Mecz rozpoczynamy w bardzo dobrym stylu, częściej utrzymując się przy piłce i cały czas próbując zagrozić bramce przeciwnika. Niestety w 12 minucie błąd w komunikacji pomiędzy naszym bramkarzem,a bocznym obrońcą wykorzystał zawodnik z Ostrołęki, przechwytując piłkę i z bliskiej odległości uderzając do pustej bramki. Ta bramka na jakiś czas podcięła skrzydła naszym zawodnikom. W 20 minucie ponownie groźna akcja gości, ale tym razem strzał z dobrej pozycji okazał się niecelny. My odpowiadamy 4 minuty później po rzucie rożnym piłka wychodzi przed pole karne i z dystansu oddajemy groźne uderzenie do bramki. W 30 minucie po naszej akcji ofensywnej jeden z obrońców przyjezdnych dotyka piłkę ręką i sędzia wskazuje na 11 metr. Dima pewnym strzałem pokonał bramkarza Korony i w ten sposób wyrównujemy stan meczu. Ostatnie minuty pierwszej połowy to nieustanne akcje ofensywne naszej drużyny. W drugiej połowie Kwaśniewski zmienia Boguszewskiego na boisku i już w 47 minucie gry Paweł indywidualną akcją prowadząc piłkę wzdłuż linii 16 metra uderzył mocno w samo okno bramki, a my mogliśmy się cieszyć z prowadzenia w meczu. Po strzelonej bramce zabrakło koncentracji i po raz kolejny błąd na linii bramkarz - boczny obrońca przy naszym wznawianiu od bramki. Ponownie zawodnik z Ostrołęki przechwycił piłkę wypuścił podaniem prostopadłym piłkę do kolejnego z zawodników, a ten na raty pokonał naszego bramkarza i wynik w meczu był remisowy. Tym razem nasi podopieczni dobrze zareagowali na utraconą bramkę i z jeszcze większą mobilizacją przystąpili do ataków. W 64 kolejna świetna akcja Pawła Kwaśniewskiego lewym sektorem boiska, dośrodkowanie do wbiegającego Giętki i mocnym strzałem z bliska pokonujemy przyjezdnych. W 67 minucie Kwaśniewski rozpoczął akcję od środka boiska i w swoim stylu indywidualnie ograł kilku zawodników z pola i sam pokonał bramkarza. Piłka odbija się od słupka i ostatecznie wpada do bramki. Końcowy wynik spotkania brzmi 4:2. Brawa należą się całej drużynie za postawę na boisku, ale też będziemy pracowali nad naszymi błędami, które nam się przydarzyły w meczu, by w kolejnych spotkaniach ich nie powtarzać. 

Skład: Niklas, Dobieński, Leszczyński, Bachurski, Stawicki, Olszewski, Zieliński, Martynyuk, Lemanowicz, Boguszewski, Szochner R.

Zawodnicy rezerwowi: Kosmowski, Kwaśniewski, Kowalski, Olwert, Giętka, Gościniak K, Szochner A.

Bramki:
0:1 Przeciwnik (12')
1:1 Martynyuk - rz. karny (30')
2:1 Kwaśniewski, bez asysty (47')
2:2 Przeciwnik (50')
3:2 Giętka, as. Kwaśniewski (64')
4:2 Kwaśniewski, bez asysty (67')

Partnerzy
Patroni medialni

.