
2:2 Przeciwnik – rzut karny (64’)

Partnerzy
Patroni medialni

.