Grupa A
SSM Wisła II Płock - AP 11 Legionowo 1:3
Delta Słupno - Młode Talenty Toruń 0:2
Łódzka Akademia Futbolu - Barca Academy 2011 0:2
Dragon Bojano - KS Wesoła 2:3
Unia Warszawa - AP 11 Legionowo 1:1
SSM Wisła II Płock - Barca Academy 2011 2:8
Delta Słupno - KS Wesoła 0:1
Łódzka Akademia Futbolu - Dragon Bojano 3:1
Unia Warszawa - Młode Talenty Toruń 0:3
AP 11 Legionowo - Barca Academy 2011 3:0 
SSM Wisła II Płock - Dragon Bojano 0:1
Delta Słupno - Łódzka Akademia Futbolu 1:0
Unia Warszawa - Barca Academy 2011 1:3
Młode Talenty Toruń - KS Wesoła 0:0 
AP 11 Legionowo - Dragon Bojano 1:0
SSM Wisła II Płock - Delta Słupno 0:2
Unia Warszawa - KS Wesoła 0:6
Barca Academy 2011 - Dragon Bojano 2:0
Młode Talenty Toruń - Łódzka Akademia Futbolu 1:1
AP 11 Legionowo - Delta Słupno 0:0
Unia Warszawa - Dragon Bojano 1:3
KS Wesoła - Łódzka Akademia Futbolu 1:0
Barca Academy 2011 - Delta Słupno 0:2
Młode Talenty Toruń - SSM Wisła II Płock 2:2
Unia Warszawa - Łódzka Akademia Futbolu 0:3
Dragon Bojano - Delta Słupno 2:1
KS Wesoła - SSM Wisła II Płock 2:1
Młode Talenty Toruń - AP 11 Legionowo  1:2
Unia Warszawa - Delta Słupno 0:3
Łódzka Akademia Futbolu - SSM Wisła II Płock 4:2
KS Wesoła - AP 11 Legionowo 0:1
Barca Academy 2011 - Młode Talenty Toruń 1:1
Unia Warszawa - SSM Wisła II Płock 1:0
Łódzka Akademia Futbolu - AP 11 Legionowo 0:1
Dragon Bojano - Młode Talenty Toruń 1:4
KS Wesoła - Barca Academy 2011 1:3

Grupa B
TOP 54 Biała Podlaska - Ząbkovia Ząbki 1:1
Unia Boryszew - Zmina (Bila Tserkwa) 0:1
SSM Wisła I Płock - Barca Academy 2010 0:3
Gwiazda Bydgoszcz - KS Wisełka Bydgoszcz 2:0
KAS Konstantynów Łódzki - Ząbkovia Ząbki 1:4
TOP 54 Biała Podlaska - Barca Academy 2010 0:3
Unia Boryszew - KS Wisełka Bydgoszcz 1:3
SSM Wisła I Płock - Gwiazda Bydgoszcz 4:2 
KAS Konstantynów Łódzki - Zmina (Bila Tserkwa) 1:6
Ząbkovia Ząbki - Barca Academy 2010 2:2
TOP 54 Biała Podlaska - Gwiazda Bydgoszcz 3:2
Unia Boryszew - SSM Wisła I Płock 2:2
KAS Konstantynów Łódzki - Barca Academy 2010 1:7
Zmina (Bila Tserkwa) - KS Wisełka Bydgoszcz 3:0
Ząbkovia Ząbki - Gwiazda Bydgoszcz 2:0
TOP 54 Biała Podlaska - Unia Boryszew 1:3
KAS Konstantynów Łódzki - KS Wisełka Bydgoszcz 2:6
Barca Academy 2010 - Gwiazda Bydgoszcz 7:0
Zmina (Bila Tserkwa) - SSM Wisła I Płock 0:0
Ząbkovia Ząbki - Unia Boryszew 4:1
KAS Konstantynów Łódzki - Gwiazda Bydgoszcz 0:6
KS Wisełka Bydgoszcz - SSM Wisła I Płock 1:0
Barca Academy 2010 - Unia Boryszew 3:1
Zmina (Bila Tserkwa) - TOP 54 Biała Podlaska 1:0
KAS Konstantynów Łódzki - SSM Wisła I Płock 0:3
Gwiazda Bydgoszcz - Unia Boryszew 0:3
KS Wisełka Bydgoszcz - TOP 54 Biała Podlaska 1:2 
Zmina (Bila Tserkwa) - Ząbkovia Ząbki 1:0
KAS Konstantynów Łódzki - Unia Boryszew 0:5
SSM Wisła I Płock - TOP 54 Biała Podlaska 3:2
KS Wisełka Bydgoszcz - Ząbkovia Ząbki 2:2
Barca Academy 2010 - Zmina (Bila Tserkwa) 1:1
KAS Konstantynów Łódzki - TOP 54 Biała Podlaska 2:2
SSM Wisła I Płock - Ząbkovia Ząbki 2:1
Gwiazda Bydgoszcz - Zmina (Bila Tserkwa) 0:2
KS Wisełka Bydgoszcz - Barca Academy 2010 1:3


Niedziela 17.11 
9:15 9A-9B SSM Wisła II Płock - KAS Konstantynów Łódzki 3:0
9:32 5A-8B Delta Słupno - Gwiazda Bydgoszcz 1:1 k.2:3
9:32 5B-8A  KS Wisełka Bydgoszcz - Unia Warszawa 4:1
9:49 6A-7B Łódzka Akademia Futbolu - TOP 54 Biała Podlaska 1:3
9:49 6B-7A Unia Boryszew - Dragon Bojano 1:2
10:06 9A-9B rewanż o miejsce 17 KAS Konstantynów Łódzki - SSM Wisła II Płock 0:1
10:23 przegrany 5A-8B - przegrany 6A-7B Delta Słupno - Łódzka Akademia Futbolu 1:3
10:23 przegrany 5B-8A - przegrany 6B-7A Unia Warszawa - Unia Boryszew 1:4
10:40 wygrany 5A-8B - wygrany 6A-7B Gwiazda Bydgoszcz - TOP 54 Biała Podlaska 2:1
10:40 wygrany 5B-8A - wygrany 6B-7A KS Wisełka Bydgoszcz - Dragon Bojano 3:2
10:57 mecz o miejsce 15 Delta Słupno - Unia Warszawa 1:0
10:57 mecz o miejsce 13 Łódzka Akademia Futbolu - Uni Boryszew 0:4
11:14 mecz o miejsce 11 TOP 54 Biała Podlaska - Dragon Bojano 3:2
11:14 mecz o miejsce 9 Gwiazda Bydgoszcz - KS Wisełka Bydgoszcz 2:0

11:45 1A-4B AP 11 Legionowo - Ząbkovia Ząbki 0:3
11:45 1B-4A  Barca Academy 2010 - Młode Talenty Toruń 1:2
12:02 2A-3B Barca Academy 2011 - SSM Wisła I Płock 1:2
12:02 2B-3A Zmina (Bila Tserkwa) - KS Wesoła 1:2

12:19 przegrany 1A-4B - przegrany 2A-3B AP 11 Legionowo - Barca Academy 2011 3:0
12:19 przegrany 1B-4A  - przegrany 2B-3A Barca Academy 2010 - Zmina (Bila Tserkwa) 2:2 k.10:9
12:36 wygrany 1A-4B - wygrany 2A-3B Ząbkovia Ząbki - SSM Wisła I Płock 1:0
12:36 wygrany 1B-4A - Młode Talenty Toruń - KS Wesoła 1:2
12:53 mecz o miejsce 7 Barca Academy 2011 - Zmina (Bila Tserwka) 5:0
12:53 mecz o miejsce 5 AP 11 Legionowo - Barca Academy 2010 1:0
13:10 mecz o miejsce 3 SSM Wisła I Płock - Młode Talenty Toruń 1:1 k.2:3
13:10 mecz o miejsce 1 Ząbkovia Ząbki - KS Wesoła 1:2

Partnerzy
Patroni medialni

.