W sobotnich zmaganiach grupowych w Grupie ,,A''  zagrają: Świt Nowy Dwór Mazowiecki, AP Bumerang II Wrocław, Pelikan Łowicz, FC Komorów, AP Bumerang I Wrocław, Dwunastka Włocławek, SSM Wisła I Płock Gwiazda Bydgoszcz.

W grupie ,,B'' zobaczymy: Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk, KS Wisełka Fordon Bydgoszcz, Stoczniowiec Płock, Gol Brodnica, SSM Wisła II Płock, SEMP Siedlce, Juventus Bydgoszcz oraz Kosę Konstancin.

Na niedzielę zaplanowano gry finałowe.

Sobota - 9.03

Grupa A
Świt Nowy Dwór Maz. - AP Bumerang II Wrocław 8:1
Pelikan Łowicz - FC Komorów 4:2
AP Bumerang I Wrocław - Dwunastka Włocławek 2:2
SSM Wisła I Płock - Gwiazda Bydgoszcz 4:0
Świt Nowy Dwór Maz. - Pelikan Łowicz 3:0
AP Bumerang II Wrocław - FC Komorów 0:3
AP Bumerang I Wrocław - SSM Wisła I Płock 0:2
Dwunastka Włocławek - Gwiazda Bydgoszcz 2:1
Świt Nowy Dwór Maz. - FC Komorów 2:1
AP Bumerang II Wrocław - Pelikan Łowicz 0:5
AP Bumerang I Wrocław - Gwiazda Bydgoszcz 2:1
Dwunastka Włocławek - SSM Wisła I Płock 0:2
Świt Nowy Dwór Maz. - AP Bumerang I Wrocław 2:0
AP Bumerang II Wrocław - Dwunastka Włocławek 0:4
Pelikan Łowicz - SSM Wisła I Płock 1:4
FC Komorów - Gwiazda Bydgoszcz 1:2
Świt Nowy Dwór Maz. - Dwunastka Włocławek 0:1
Pelikan Łowicz - Gwiazda Bydgoszcz 1:1
AP Bumerang II Wrocław - AP Bumerang I Wrocław 0:10
FC Komorów - SSM Wisła I Płock 1:4
Świt Nowy Dwór Maz. - SSM Wisła I Płock 1:1
AP Bumerang II Wrocław - Gwiazda Bydgoszcz 0:3
FC Komorów - Dwunastka Włocławek 0:3
Pelikan Łowicz - AP Bumerang I Wrocław 2:2
Świt Nowy Dwór Maz. - Gwiazda Bydgoszcz 6:0
AP Bumerang II Wrocław - SSM Wisła I Płock 0:9
Pelikan Łowicz - Dwunastka Włocławek 0:4
FC Komorów - AP Bumerang I Wrocław 1:4

Grupa B
Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk - KS Wisełka Fordon Bydgoszcz 0:0
Stoczniowiec Płock - Gol Brodnica 3:1
SSM Wisła II Płock - Semp Siedlce 1:0
Juventus Bydgoszcz- Kosa Konstancin 2:2
Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk - Stoczniowiec Płock 1:0
KS Wisełka Fordon Bydgoszcz - Gol Brodnica 0:2
SSM Wisła II Płock - Juvnetus Bydgoszcz 0:2
Semp Siedlce - Kosa Konstancin 0:0
Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk - Gol Brodnica 1:1
KS Wisełka Fordon Bydgoszcz - Stoczniowiec Płock 7:0
SSM Wisła II Płock - Kosa Konstancin 3:1
Semp Siedlce - Juventus Bydgoszcz 0:2
Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk - SSM Wisła II Płock 0:3
KS Wisełka Fordon Bydgoszcz - Semp Siedlce 1:3
Stoczniowiec Płock - Juventus Bydgoszcz 0:5
Gol Brodnica - Kosa Konstancin 5:0
Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk - Semp Siedlce 2:1
Stoczniowiec Płock - Kosa Konstancin 1:2
KS Wisełka Fordon Bydgoszcz - SSM Wisła II Płock 3:0
Gol Brodnica - Juventus Bydgoszcz 1:2
Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk - Juventus Bydgoszcz 0:0
KS Wisełka Fordon Bydgoszcz - Kosa Konstancin 2:0
Gol Brodnica - Semp Siedlce 2:0
Stoczniowiec Płock - SSM Wisła II Płock 0:0
Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk - Kosa Konstancin 4:1
KS Wisełka Fordon Bydgoszcz - Juventus Bydgoszcz 2:1
Stoczniowiec Płock - Semp Siedlce 0:1
Gol Brodnica - SSM Wisła II Płock 2:3
 

Niedziela 10.03
9:30 5A-8B Pelikan Łowicz - Stoczniowiec Płock 3:0
9:30 5B-8A Gol Brodnica - AP Bumerang II Wrocław 6:0
9:47 6A-7B Gwiazda Bydgoszcz - Kosa Konstancin 0:3
9:47 6B-7A Semp Siedlce - FC Komorów 0:0 k.5:4

10:04 Stoczniowiec Płock - Gwiazda Bydgoszcz 0:2
10:04 AP Bumerang II Wrocław - FC Komorów 0:3
10:21 Pelikan Łowicz - Kosa Konstancin 2:2 k.5:6
10:21 Gol Brodnica - Semp Siedlce 1:2
10:38 o miejsce 15 Stoczniowiec Płock - AP Bumerang II Wrocław 0:0 k.3:2
10:38 o miejsce 13 Gwiazda Bydgoszcz - FC Komorów 3:3 k.2:3
10:55 o miejsce 11 Gol Brodnica - Pelikan Łowicz 1:2
10:55 o miejsce 9 Semp Siedlce - Kosa Konstancin 2:1

11:30 1A-4B SSM Wisła I Płock - Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk 5:0
11:30 1B-4A Juventus Bydgoszcz - AP Bumerang I Wrocław 0:0 k.1:3
11:47 2A-3B Dwunastka Włocławek - SSM Wisła II Płock 1:2
11:47 2B-3A KS Wisełka Fordon Bydgoszcz - Świt Nowy Dwór Maz.0:4
12:04 Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk - Dwunastka Włocławek 1:2
12:04 Juventus Bydgoszcz - KS Wisełka Fordon Bydgoszcz 3:2
12:21 SSM Wisła I Płock - SSM Wisła II Płock 2:3
12:21 AP Bumerang I Wrocław - Świt Nowy Dwór Maz.1:1 k.3:2

12:38 o miejsce 7 KS Wisełka Fordon Bydgoszcz - Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk 3:0
12:38 o miejsce 5 Juventus Bydgoszcz - Dwuanstka Włocławek 0:0 k.3:2
12:55 o miejsce 3 SSM Wisła I Płock - Świt Nowy Dwór Maz.3:1
12:55 o miesjce 1 SSM Wisła II Płock - AP Bumerang I Wrocław 0:1

Najlepszy zawodnik - Wiktor Kieszek - Świt Nowy Dwór Maz.
Najlepszy bramkarz - Adryan Zemlyak - AP Bumerang I Wrocław
Najlepszy strzelec - Kacper Kuczyński - SSM Wisła I Płock

 

Partnerzy
Patroni medialni

.