Do meczu przystąpiliśmy z wieloma absencjami w składzie, a dodatkowo z powodu lekkiego urazu już w 10 minucie boisko musiał opuścić Marcin Kralski. W pierwszej połowie przeprowadziliśmy wiele prób ataku bramki przeciwnika, ale tylko w 12 minucie udało się pokonać bramkarza przyjezdnych. Goście do tej pory stracili 2 bramki (obie z rzutów karnych) i również w spotkaniu z nami skutecznie się bronili, a momentami dopisywało im szczęście. Na prowadzenie pięknym strzałem w samo okno bramki wyprowadził nasz zespół Kamil Dąbrowski. Zawodników należy pochwalić za trzymanie dyscypliny taktycznej. Wiele akcji trenowanych tygodniami z łatwością przeprowadzali w meczu, kilkakrotnie poważnie zagrażając drużynie z Ostrowa Maz. W drugiej połowie szybko zdobyliśmy kolejną bramkę co pozwoliło później w pełni kontrolować przebieg meczu. Nie forsując tempa, uważając by nie złapać w zespole kontuzji, czy kartek przeprowadziliśmy jeszcze mnóstwo kombinacyjnych akcji. Na 3:0 trafił ponownie Kamil Dąbrowski, po zagraniu od Maćka Chojnackiego. Chwilę później kopię tej samej akcji wykonali Artur Ignaczewski z Aleksandrem Pawlakiem i podwyższyli wynik na 4:0. Na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry Bartłomiej Fularz w szybkim tempie jakby dopiero co pojawił się na boisku poprowadził akcję od środka pola mijając wszystkich przeciwników po drodze i na końcu dogrywając do Maćka Olewniczaka, który z najbliższej odległości trafił do bramki. W tym dniu nie było ani jednego słabego ogniwa w naszym zespole co z resztą może potwierdzić fakt, że każdy zawodnik grający od pierwszej minuty, czy rezerwowy dobrze wiedział co ma grać i stwarzał zagrożenie w szeregach defensywy rywali. Na minus z całą pewnością można zapisać skuteczność naszej drużyny. Na oddane 35 uderzeń do bramki tylko 5 trafiło do siatki.
Zawodnicy Wisły Płock wszystkie bramki z tego meczu dedykują Filipowi Mielczarkowi, który grając w poprzednim meczu doznał poważnej kontuzji. Dziękujemy wszystkim rodzicom i kibicom za przybycie i dopingowanie naszej drużyny !

Skład: Gołębiowski, Ignaczewski, Sztupecki, Osmański, Zaroślak, Fularz, Szczerbak, Dąbrowski, Pawlak A., Pietruszewski, Kralski.

Zawodnicy rezerwowi: Zapytowski, Olewniczak, Chojnacki, Malinowski, Remplewicz.

Bramki:
1:0 Dąbrowski, as. Olewniczak (12’)
2:0 Samobój, as. Olewniczak (44’)
3:0 Dąbrowski, as. Chojnacki (62’)
4:0 Pawlak A , as. Ignaczewski (66’)
5:0 Olewniczak, as. Fularz (79’)

Kartki:
Brak

Partnerzy
Patroni medialni

.