I POŁOWA:

3'- Konwerski faulowany na 20m przed bramką przeciwnika, Tomaszewski uderza z rzutu wolnego- minimalnie niecelnie.
12'-  1:0 !!! KPITALNA BRAMKA ZIEMAKA ! Akcja prawą strona, Osmański wycofuję piłkę do nabiegającego Kucharskiego, który bez przyjęcia dośrodkowuję piłkę w pole karne, niepilnowany Ziemak zdobywa fantastycznego gola po strzale z przewrotki.
19'- Składna akcja środkiem, Gałązka, Ziemak, Krajewski, który uderza zza pola karnego nad poprzeczką.
21'- Groźna akcja Gości środkiem boiska, dogranie w pole karne, Waćkowski blokuje przeciwnika i piłka wychodzi na rzut rożny.
24'- 2:0 !!! Mazurowski zagrywa głową wybitą piłkę do Osmańskiego, który skutecznie się zastawia i zagrywa prostopadłe podanie do w biegającego w pole karne Ziemaka, który w sytuacji "sam na sam" nie daje szans bramkarzowi.
40'- Krajewski S. II zbiega z lewego skrzydła w pole karne i po błędzie obrońcy znalazł się w dogodnej sytuacji do zdobycia gola, spudłował w tej sytuacji.

II POŁOWA:

48'- Dobra akcja prawą stroną, Kucharski dośrodkowuje do Osmańskiego, uderzenie pod porzeczkę bramkarz Unii wybija na rzut rożny.
50' - 3:0 !!! Gałązka dośrodkowuje z rzutu wolnego (z boku pola karnego) do Kucharskiego, który głową strzela trzeciego gola w tym spotkaniu.
70'- Zawodnik Unii uderza głową minimalnie niecelnie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.
78'- Sędzia dyktuje dla nas rzut karny po świetnej akcji Kucharskiego. Waćkowski nieskutecznie egzekwuje "jedenastkę" - już w druga w tej rundzie.

SKŁAD: LEMANOWICZ- KUCHARSKI, WAĆKOWSKI, MROCZKOWSKI, KONWERSKI DOMINIK- MAZUROWSKI, TOMASZEWSKI M., GAŁĄZKA, OSMAŃSKI, KRAJEWSKI S. II- ZIEMAK

REZERWOWI: ZIELIŃSKI P., ZIELIŃSKI B.(46'- MAZUROWSKI), KONWERSKI DAMIAN(60'-KRAJEWSKI S.II), TOMASZEWSKI B.(68'- MROCZKOWSKI), WIENCONEK(75'- TOMASZEWSKI M.), MILEWSKI (86'- OSMAŃSKI), KRUPIŃSKI(88'- ZIEMAK) 

BRAMKI:
12' - Ziemak (Kucharski)
24'- Ziemak (Osmański)
50'- Kucharski (Gałązka)

Partnerzy
Patroni medialni

.