1’ Zbyt lekkie podanie Zapytowskiego na 16 metr, piłkę przejmują goście i oddają strzał do naszej bramki.
9’ Uderzenie piłki z dystansu przez Artura Ignaczewskiego wysoko ponad bramką.
11’ Zaroślak Paweł uderza z dystansu,ale ponownie jest to niecelne uderzenie w naszym wykonaniu.
13’ Rzut rożny dla naszego zespołu. Piłkę zbitą na przedpole zbiera Włodarski i uderza, ale nieczysto trafia w piłkę i bez zagrożenia z naszej strony.
15’ Kolejny rzut rożny dla naszego zespołu i ostatecznie Osmański z 6 metra uderza minimalnie nad bramką przeciwnika.
16’ Ignaczewski wślizgiem odbiera podanie zespołu gości i po składnej akcji ze zmianą ciężaru gry Mateusz Włodarski na raty strzela bramkę na 1:0 po dośrodkowaniu Aleksa Pawlaka.
24’ Ignaczewski drugi raz próbuje z dystansu. Tym razem celne uderzenie naszego bocznego obrońcy.
25’ Zawodnik MUKS Unii Warszawa próbuje uderzenia z dystansu, ale mocno niecelnie.
26’ Złe rozpoczęcie od bramki Zapytowskiego, przyjezdni zbierają piłkę i oddają celny strzał do naszej bramki. Marcel pewnie łapie piłkę.
34’ Bardzo ładnie Ignaczewski wypatrzył wybiegającego Pawlaka po drugiej stronie boiska, który unikając spalonego wygrał później pojedynek 1x1 z obrońcą Unii i dograł do pustej bramki Kralskiemu. Niestety Marcin nie wykorzystuje tej 100% sytuacji.
35’-40’ – seria rzutów rożnych dla gości
40’ – Po rzucie rożnym Unii Warszawa wychodzimy z groźnym kontratakiem. Ostatecznie Kralski w sytuacji sam na sam trafia prosto w bramkarza.
41’ – Zmiana w naszym zespole. Boisko opuszcza Kralski, a w jego miejsce wybiega Dąbrowski
44’ Rzut rożny dla zespołu z Warszawy. Dużo zamieszania w polu karnym i ostatecznie faulujemy na 17 metrze na wprost bramki.
45’ Rzut wolny bezpośredni mocno uderzony w światło bramki. Marcel przytomnie piąstkuje, a dobitka już bardzo niecelna w wykonaniu zawodnika Unii Warszawa.
48’ Próba uderzenia z dystansu przez Maćka Chojnackiego.
49’ Próba ataku przyjezdnych ze stolicy. Szybko przejmujemy piłkę, zagranie do Dąbrowskiego, a ten na pamięć do Pawlaka Aleksa, który podprowadza kilkanaście metrów piłkę i uderza na 2:0 dla naszego zespołu.
50’ Rzut rożny w wykonaniu naszego zespołu i blisko trafienia Cistowski po uderzeniu piłki głową.
55’ Filip Potrawiak po zagraniu od Kamila Cistowskiego wybiega sam na sam z bramkarzem i marnuje 100% sytuację dla naszego zespołu.
56’ Na boisko wchodzi Czarek Szczerbak w miejsce Mateusza Włodarskiego.
60’ Boisko opuszcza Filip Potrawiak, a w jego miejsce wchodzi Szczepan Felczak
60’-65’ Składne akcje naszego zespołu zakończone uderzeniami do bramki. Najpierw próbował Szczerbak, w kolejnej akcji Dąbrowski.
66’ Dąbrowski zmienia stronę gry wypatrując Aleksa Pawlaka, a ten po raz kolejny pewnym strzałem pokonuje bramkarza drużyny z Warszawy.
70’ potrójna zmiana w naszej drużynie. Na boisku pojawili się Sztupecki, Pawlak K, Podgórski, zastępując Zaroślaka, Chojnackiego i Ignaczewskiego.
74’ Rzut wolny bezpośredni dla naszego zespołu. Szczerbak przenosi piłkę wysoko nad poprzeczką bramki.
76’ Jedna z nielicznych akcji w drugiej połowie przyjezdnych lewą stroną boiska, a sam strzał mija bramkę naszego zespołu.
78’ Fularz z głębi pola długą piłką wypatrzył Felczaka, który wybiegał na prostopadłą piłkę. Szczepan wbiegł przed obrońcę na pełnej szybkości i został faulowany w polu karnym. Karnego na bramkę zamienił Kamil Dąbrowski ustalając wynik spotkania na 4:0 !

Skład: Zapytowski, Ignaczewski, Cistowski, Osmański, Zaroślak, Chojnacki, Fularz, Włodarski, Potrawiak, Pawlak A, Kralski.

Zawodnicy rezerwowi: Gołębiowski, Dąbrowski, Szczerbak, Felczak, Podgórski, Sztupecki, Pawlak K.

Bramki:
1:0 Włodarski, as. Pawlak A. (16’)
2:0 Pawlak A, as. Dąbrowski (49’)
3:0 Pawlak A, as. Dąbrowski (66’)
4:0 Dąbrowski, as. Felczak (78’)

Kartki:
Wisła – brak
Unia – 1 żółta kartka

Partnerzy
Patroni medialni

.